Top 10 Sony BRAVIA 55 Zoll – Telewizory

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Sony

#ad

4K HDR 120 Hz, Smart TV, Sony BRAVIA, BRAVIA CORE, HDMI 2.1, menu gier z ALLM + VRR, telewizor o przekątnej 55 cali, Full Array LED, Google TV, KD-55X85L, TRILUMINOS PRO, współpracuje z Alexa

#ad
Sony #ad - Wzornictwo – nowoczesne i minimalistyczne, pasuje do każdego wnętrza, dzięki czemu można skupić się na tym, co najważniejsze - na zdjęciu. Bravia core – setki filmów czekają w aplikacji bravia core ! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA można wybrać i wykorzystać 5 filmów w jakości do 4K HDR oraz nieograniczoną transmisję strumieniową przez 12 miesięcy.

Tryb auto low latency Mode w HDMI 2. 1 zapewnia płynną, a funkcja auto hDR Tone Mapping ujawnia ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu. Jakość dźwięku – dolby atmos zapewnia niezrównany dźwięk, który słyszysz, który widzisz i każdy komentarz, który podkreśla każdy sport, dźwiękiem przestrzennym, podczas gdy nasze wyjątkowe głośniki X Balance maksymalizują jakość dźwięku. Procesor x1 to siła kryjąca się za tymi jasnymi obrazami. Istnieje nawet specjalne menu do gier, responsywną rozgrywkę, które zawiera zupełnie nowe funkcje krzyża nitkowego i niestandardowego ekranu - mogą być tajemnicą następnego zwycięstwa! Czarna, smukła podstawka pod telewizor zapewnia najwyższy komfort i została zaprojektowana tak, aby pasowała zarówno do szerokich, z bezszwową krawędzią, jak i wąskich powierzchni mebli.

Gra – z prędkością do 120 klatek na sekundę 4k/120 kl. S dla niemal natychmiastowej akcji na ekranie x85l doskonale nadaje się również do gier. Jakość obrazu – salon jak na stadionie.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość27.91
Długość2.2
Waga35.94
Szerokość48.35
Numer częściKD55X85LPAEP
ModelKD55X85LPAEP
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

2. Sony

#ad

Współpracuje z Alexa, menu gier z ALLM, KD-55X80L, Smart TV, TRILUMINOS PRO, LED, BRAVIA CORE, Google TV, HDMI 2.1, 4K HDR, telewizor 55 cali, Sony BRAVIA

#ad
Sony #ad - X80l to wspaniały telewizor do gier i jest wyposażony w tryb auto low latency mode w hdmi 2. 1 zapewniający płynną, szybką rozgrywkę oraz funkcję Auto HDR Tone Mapping, aby rozpoznać ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu. Nasze wyjątkowe głośniki x-balance zapewniają wysoką jakość dźwięku i mocne basy, zapewniając bogatsze, głębsze i bardziej dynamiczne wrażenia dźwiękowe.

Nasz procesor x1 to siła kryjąca się za tymi jasnymi obrazami. Zawartość jest analizowana w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć więcej szczegółów i tekstur w każdej scenie. W aplikacji bravia core czekają na ciebie setki filmów! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA możesz wybrać 5 filmów w jakości do 4K HDR i cieszyć się nieograniczoną transmisją strumieniową przez 12 miesięcy. Nasza paleta kolorów triluminos pro x80l jest szeroka i oferuje odcienie i odcienie, których nie można znaleźć w innych telewizorach.

Sam telewizor jest nowoczesny i minimalistyczny, jak i wąskich powierzchni mebli. Czarna, że możesz skupić się na tym, smukła podstawa pod telewizor zapewnia najwyższy komfort i pasuje zarówno do szerokich, co najważniejsze - na zdjęciu. Istnieje nawet specjalne menu do gier, które zawiera nasze nowe funkcje, regulowany rozmiar obrazu i różne krzyże nitkowe – mogą one być tajemnicą Twojego następnego zwycięstwa! Ramka równo z powierzchnią sprawia, dzięki czemu pasuje do każdego wnętrza.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość28.07
Długość2.83
Waga35.05
Szerokość48.54
Numer częściKD55X80LPAEP
ModelKD55X80LPAEP
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

3. Sony

#ad

Menu gier z ALLM + VRR, z ekskluzywnymi funkcjami PS5, gwarancja 24 + 12 m, XR-55A80L, HDMI 2.1, Smart TV, Sony BRAVIA XR, Google TV, współpracuje z Alexa, telewizor 55", 4K HDR 120 Hz, OLED

#ad
Sony #ad - Jakość obrazu – oled to szczyt jakości obrazu, zapewniając wyjątkowo czystą czerń i imponujące szczyty jasności, która jest prawdziwa w dotyku. 3-drożny stojak na telewizor z wąskim klinem z aluminium zapewnia najwyższy komfort: opcjonalnie można wykorzystać standardową pozycję, aby schować soundbar pod spodem. Istnieje nawet specjalne menu do gier, które zawiera zupełnie nowe funkcje krzyża nitkowego i niestandardowego ekranu - mogą być tajemnicą następnego zwycięstwa! W a80l zapierający dech w piersiach nowy panel oled został sparowany z XR OLED Contrast Pro, zapewniając głębię i teksturę, aby poprawić kolor i kontrast jak nigdy dotąd! Gra – a80l idealnie nadaje się do playstation 5 i jest wyposażony w tryb auto low latency mode w hdmi 2.

1 zapewniający płynną, szybką rozgrywkę oraz funkcję Auto HDR Tone Mapping, aby rozpoznać ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu. Duże siłowniki przenoszą ekran w niewidoczne wibracje, że wszystko jest jeszcze bardziej intensywne, podczas gdy wbudowane subwoofery po lewej i prawej stronie wzmacniają bas.

Wzornictwo – wyrafinowane wzornictwo a80l jest wyposażone w metalową osłonę, wąską pozycję dla mniejszych powierzchni mebli lub podwyższoną pozycję, która harmonijnie wpasowuje się w każde wnętrze. Jakość dźwięku – technologia acoustic surface audio+ sprawia, która porusza się wraz z dziejem, aby wytworzyć potężną akustykę, przekształcając ekran A80L w głośnik – tak jak ekran kinowy. Bravia core – setki filmów czekają w aplikacji bravia core ! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA można wybierać i wykorzystywać 10 filmów w jakości do 4K HDR oraz nieograniczoną transmisję strumieniową przez 24 miesiące.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość28.03
Długość2.09
Waga41.45
Szerokość48.31
Numer częściXR55A80LPAEP
ModelXR55A80LPAEP
Gwarancja2

4. Sony

#ad

Współpracuje z Alexa, HDMI 2.1, telewizor 55", z ekskluzywnymi funkcjami PS5, gwarancja 24 + 12 m, menu gier z ALLM + VRR, Smart TV, Google TV, Full Array LED, Sony BRAVIA XR, 4K HDR 120 Hz, XR-55X90L

#ad
Sony #ad - Szczegóły dotyczące rejestracji znajdują się na opakowaniu. Wyłącznie w serwisie Amazon*. W ten sposób można usłyszeć samochód pędzący po horyzoncie lub dźwięk wiwatującego tłumu z boków i poczuć atmosferę na stadionie. Bravia core – setki filmów czekają w aplikacji bravia core ! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA można wybierać i wykorzystywać 10 filmów w jakości do 4K HDR oraz nieograniczoną transmisję strumieniową przez 24 miesiące.

Jakość obrazu – uważajcie fani sportu, uważaj! full array led wprowadza jasność i kontrast do każdej zawodów. Gra – x90l idealnie nadaje się do playstation 5 i jest wyposażony w tryb auto low latency mode w hdmi 2. 1 zapewniający płynną, aby rozpoznać ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu. Nigdy więcej szczegółów nałożonych przez cień lub zgubionych w wygaszonych światłach – tylko zapierający dech w piersiach kontrast, kolor i głębokość! Jakość dźwięku – dzięki technologii acoustic multi audio dźwięk jest odtwarzany tak, jakby pochodził z oryginalnego źródła dźwięku.

Sony zapewnia przedłużoną o 12 miesięcy gwarancję producenta po rejestracji. Wzornictwo – gładka rama aluminiowa z bezszwowymi krawędziami pasuje do każdego wnętrza. Istnieje nawet specjalne menu do gier, szybką rozgrywkę oraz funkcję Auto HDR Tone Mapping, które zawiera zupełnie nowe funkcje krzyża nitkowego i niestandardowego ekranu - mogą być tajemnicą następnego zwycięstwa! Wielopozycyjna podstawa z aluminium zapewnia najwyższy komfort: można wybrać pomiędzy standardową pozycją, wąską pozycją dla mniejszych powierzchni mebli lub podwyższoną pozycją, aby schować soundbar pod spodem.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość27.83
Długość2.2
Waga37.26
Szerokość48.23
Numer częściXR55X90LPAEP
ModelXR55X90LPAEP
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. Sony

#ad

4K HDR 120 Hz, Smart TV, gwarancja 24 + 12 m, HDMI 2.1, XR-55A95L, Google TV, z ekskluzywnymi funkcjami PS5, QD-OLED, współpracuje z Alexa, Sony BRAVIA XR, menu gier z ALLM + VRR, telewizor 55"

#ad
Sony #ad - Tutaj można wybrać 10 filmów i cieszyć się w jakości 4K HDR przez 24 miesiące bez ograniczeń. Dzięki dwukierunkowej podstawie pod telewizor również soundbar idealnie pasuje pod telewizor. Dodatkowo w zakres dostawy wchodzi pilot zdalnego sterowania premium z podświetleniem. Jakość obrazu – oled jest często uważany za szczyt jakości obrazu telewizyjnego; nowy i ulepszony panel QD-OLED Sony katapultuje go w zupełnie innej sferze! Ten telewizor A95L QD-OLED zapewnia ok.

Wzornictwo – ultrasmukła konstrukcja z bezszwową metalową ramą pasuje do każdego wnętrza. Gra – a95l idealnie nadaje się do playstation 5 i jest wyposażony w tryb auto low latency mode w HDMI 2. 1 zapewniający płynną, szybką rozgrywkę oraz automatyczne mapowanie dźwięków HDR, aby rozpoznać ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu. Duże siłowniki przenoszą ekran w niewidoczne wibracje, aby wytworzyć potężną akustykę, która porusza się wraz z dziejem, podczas gdy wbudowane subwoofery po lewej i prawej stronie wzmacniają bas.2

200% większa jasność niż w przypadku tradycyjnego telewizora OLED. Bravia core – setki filmów czekają w aplikacji bravia core ! właściciele telewizorów bravia otrzymują ekskluzywny dostęp do biblioteki Sony Pictures Entertainment z najnowszymi hitami i klasykami. Jakość dźwięku – technologia sony acoustic surface audio+ sprawia, że dźwięk jest jeszcze bardziej intensywny, przekształcając ekran A95L w głośnik – tak jak ekran kinowy.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość27.83
Długość1.34
Waga41.89
Szerokość48.19
Numer częściXR55A95LPAEP
ModelXR55A95LPAEP
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

6. Sony

#ad

Smart TV, 4K HDR, menu gier z ALLM, Sony BRAVIA, Google TV, LED, BRAVIA CORE, HDMI 2.1, 50-calowy telewizor, KD-50X75WL, współpracuje z Alexa

#ad
Sony #ad - Istnieje nawet specjalne menu do gier, szybką rozgrywkę oraz funkcję Auto HDR Tone Mapping, które zawiera zupełnie nowe funkcje krzyża nitkowego i niestandardowego ekranu - mogą być tajemnicą następnego zwycięstwa! Wzornictwo – telewizor został zaprojektowany w charakterystycznym, minimalistycznym stylu Sony dzięki czemu można skupić się na tym, co najważniejsze - obraz.

Analizuje treści w czasie rzeczywistym i w połączeniu z Dolby Vision poprawia wszystko, co widzisz. Jakość dźwięku – wyjątkowy głośnik x-balanced zapewnia wysokiej jakości dźwięk i mocne basy, zapewniając bogatsze, głębsze i bardziej satysfakcjonujące wrażenia dźwiękowe. Dzięki wykończeniu hairline i stałej podstawie Slim Blade TV X75WL pasuje do każdego wnętrza. Jakość obrazu – procesor x1 to siła tych jasnych, kolorowych obrazów.

Bravia core – setki filmów czekają w aplikacji bravia core ! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA można wybrać i wykorzystać 5 filmów w jakości do 4K HDR oraz nieograniczoną transmisję strumieniową przez 12 miesięcy. Gra – x75wl to wspaniały telewizor do gier i jest wyposażony w tryb auto low latency mode w hdmi 2. 1 zapewniający płynną, aby rozpoznać ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość25.71
Długość2.76
Waga26.68
Szerokość44.33
Numer częściKD50X75WLPAEP
ModelKD50X75WLPAEP
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

7. Sony

#ad

Menu gier z ALLM + VRR, z ekskluzywnymi funkcjami PS5, XR-65X90L, Sony BRAVIA XR, Google, Full Array LED, Smart TV, współpracuje z Alexa, telewizor 65", HDMI 2.1, gwarancja 24 + 12 m, 4K HDR 120 Hz

#ad
Sony #ad - W ten sposób można usłyszeć samochód pędzący po horyzoncie lub dźwięk wiwatującego tłumu z boków i poczuć atmosferę na stadionie. Istnieje nawet specjalne menu do gier, szybką rozgrywkę oraz funkcję Auto HDR Tone Mapping, które zawiera zupełnie nowe funkcje krzyża nitkowego i niestandardowego ekranu - mogą być tajemnicą następnego zwycięstwa! Gra – x90l idealnie nadaje się do playstation 5 i jest wyposażony w tryb auto low latency mode w hdmi 2.

1 zapewniający płynną, aby rozpoznać ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu. Wyłącznie w serwisie Amazon*. Sony zapewnia przedłużoną o 12 miesięcy gwarancję producenta po rejestracji. Wielopozycyjna podstawa z aluminium zapewnia najwyższy komfort: można wybrać pomiędzy standardową pozycją, wąską pozycją dla mniejszych powierzchni mebli lub podwyższoną pozycją, aby schować soundbar pod spodem. Jakość obrazu – uważajcie fani sportu, uważaj! full array led wprowadza jasność i kontrast do każdej zawodów.

Bravia core – setki filmów czekają w aplikacji bravia core ! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA można wybierać i wykorzystywać 10 filmów w jakości do 4K HDR oraz nieograniczoną transmisję strumieniową przez 24 miesiące. Nigdy więcej szczegółów nałożonych przez cień lub zgubionych w wygaszonych światłach – tylko zapierający dech w piersiach kontrast, kolor i głębokość! Jakość dźwięku – dzięki technologii acoustic multi audio dźwięk jest odtwarzany tak, jakby pochodził z oryginalnego źródła dźwięku. Wzornictwo – gładka rama aluminiowa z bezszwowymi krawędziami pasuje do każdego wnętrza.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość32.72
Długość2.24
Waga53.35
Szerokość56.89
Numer częściXR65X90LPAEP
ModelXR65X90LPAEP
Gwarancja3 lata gwarancji producenta

8. Hisense

#ad

144 Hz VRR, 4K UHD, HDR, 2023, srebrny, Hisense Telewizor 55E7KQ Pro 139 cm 55 cali, QLED, Smart TV, Game Mode PRO, Alexa Built-In, Dolby Vision IQ, HDMI 2.1, Atmos, Triple Tuner

#ad
Hisense #ad - Wzmacnia ustawienia telewizora, dzięki czemu drobne szczegóły są widoczne nawet w ciemnych scenach. Atwa obsługa dzięki vidaa u7 dzięki spersonalizowanemu interfejsowi vidaa u można indywidualnie zorganizować ulubione aplikacje i błyskawicznie je wywoływać. Premium 4k uled: opatentowana przez hisense technologia ekranu 4k uled zapewnia najlepszą jakość i zapewnia precyzyjny kontrast i najwyższą ostrość kolorów.

Game mode pro 144 hz, freesync premium & game bar dla graczy game mode pro zapewnia czystą przyjemność z gry z obsługą hdmi 2. 1 144 hz @ 4k. Większa elastyczność, większa indywidualność i szybszy czas reakcji. Dzięki iq telewizor oblicza jasność w pomieszczeniu i zapewnia zapierające dech w piersiach wrażenia filmowe. Dolby vision iq dolby vision należy do najwyższych formatów hdr.

Optymalny obraz dzięki skalerowi uhd ai optymalizuje sygnał fhd do jakości prawie 4K. Konstrukcja bez ramy. Bardzo płaska konstrukcja i ultracienka metalowa rama ucieleśniają minimalistyczny i elegancki design. Dla widzów widoczne są najdrobniejsze szczegóły. Idealne połączenie silnika hi view oparte na procesorze quad core, local dimming i Wide Color Gamut dzięki technologii Quantum Dot zapewnia rozszerzoną objętość kolorów, bogactwo szczegółów i najwyższą jasność – jak żaden inny w swojej klasie.
MarkaHisense #ad
ProducentHisense #ad
Wysokość30.04
Długość10.79
Waga31.31
Szerokość48.43
Numer części55E7KQ PRO
Model55E7KQ PRO
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

9. Sony

#ad

Google TV, telewizor 43 cali, BRAVIA CORE, Smart TV, Sony BRAVIA, współpracuje z Alexa, HDMI 2.1, LED, menu gier z ALLM, KD-43X75WL, 4K HDR

#ad
Sony #ad - Istnieje nawet specjalne menu do gier, szybką rozgrywkę oraz funkcję Auto HDR Tone Mapping, które zawiera zupełnie nowe funkcje krzyża nitkowego i niestandardowego ekranu - mogą być tajemnicą następnego zwycięstwa! . Dzięki wykończeniu hairline i stałej podstawie Slim Blade TV X75WL pasuje do każdego wnętrza.

Gra – x75wl to wspaniały telewizor do gier i jest wyposażony w tryb auto low latency mode w hdmi 2. 1 zapewniający płynną, aby rozpoznać ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu. Jakość dźwięku – wyjątkowy głośnik x-balanced zapewnia wysokiej jakości dźwięk i mocne basy, zapewniając bogatsze, głębsze i bardziej satysfakcjonujące wrażenia dźwiękowe. Wzornictwo – telewizor został zaprojektowany w charakterystycznym, minimalistycznym stylu Sony dzięki czemu można skupić się na tym, co najważniejsze - obraz.

Analizuje treści w czasie rzeczywistym i w połączeniu z Dolby Vision poprawia wszystko, co widzisz. Bravia core – setki filmów czekają w aplikacji bravia core ! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA można wybrać i wykorzystać 5 filmów w jakości do 4K HDR oraz nieograniczoną transmisję strumieniową przez 12 miesięcy. Jakość obrazu – procesor x1 to siła tych jasnych, kolorowych obrazów.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość22.32
Długość2.76
Waga20.5
Szerokość38.27
Numer częściKD43X75WLPAEP
ModelKD43X75WLPAEP
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

10. Philips

#ad

Philips Ambilight TV 55OLED708/12 | 139 cm 55 cali telewizor 4K UHD OLED | 120 Hz | HDR | Dolby Vision | Google TV | VRR | WiFi | Bluetooth | DTS: X | sterowanie głosem

#ad
Philips #ad - Gry: auto low latency mode, hdmi vrr, amd FreeSync Premium, dolby vision game, hgiG, Nvidia G-Sync. Ambilight: 3-stronny ambilight, bezprzewodowy głośnik Philips do domu, muzyka ambilight, Ambilight Aurora, dostosowanie do koloru ścian, AmbiWakeup, AmbiSleep, tryb lounge, tryb gry, animacja Ambilight Bootup.

Jakość obrazu: 4k uhd, calman ready, tryb akera filmowego, dolby vision, p5 inteligentny silnik obrazu z KI, Micro Dimming Perfect, 120 Hz, HDR10+ Adaptive, tryb jakości obrazu ai, HLG. Dźwięk: moc wyjściowa 40 w rms, personalizacja dźwięku mimi, dolby atmos, poprawa jakości dźwięku: dźwięk ai, night mode tryb nocny, wzmocnienie basu Dolby, Konfiguracja głośników: 4 x 10 W głośniki dla średnich i wysokich częstotliwości, DTS:X, korektor ai, regulator głośności dolby, Clear Dialogue, dts play-fi, kalibracja przestrzeni.

Smart tv: google tv, dazn, pojemność pamięci: 16 gb flash, aplikacje: apple tv, Amazon Prime Video, sterowanie głosowe: zintegrowany Google Assistant kompatybilny z Alexa, YouTube, HbbTV, Rakuten TV, netflix, pilot zdalnego sterowania z mikrofonem.
MarkaPhilips #ad
ProducentTPV #ad
Wysokość27.87
Długość2.28
Waga39.46
Szerokość48.35
Numer części55OLED708/12
Model55OLED708/12
Gwarancja24 Miesięcy