Top 10 Wooden Chair Balcony – Ogrodowe krzesła stołowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Flash Furniture

#ad

50,8 x 39,37 x 84,46, Flash Furniture Metalowe krzesło z oparciem – krzesła do jadalni do użytku wewnątrz i na zewnątrz – krzesła kuchenne idealne do użytku komercyjnego – zestaw 2 szt. – czarno-złote

#ad
Flash Furniture #ad - Styl industrialny – krzesło do jadalni jest wykonane z metalu i dzięki swojemu ponadczasowemu wzornictwu można je idealnie zintegrować z nowoczesnym, przemysłowym lub plażowym otoczeniem. Wymiary produktu: wymiary całkowite: 39, 5 cm wysokość; powierzchnia siedziska: 39, 4 cm szerokość x 35, 8 cm głębokość x 84, 6 cm głębokość x 47 cm wysokość; oparcie: 39, 4 cm szerokość x 50, 4 cm szerokość x 41, 9 cm wysokość.

Dzięki śrubowym ślizgaczom podłogowym można dodatkowo wyrównać nierówności. Ergonomiczny kształt siedziska – dzięki ergonomicznemu kształtowi krzesło balkonowe zapewnia wysoki komfort.

Wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne – krzesło outdoorowe w zestawie 2 szt. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Z ocynkowaną ramą stalową zapewnia obciążenie statyczne do 226 kg. Uniwersalne zastosowanie – wygodne krzesło z dużą powierzchnią do siedzenia dzięki swojemu ponadczasowemu wzornictwu nadaje się do każdego rodzaju zastosowań komercyjnych lub prywatnych.
MarkaFlash Furniture #ad
ProducentFlash Furniture #ad
Wysokość33.25
Długość20
Waga29
Szerokość15.5
Numer części2-CH-61200-18-BQ-GG
Model2-CH-61200-18-BQ-GG

2. tectake

#ad

Do ogrodu, wygodne oparcie, fotel ogrodowy z bardzo szerokimi podłokietnikami, na taras i balkon, tectake 800814 Krzesło ogrodowe Adirondack o wyglądzie drewna, odporne na warunki atmosferyczne

#ad
tectake #ad - Szczegóły produktu: wymiary całkowite szer. 12 cm. Gotowy do relaksu: ciesz się ciepłym letnim wiatrem przy chłodnym drinku w przytulnym krześle ogrodowym tectake.

W każdej pogodzie: uroczy mebel outdoorowy w typowym wzornictwie Adirondack jest wykonany z wytrzymałego, stabilnego i odpornego na zabrudzenia tworzywa sztucznego o wyglądzie drewna i może być używany przez cały rok. 30, 5 x 43, 2 kg. X gł. Ok. Waga: ok. 54 cm. Odstęp wewnętrzny podłokietników: ok. X wys. Ok. 61 cm. Wygodny kształt: pochylona w dół pozycja siedząca, wysokie oparcie i szerokie podłokietniki sprawiają, lekko wypukłe, że korzystanie ze stylowego fotela staje się wyjątkowym przeżyciem. Wysokość siedziska: ok. X gł. Szerokość podłokietników przednia część: ok. 55, 5 - 41 cm. Obciążenie: 120 kg.
Markatectake #ad
Producenttectake #ad
Wysokość38.19
Długość31.1
Waga33.07
Szerokość32.68
Numer części800816
Model800814

3. DEGAMO

#ad

Certyfikat FSC®, olejowany eukaliptus, DEGAMO 2 x drewniane krzesło składane

#ad
DEGAMO #ad - Składany. Zakres dostawy = 2 sztuki. Powierzchnia olejowana. Z twardego drewna eukaliptusowego. Klasyczne wzornictwo.
MarkaDEGAMO #ad
ProducentDEGAMO #ad
Wysokość32.28
Długość19.69
Szerokość15.75
Numer części2525

4. KMH

#ad

Nowoczesne drewniane krzesło do parku i na taras – krzesło balkonowe z nowoczesnymi rzeźbami – wytrzymałe meble ogrodowe, KMH Krzesło ogrodowe z serii Harry, odporne na warunki atmosferyczne, z prawdziwego drewna tekowego w stylu Shabby Chic

#ad
KMH #ad - 85 cm, głębokość ok. Wysoka jakość i trwałość – użyte drewno tekowe pochodzi z kontrolowanej uprawy, jest odporne na warunki atmosferyczne i łatwe w utrzymaniu. Wygodny i stabilny – fotel z twardego drewna o przyjemnym komforcie siedzenia – krzesło z podłokietnikami, krzesło outdoorowe, niezwykle stabilne i wytrzymałe.

Wskazówka: kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistego koloru w zależności od ustawień monitora. 47 cm. Krzesło ogrodowe z drewna tekowego, wygodne krzesło odporne na warunki atmosferyczne, masywna konstrukcja. Inne pasujące artykuły – stylowe meble z drewna tekowego z naszej serii "Harry" można łatwo i bez problemu łączyć z innymi artykułami z naszego sklepu.

Szczegóły produktu – wymiary całkowite: szerokość ok. Drewniane krzesła z drewna tekowego, krzesło ogrodowe. 55 cm, wysokość ok. Bezpieczna wysyłka: kurierem. Atrakcyjny wygląd – krzesło ogrodowe "harry" z podłokietnikami – eleganckie zdobienia i gustowne rzeźby, krzesło z podłokietnikami z drewna do zastosowania na zewnątrz jako meble na taras lub w ogrodzie zimowym. 55 cm. Wysokość siedziska ok.
MarkaKMH #ad
ProducentKMH mbH #ad
Wysokość36.02
Długość25.2
Szerokość23.62
Numer części102174

5. KHG

#ad

Odporne na, KHG Krzesło dziecięce z podłokietnikami w kolorze zielonym, można układać w stos, krzesło ogrodowe dla dzieci o wysokości siedziska 27 cm | z tworzywa sztucznego, odporne na przechylanie

#ad
KHG #ad - Przyjazny dla dzieci – wzornictwo i wygląd są podobne do modelu dla dorosłych, ale jego rozmiar jest odpowiedni dla dzieci. Możliwość układania w stos – powierzchnia do siedzenia, że fotele można układać w stos, oparcie i nogi krzesła są tak ukształtowane, oszczędzając miejsce.

Do użytku wewnątrz i na zewnątrz – nasz dziecięcy fotel jest idealnym miejscem do siedzenia do ogrodu, na balkon lub do pokoju dziecięcego. Dzięki wysokości siedziska 27 cm i szerokości 38 cm dzieci siedzą wygodnie i bezpiecznie. Miękkie kształty i zaokrąglone krawędzie minimalizują ryzyko obrażeń. Zakres dostawy – 1 x fotel dziecięcy w kolorze żółtym o całkowitej wysokości 52 cm, całkowitej szerokości i głębokości 38 cm i wysokości siedziska 27 cm.

Wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji tworzywo sztuczne jest odporne na warunki atmosferyczne i łatwe do czyszczenia. Bezpieczeństwo w pierwszej kolejności – lekko rozstawione nogi krzesła z szerokimi powierzchniami zapewniają stabilność i jednocześnie zapobiegają przewróceniu się krzesła. Waga zaledwie 800 g umożliwia dzieciom samodzielne noszenie krzesła.
MarkaKHG #ad
ProducentKHG #ad
Wysokość20.47
Długość14.96
Waga1.98
Szerokość14.96

6. KMH

#ad

Powierzchnia siedziska 50 cm z serii Classic, odporny na warunki atmosferyczne, na balkon i taras, do ogrodu, z prawdziwego drewna tekowego, krzesło z drewna tekowego, KMH Fotel ogrodowy, 1 siedzisko, odporne na warunki atmosferyczne i masywne krzesło ogrodowe

#ad
KMH #ad - Przyciąga wzrok – krzesło ogrodowe z drewna tekowego o ponadczasowym designie – przyciąga wzrok do użytku na zewnątrz. Zrównoważony rozwój: zastosowane drewno tekowe pochodzi z kontrolowanej uprawy plantacyjnej w Indonezji. 60 cm x wysokość całkowita: 92, 5 cm // wysokość siedziska: 43 cm x głębokość siedziska: 50 cm // wysokość podłokietnika: 25, 5 cm.

Można tego uniknąć dzięki corocznej pielęgnacji olejem teakowym. Bezpieczna wysyłka: kurierem. Szczegóły produktu – powierzchnia siedziska: 52 cm x 50 cm // szerokość całkowita: 60 cm x głębokość całkowita: ok. Ręcznie wykonane i łatwe w pielęgnacji – nasze krzesło ogrodowe z drewna tekowego jest odporne na pleśń i wilgoć – fotel dla jednej osoby z drewna – rustykalny drewniany fotel do ogrodu, na taras, balkon lub krzesło dekoracyjne. Wskazówka: kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistego koloru w zależności od ustawień monitora.

Wysokiej jakości stabilne wykonanie – łatwe w pielęgnacji i odporne na warunki atmosferyczne lite drewno tekowe – nasze drewno tekowe ma grubość do 6 cm – wygodnie ukształtowane oparcie i siedzisko. Inne pasujące artykuły – stylowe meble drewniane z drewna tekowego z naszej serii "Classic" można łatwo i bez problemu łączyć z innymi artykułami z naszego sklepu. Drewno tekowe: jeśli drewno tekowe nie jest obrabiane, z biegiem czasu tworzy się srebrno-szara patyna.
MarkaKMH #ad
ProducentKMH mbH #ad
Wysokość36.02
Długość25.2
Waga35.27
Szerokość23.62
Numer części102135

7. KMH

#ad

Krzesła składane, meble, do ogrodu, KMH Zestaw 2 składanych krzeseł z drewna tekowego, na balkon, do użytku na zewnątrz, na balkon, krzesła ogrodowe z drewna tekowego, składane, składane krzesła drewniane, balkonowe, na taras – zestaw mebli ogrodowych, krzesło tarasowe, odporne na warunki atmosferyczne

#ad
KMH #ad - Krzesła ogrodowe z drewna tekowego – eleganckie wzornictwo o wyglądzie drewna tekowego. 40 cm. Bezpieczna wysyłka: kurierem. Krzesła drewniane z drewna tekowego, składane. Krzesło ogrodowe z drewna tekowego, masywna konstrukcja. Wysoka jakość i trwałość – zastosowane drewno tekowe pochodzi z kontrolowanej uprawy, jest odporne na warunki atmosferyczne i łatwe w utrzymaniu.

44 cm, głębokość siedziska ok. Wygodne i stabilne – 2-częściowy zestaw krzeseł o przyjemnym komforcie siedzenia – krzesło ogrodowe z drewna, składane, wygodne krzesło odporne na warunki atmosferyczne, krzesło outdoorowe, niezwykle stabilne i wytrzymałe. Szczegóły produktu – szerokość ok. Krzesła balkonowe, zestaw 2 krzeseł balkonowych.

46 cm, wysokość siedziska ok. Krzesło tarasowe z drewna do użytku na zewnątrz, meble tarasowe lub do ogrodu zimowego, meble balkonowe. Atrakcyjny wygląd – zestaw mebli balkonowych z prawdziwego drewna tekowego. Nie wymaga montażu, krzesło z drewna tekowego jest wysyłane w stanie zmontowanym. Inne pasujące artykuły – stylowe meble drewniane z drewna tekowego z naszej serii "Dexter" można łatwo i bez problemu łączyć z innymi artykułami z naszego sklepu.
MarkaKMH #ad
ProducentKMH mbh #ad
Wysokość17.32
Długość15.75
Waga26.79
Szerokość18.11
Numer części102072
Model102072

8. MR. DEKO

#ad

Ogrodu zimowego, MR. DEKO® Kosz plażowy Szlezwik Pinia w pełni rozkładany | leżak plażowy z drewna piniowego | plecionka PE mokka | wzór 553 w zestawie z 4 poduszkami | kosz plażowy z sosny do ogrodu

#ad
MR. DEKO #ad - Relaks: kosz plażowy schleswig jako 2-osobowy kosz w kolorze szarym i brązowym, w pełni rozkładany kosz plażowy z 2 wysuwanymi półkami i grubymi poduszkami. Wyposażenie: gruba wyściółka siedziska i oparcia | 2 stoły bistro | 2 poduszki pod kark i 2 poduszki do przytulania | kieszenie na gazety XXL po obu stronach | 2 wyściełane podnóżki do wysuwania | wewnętrzna folia ochronna przed wiatrem | splot przeciwsłoneczny dolne części boczne.

Waga 65 kg. X wys. Kosz plażowy z drewna sosnowego, balkonie lub w ogrodzie zimowym. Rozpakuj, włóż i odpocznij | idealna szerokość 120 x 80 x 160 cm szer. Dekoracja oferuje również pasującą dekorację kosza plażowego do czystego relaksu na tarasie, kempingu, tarasie na dachu, idealny wybór do Twojego ogrodu. Niezależnie od tego, każdy znajdzie odpowiednią pozycję. X gł. Zakres dostawy i wymiary: kosz plażowy jest dostarczany w stanie zmontowanym do twojego domu dostawa bezpłatnie do krawężnika.

Materiały: rama z litego drewna sosnowego z okuciami ze stali nierdzewnej | odporna na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne plecionka polirattanowa | materiał markizy ze 100% poliakrylu | plantacje z twardego drewna | uchwyty regulacyjne i mocujące ze stali nierdzewnej | pokrowce nadające się do prania. Pełne rozłożenie: nachylenie górnego kosza plażowego jest regulowane w kilku stopniach, czytasz czy śpisz, czy siedzisz, aż do pozycji leżącej. Otrzymasz kosz plażowy ze stolikiem bistro i 4 poduszkami w wybranym stylu.
MarkaMR. DEKO #ad
ProducentMR. DEKO #ad
Wysokość62.99
Długość31.5
Waga143.3
Szerokość47.24
Numer częściBL02361
ModelBL02361

9. Sedex

#ad

Zestaw sztuk składane krzesła w eukaliptus Biały wytarty na ogrodzie i na każdym balkonie

#ad
Sedex #ad - Drewno eukaliptusowe. 38 x 52 x 82 cm. Ok. Kolor: biało-wytarte. Wymiary: szer. Głęb. Wys. Bezpłatna wysyłka.
MarkaSedex #ad
ProducentSedex #ad
Wysokość33.46
Długość20.47
Waga8.82
Szerokość14.96
Numer części3952-13-2

10. Chicreat

#ad

Tekstylen 4 x 4, węgiel drzewny/akacja, 9-stopniowa regulacja, wysokie oparcie, Chicreat Składany fotel z aluminium z podłokietnikami z drewna akacjowego z certyfikatem FSC

#ad
Chicreat #ad - Rama aluminiowa i tekstylen 4x4 z podłokietnikami z drewna akacjowego z certyfikatem FSC. Idealnie nadaje się do relaksu lub gościenia gości, w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. X wys. X szer. Oparcie regulowane w dziewięciu pozycjach, co zapewnia maksymalny komfort. Wymiary: 67 x 58 x 111 cm dł. Przyjazna dla środowiska powłoka proszkowa, która jest odporna na działanie wody i promieni UV.
MarkaChicreat #ad
ProducentHuitong #ad
Wysokość43.7
Długość26.38
Waga10.36
Szerokość22.83
Numer części80538
Model80538