Top 10 Verbatim Pinstripe Usb-stick – Pamięć USB i Pendrive’y

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Verbatim

#ad

Verbatim 96317 Store 'n' Go® USB Flash Drive 16GB

#ad
Verbatim #ad - Plug-and-play capability. Compact, sleek, retractable wzornictwo. Slim body for staCKED portami USB. Includes Identification etykiet. Simple way to transport and share Files.
MarkaVerbatim #ad
ProducentVerbatim #ad
Wysokość0.75
Długość2.25
Waga0
Szerokość0.38
Numer części96317CT
Model96317

2. Verbatim

#ad

Pamięć USB, radia samochodowego, USB 2.0, do laptopa, notebooka, pamięć danych z mechanizmem przesuwnym, Verbatim Slider pamięć USB Drive 16 GB, USB 2.0, ultrabooka, czarna

#ad
Verbatim #ad - Verbatim: dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy dokładne i bezbłędne przechowywanie danych – nasze mocne strony w zakresie badań i rozwoju oraz zapewniania jakości gwarantują produkty najwyższej klasy! Szczegóły produktu: pamięć usb jest kompatybilna z systemem windows 7 lub nowszym i Mac OS X 104 lub nowszym – ponadto pamięć można połączyć z portami USB 3.

2 gen 1. Wysoka pojemność: dzięki dyskowi usb 16 gb verbatim masz dużo miejsca, aby np. Praktyczny i lekki: pendrive przekonuje swoim chowanym mechanizmem przesuwnym, który optymalnie chroni złącze USB – niewielka waga 8 g sprawia, że jest on idealnym towarzyszem.

Zabezpieczyć zdjęcia, filmy i ulubioną muzykę – większe pliki nie stanowią dla niego problemu. Wszechstronne zastosowanie: stylowy pendrive Verbatim Slider nadaje się na przykład optymalnie jako rozszerzenie pamięci do netbooków, laptopów, ultrabooków i radia samochodowego.
MarkaVerbatim #ad
ProducentVerbatim #ad
Wysokość0.12
Długość4.72
Waga0.02
Szerokość4.33
Numer części187859
Model187859
Gwarancja2 lata ustawowej gwarancji

3. Verbatim

#ad

Czerwony, USB 2.0, USB 2.0, do laptopa, radia samochodowego, zielony, notebooka, niebieski, Verbatim Slider pamięć USB Multipack 16 GB, pendrive z mechanizmem przesuwnym, 3 x pamięć USB, ultrabooka

#ad
Verbatim #ad - Wszechstronne zastosowanie: stylowy pendrive Verbatim Slider nadaje się na przykład optymalnie jako rozszerzenie pamięci do netbooków, laptopów, ultrabooków i radia samochodowego. Duża pojemność: dzięki zestawowi składającemu się z trzech pamięci USB 16 GB masz dużo miejsca, aby np.

Praktyczny i lekki: pendrive przekonuje swoim chowanym mechanizmem przesuwnym, który optymalnie chroni złącze USB – niewielka waga 8 g sprawia, że jest on idealnym towarzyszem. Verbatim: dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy dokładne i bezbłędne przechowywanie danych – nasze mocne strony w zakresie badań i rozwoju oraz zapewniania jakości gwarantują produkty najwyższej klasy! Zapisać zdjęcia i filmy - większe pliki nie stanowią dla niego problemu.

Szczegóły produktu: pamięć usb jest kompatybilna z systemem windows 7 lub nowszym i Mac OS X 104 lub nowszym – ponadto pamięć można połączyć z portami USB 3. 2 gen 1.
MarkaVerbatim #ad
ProducentVerbatim #ad
Wysokość0.43
Długość0.83
Waga0.02
Szerokość2.3
Numer części49326
Model49326
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. Verbatim

#ad

Verbatim 49063 PinStripe pamięć USB 16 GB I USB 2 I pamięć USB I do laptopa, czarna, notebooka, pendrive I pendrive z mechanizmem przesuwnym, ultrabooka, USB 2, radia samochodowego

#ad
Verbatim #ad - Szybki transfer danych: pamięć przekonuje prędkością odczytu do 8 MB/s i prędkością zapisu do 2, 5 MB/s – większe pliki nie stanowią dla niego problemu. Wszechstronne zastosowanie: pinstripe usb stick o wyglądzie pasków idealnie nadaje się na przykład jako rozszerzenie pamięci do netbooków, laptopów, ultrabooków i radia samochodowego.

Praktyczny i lekki: pendrive przekonuje praktycznym mechanizmem przesuwnym, który optymalnie chroni złącze USB – niewielka waga 8, 6 g sprawia, że jest idealnym towarzyszem. Verbatim: dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy dokładne i bezbłędne przechowywanie danych – nasze mocne strony w zakresie badań i rozwoju oraz zapewniania jakości gwarantują produkty najwyższej klasy! Szczegóły produktu: pamięć usb jest kompatybilna z systemem windows 7 lub nowszym i Mac OS X 104 lub nowszym – ponadto pamięć można połączyć z portami USB 3.

2 gen 1.
MarkaVerbatim #ad
ProducentVerbatim #ad
Wysokość0.36
Długość2.13
Waga0.02
Szerokość0.83
Numer części49063
Model49063
Gwarancja24 Miesięcy

5. Verbatim

#ad

Czarna, Verbatim 49064 32 GB PinStripe USB 2.0 Pamięć flash

#ad
Verbatim #ad - Szybki transfer danych: pendrive przekonuje prędkością odczytu do 12 MB/s i prędkością zapisu do 5 MB/s – większe pliki nie stanowią dla niego problemu. Szczegóły produktu: pamięć usb jest kompatybilna z systemem windows 7 lub nowszym i Mac OS X 104 lub nowszym – ponadto pamięć można połączyć z portami USB 3.

2 gen 1. Wszechstronne zastosowanie: pinstripe usb stick o wyglądzie pasków idealnie nadaje się na przykład jako rozszerzenie pamięci do netbooków, laptopów, ultrabooków i radia samochodowego. Praktyczny i lekki: pendrive przekonuje praktycznym mechanizmem przesuwnym, 6 g sprawia, który optymalnie chroni złącze USB – niewielka waga 8, że jest idealnym towarzyszem.

Verbatim: dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy dokładne i bezbłędne przechowywanie danych – nasze mocne strony w zakresie badań i rozwoju oraz zapewniania jakości gwarantują produkty najwyższej klasy! .
MarkaVerbatim #ad
ProducentVerbatim #ad
Wysokość0.36
Długość2.13
Waga0.02
Szerokość0.83
Numer części49064
Model49064
Gwarancja24 Miesięcy

6. Verbatim

#ad

128 GB USB Flash 2.0 Pin Strip Store'n'go Czarny Verbatim P-Blist

#ad
Verbatim #ad - Szczegóły produktu: pamięć usb jest kompatybilna z systemem windows 7 lub nowszym i Mac OS X 104 lub nowszym – ponadto pamięć można połączyć z portami USB 3. 2 gen 1. Praktyczny i lekki: pendrive przekonuje praktycznym mechanizmem przesuwnym, 6 g sprawia, który optymalnie chroni złącze USB – niewielka waga 8, że jest idealnym towarzyszem.

Wszechstronne zastosowanie: pinstripe usb stick o wyglądzie pasków idealnie nadaje się na przykład jako rozszerzenie pamięci do netbooków, laptopów, ultrabooków i radia samochodowego. Szybki transfer danych: pendrive przekonuje prędkością odczytu do 10 MB/s i prędkością zapisu do 4 MB/s – większe pliki nie stanowią dla niego problemu.

Verbatim: dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy dokładne i bezbłędne przechowywanie danych – nasze mocne strony w zakresie badań i rozwoju oraz zapewniania jakości gwarantują produkty najwyższej klasy! .
MarkaVerbatim #ad
ProducentVerbatim #ad
Wysokość0.4
Długość2.1
Waga0.02
Szerokość0.8
Numer części49071
Model49071
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

7. Verbatim

#ad

Plastikowa, Verbatim Pamięć USB , 64 GB, czarna

#ad
Verbatim #ad - Szczegóły produktu: pamięć usb jest kompatybilna z systemem windows 7 lub nowszym i Mac OS X 104 lub nowszym – ponadto pamięć można połączyć z portami USB 3. 2 gen 1. Verbatim: dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy dokładne i bezbłędne przechowywanie danych – nasze mocne strony w zakresie badań i rozwoju oraz zapewniania jakości gwarantują produkty najwyższej klasy! Szybki transfer danych: pendrive przekonuje prędkością odczytu do 12 MB/s i prędkością zapisu do 5 MB/s – większe pliki nie stanowią dla niego problemu.

Wszechstronne zastosowanie: pinstripe usb stick o wyglądzie pasków idealnie nadaje się na przykład jako rozszerzenie pamięci do netbooków, laptopów, ultrabooków i radia samochodowego.

Praktyczny i lekki: pendrive przekonuje praktycznym mechanizmem przesuwnym, który optymalnie chroni złącze USB – niewielka waga 8, 6 g sprawia, że jest idealnym towarzyszem.
MarkaVerbatim #ad
ProducentVerbatim #ad
Wysokość0.36
Długość2.13
Waga0.02
Szerokość0.83
Numer części49065
Model49065
Gwarancja2 lata.

8. Verbatim

#ad

49062, czarna, Verbatim Pamięć USB PinStripe 8 GB, z mechanizmem przesuwnym, lekka i praktyczna pamięć USB w optyce w paski

#ad
Verbatim #ad - Szybki transfer danych: pamięć przekonuje prędkością odczytu do 8 MB/s i prędkością zapisu do 2, 5 MB/s – większe pliki nie stanowią dla niego problemu. Szczegóły produktu: pamięć usb jest kompatybilna z systemem windows 7 lub nowszym i Mac OS X 104 lub nowszym – ponadto pamięć można połączyć z portami USB 3.

2 gen 1. Praktyczny i lekki: pendrive przekonuje praktycznym mechanizmem przesuwnym, który optymalnie chroni złącze USB – niewielka waga 8, 6 g sprawia, że jest idealnym towarzyszem. Verbatim: dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy dokładne i bezbłędne przechowywanie danych – nasze mocne strony w zakresie badań i rozwoju oraz zapewniania jakości gwarantują produkty najwyższej klasy! Wszechstronne zastosowanie: pinstripe usb stick o wyglądzie pasków idealnie nadaje się na przykład jako rozszerzenie pamięci do netbooków, laptopów, ultrabooków i radia samochodowego.

MarkaVerbatim #ad
ProducentVerbatim #ad
Wysokość0.4
Długość2.1
Waga0.02
Szerokość0.8
Numer części49062
Model49062
GwarancjaDwuletnia gwarancja.

9. Verbatim

#ad

Pendrive I pendrive z mechanizmem przesuwnym I czarny opakowanie 2, USB 2, radia samochodowego, notebooka, Verbatim 49063 Pinstripe pamięć USB 16 GB I USB 2 I pamięć USB I do laptopa, ultrabooka

#ad
Verbatim #ad - Szczegóły produktu: pamięć usb jest kompatybilna z systemem windows 7 lub nowszym i Mac OS X 104 lub nowszym – ponadto pamięć można połączyć z portami USB 3. 2 gen 1. Verbatim: dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy dokładne i bezbłędne przechowywanie danych – nasze mocne strony w zakresie badań i rozwoju oraz zapewniania jakości gwarantują produkty najwyższej klasy! Poniższe informacje dotyczą każdej jednostki w opakowaniu.

Szybki transfer danych: pamięć przekonuje prędkością odczytu do 8 MB/s i prędkością zapisu do 2, 5 MB/s – większe pliki nie stanowią dla niego problemu.

Praktyczny i lekki: pendrive przekonuje praktycznym mechanizmem przesuwnym, który optymalnie chroni złącze USB – niewielka waga 8, 6 g sprawia, że jest idealnym towarzyszem. Wszechstronne zastosowanie: pinstripe usb stick o wyglądzie pasków idealnie nadaje się na przykład jako rozszerzenie pamięci do netbooków, laptopów, ultrabooków i radia samochodowego.
MarkaVerbatim #ad
ProducentVERBATIM CORPORATION #ad
Wysokość0.36
Długość2.13
Waga0.04
Szerokość0.83
Numer części49063
Model49063

10. Verbatim

#ad

TV, notebooków, pamięć USB mini, pendrive USB, do laptopów, krótki, radia samochodowego, Verbatim Store 'n' Stay Nano pamięć USB 16 GB, USB 2.0, czarny, ultrabooków

#ad
Verbatim #ad - Szybki transfer danych: pamięć usb przekonuje szybkością odczytu do 10 MB/s i szybkością zapisu 3 MB/s – większe pliki nie stanowią dla niego problemu. Praktyczna i mała: pamięć nano usb przekonuje swoją płaską konstrukcją – po podłączeniu do portu USB tylko 5 mm mini pendrive'a wystaje z laptopa.

Szczegóły produktu: pendrive usb nano jest kompatybilny z windows 7 lub nowszym i Mac OS X 104 lub nowszym – ponadto pendrive można połączyć z portami USB 3. 2 gen 1. Wszechstronne zastosowanie: dzięki bardzo niewielkim rozmiarom pendrive Nano USB nadaje się na przykład jako rozszerzenie pamięci do netbooków, laptopów, ultrabooków i radia samochodowego.

Verbatim: dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy dokładne i bezbłędne przechowywanie danych – nasze mocne strony w dziedzinie badań i rozwoju oraz zapewnienia jakości gwarantują produkty najwyższej klasy.
MarkaVerbatim #ad
ProducentVerbatim #ad
Wysokość0.31
Długość0.69
Waga0
Szerokość0.56
Numer części97464
Model97464
Gwarancja24 miesięcy