Top 10 Schattiernetz Mit ösen – Żagle cieniujące

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Sol Royal

#ad

Sol Royal Siatka zacieniająca 25 m x 2 m, tkanina zacieniająca 165 g/m² – nieprzezroczysta ochrona przed słońcem z ochroną UV i opaskami kablowymi do łatwego mocowania – ochrona przed wzrokiem HDPE do szklarni i ogrodzenia SG80

#ad
Sol Royal #ad - Za pomocą dołączonych 100 opasek kablowych można łatwo zamontować siatkę maskującą. Atwy montaż – po bokach siatki znajdują się otwory o średnicy ok. Ochrona przed wzrokiem – siatka zacieniająca firmy sol royal jest wykonana z polietylenu HDPE, dzięki czemu ochrona przed wzrokiem w każdych warunkach pogodowych, promieni słonecznych i wilgoci.

2 cm odstępu. Wszechstronność – tkanina zacieniająca ze 100% poliestru jest bardzo stabilna. Wszechstronna ochrona – osłona przeciwsłoneczna może być używana jako siatka zacieniająca do szklarni, ogrodu, ogrodzenia, tarasu lub balkonu. Dzięki powłoce hdpe polietylen siatka zacieniająca o gramaturze 165 g/m² jest idealną ochroną przed wiatrem i blokuje 90% promieni słonecznych.

Chroń swoje grządki i łąki za pomocą siatki zacieniającej w gorące dni. Ochrona przed wzrokiem – osłona ogrodzeniowa jest idealna do okrycia rusztowania i ochrony przed ciekawskimi spojrzeniami. Nadaje się również idealnie jako osłona tenisowa. Siatka zacieniająca z ochroną przeciwsłoneczną jest również podzielna i można ją przyciąć do żądanych wymiarów.
MarkaSol Royal #ad
Producentsellvin AG #ad
Numer części340895

2. CelinaSun

#ad

Poliester, impregnowany | CelinaSun | kwadratowy, Ogrodowy żagiel przeciwsłoneczny | ochrona przed promieniowaniem UV, wodoodporny, 4 x 4, kremowo-biały

#ad
CelinaSun #ad - Stabilny montaż: wklęsły kształt – > napięcie jest przenoszone na zewnątrz | wszyty dookoła pas – > zapewnia dodatkową stabilność | wielokrotnie wszyte poprzeczne przelotki – > do stałego montażu.

Zakres dostawy: 1 x żagiel przeciwsłoneczny wiatro- i wodoszczelny PES, czworokątny, kolor: do wyboru, 1 x torba do przechowywania i 4 x linki mocujące każda po 1, 5 m. W ogrodzie. Celinasun: żagiel przeciwsłoneczny firmy CelinaSun, wytrzymałe i stabilne wykonanie, ponad 15 lat wiedzy i doświadczenia. Na basenie. Materiał: 100% tkanina poliestrowa pes, odporna na rozdarcia i warunki atmosferyczne, powłoka poliuretanowa, zapewnia ok. W miejscu zabawy dzieci. Jako wiata. Na kempingu. Elastyczna regulacja zacienienia: zastosowanie w dowolnym miejscu, czy to na tarasie na balkonie. 93% zacienienia, gramatura materiału 160 g/m².
MarkaCelinaSun #ad
ProducentCelinaSun #ad
Wysokość0
Długość157.48
Waga3
Szerokość157.48
Numer części10547
Model10547

3. CHBIN

#ad

SunSail, 99% tkanina cieniująca, 1,5 x 2 m, żagiel przeciwsłoneczny, wodoszczelny, CHBIN Sunset Deluxe żagiel przeciwsłoneczny do pawilonu ogrodowego, w zestawie linki mocujące, do ogrodu,, z oczkami

#ad
CHBIN #ad - Dzięki podwójnie zszytej krawędzi i wielokrotnie zszywanym narożnikom jest wyjątkowo stabilny. Jeśli nie znajdziesz koloru lub rozmiaru, każdy kolor, a my odpowiemy Ci w krótkim czasie. Możesz się z nami skontaktować, można dostosować. Tkanina hdep, odporne na rdzę i starzenie. Jeśli po zakupie nie podasz nam odstępu między otworami kratki, odległość między otworami wynosi 50 cm.

Atwy montaż: dzięki wklęsłemu krojowi i dołączonym linkom napinającym żagiel można łatwo i szybko zamocować w wybranym miejscu. Dostosowanie produktu: nasze produkty można dopasować do dowolnego rozmiaru, którego potrzebujesz, w tym odstęp między otworami siatki, w naszych produktach. Dzięki wklęsłemu kształtowi napięcie jest przenoszone na zewnątrz. Można go ustawić w ogrodach, basenach, placach zabaw itd. Na balkonach, dzięki czemu ty i twoja rodzina możecie cieszyć się bezpiecznym i chłodnym obszarem, chronionym przed promieniami UV.

Wysoka jakość: 100% wysokiej jakości i gęsta tkanina poliestrowa, wytrzymała i bezpieczna. Odporne na rozerwanie, trwała, bardzo stabilna, warunki atmosferyczne i promieniowanie UV: oczka ze stali nierdzewnej, odporna na rozerwanie, aby stabilnie i bezpiecznie podpierać oczka. Jest odporna na światło, wodoodporny materiał na powierzchni, podwójna powłoka PU wewnątrz, działanie wody, odporna na rozerwanie, warunki atmosferyczne i wolna od pleśni i plam. Na każdym rogu znajduje się nierdzewne metalowe oczko.
MarkaCHBIN #ad
ProducentCHBIN #ad
Wysokość0.01
Długość78.74
Waga1.32
Szerokość59.06
Numer części1189365140046
Model1189365140046

4. Ysding

#ad

Do szklarni, ochrona przed gradem, do ogrodu, siatka zacieniająca, 60% ochrona przed słońcem, ogrodzenie balkonowe, na zewnątrz,, siatka zacieniająca z oczkami, Siatka zacieniająca, na pergolę

#ad
Ysding #ad - Pora deszczowa może również odgrywać rolę buforującą i skutecznie zapobiegać zarysowaniom deszczu. Funkcje: może zapobiegać bezpośredniemu nasłonecznieniu, zmniejszając przepuszczalność światła, utrzymywać wilgotność kwiatów i drzew oraz zmniejszyć częstotliwość podlewania.

Wiele zastosowań: siatka zacieniająca może być stosowana w szklarniach, ogrody, baseny, wikliny, takiego jak piknik na świeżym powietrzu, garaże, podjazdy, pergola, wiaty, roślinach i owocach. Solidna konstrukcja: popraw sześciowierszową krawędź. Ochrona przed słońcem i chłodzenie latem, jednocześnie przepuszczając wodę i powietrze, ochrona cieplna i nawilżanie zimą i wiosną. Może być również stosowany do zacienienia zewnętrznego, dachy, tarasy, kwiatach, place budowy, szkoły i podwórka itp. Różne potrzeby. Wysokiej jakości materiały: siatka chroniąca przed słońcem z 6 igłami wykonana jest z polietylenu o wysokiej gęstości HDPE, przeciwstarzeniowy, przepuszczający powietrze, łatwy do złożenia, który jest przyjazny dla środowiska, anty-ultrafioletowy, cień 60% -70%.

Wzmocniona konstrukcja grubej ochrony narożników jest odporna na rozciąganie, niełatwa do uszkodzenia, łatwa do zamocowania i stabilniejsza. Atwy montaż: na wszystkich krawędziach znajdują się oczka, nie wymaga śrub ani wierteł, które ułatwiają zawieszenie i użytkowanie oraz pięknie poprawiają wygląd.
MarkaYsding #ad
ProducentYsding #ad
Wysokość1.97
Długość10.63
Szerokość9.84
Numer częściYsding
ModelBeschattungsnetz

5. Geovne

#ad

Odporna na promieniowanie UV 2 x 3 m, oddychająca siatka przeciwsłoneczna, dekoracyjna siatka zacieniająca, 85% odblaskowa aluminiowa siatka zacieniająca, na balkon, do roślin domowych

#ad
Geovne #ad - Wysokiej jakości wybór materiałów: uniwersalna siatka ochronna ze srebrnej folii aluminiowej, długotrwała ochrona przed słońcem, promieniowaniem UV, starzeniem, dobre wykończenie, nietoksyczna i bezsmakowa, lekka i oddychająca. W zestawie z linką mocującą do łatwej i szybkiej instalacji.

Zapewnia więcej prywatności, możesz cieszyć się czasem na balkonie i chronić swoje rodzinne relacje intymne. Może również pokryć każdą szklarnię i szkółkę, tarasów, aby chronić Twoje rośliny. Dekoracyjny ogród: żagiel przeciwsłoneczny to stylowe i skuteczne rozwiązanie chroniące przed słońcem, które bardzo dobrze nadaje się do ogrodów, basenów, miejsc do grillowania itp. Zimą i wiosną utrzymuje ciepło, nawilża i zapobiega wiatrowi.

Kompleksowa ochrona: ochrona przed wzrokiem zapewnia doskonałą ochronę i idealną dekorację na balkon lub do ogrodu. Dostępne przez cały rok: 85% siatek przeciwsłonecznych ma funkcję anty-ultrafioletową w lecie, a także zapobiega deszczowi i zapewnia chłodne i komfortowe otoczenie. Wytrzymałość na rozerwanie: wszystkie strony są szyte sześcioma nićmi, cztery narożniki są wzmocnione, z 1 metrem i 1 otworem, piękne, schludne, co jest praktyczne, mocne i odporne na rozerwanie.
MarkaGeovne #ad
Producentjiajuyongpinjingxiaobu #ad
Wysokość0.01
Długość118.11
Szerokość78.74

6. SONGMICS

#ad

Wklęsły, przepuszczająca wodę, kemping, do ogrodu, ochrona przed słońcem z tkaniny HDPE, prostokątny, na taras, na balkon, linka 2, SONGMICS Żagiel przeciwsłoneczny 3 x 4 m, przepuszczająca powietrze

#ad
SONGMICS #ad - Akcesoria i montaż - 4 linki o długości 2 m są dostarczane w zestawie. Przepuszcza powietrze i przepuszcza wodę ten żagiel przeciwsłoneczny o wymiarach 3 x 4 m jest wykonany z tkaniny HDPE o gramaturze 180 g/m² i przepuszcza powietrze i wodę, dzięki czemu letnie upały nie gromadzą się pod żaglem przeciwsłonecznym.

Mała wskazówka: im ciemniejszy żagiel przeciwsłoneczny, który chroni 80-85% promieni słonecznych, tym lepsza ochrona przed słońcem. Zobacz szczegółowe informacje o rozmiarze na zdjęciach produktu. Daje cień na letnie dni dzięki temu prostokątnemu żaglowi przeciwsłonecznemu, stworzysz zacienioną oazę dobrego samopoczucia na tarasie. Należy regularnie napinać żagiel przeciwsłoneczny. Wybierz odpowiedni rozmiar wybierz odpowiedni rozmiar, w zależności od tego, jak duża jest dostępna przestrzeń do zamocowania płótna żaglowego i jak duża jest żądana zacieniona powierzchnia.

Ten żagiel przeciwsłoneczny nie nadaje się jako ochrona przed deszczem. Wytrzymały i trwały w narożnikach wzmocnione kilkoma warstwami tkaniny i szwami; wklęsła sylwetka, aby rozłożyć obciążenie wiatrem i zwiększyć wytrzymałość na rozerwanie; pierścienie ze stali nierdzewnej w kształcie litery D, odporne na rdzę i trwałe. Zaleca się, aby odległość między punktem mocowania a pierścieniem ze stali nierdzewnej żagla przeciwsłonecznego wynosiła co najmniej 30 cm.
MarkaSONGMICS #ad
ProducentSONGMICS #ad
Wysokość12.6
Długość16.14
Waga5.07
Szerokość15.35
Numer częściGSS34IVV1
ModelGSS34IVV1

7. AXT SHADE

#ad

Prostokątny, HDPE, do ogrodu, ochrona przed słońcem, oddychający, kremowy, z ochroną przed promieniowaniem UV, AXT SHADE Żagiel przeciwsłoneczny, 2,5 x 3 m, ochrona przed warunkami atmosferycznymi, przepuszczający wodę, na taras, balkon

#ad
AXT SHADE #ad - Agiel przeciwsłoneczny jest łatwy do czyszczenia, ulewnego deszczu, blaknięcie i pleśń, a także po długotrwałym nasłonecznieniu nie występują żadne szkodliwe gazy. Atwa instalacja: pomiar odbywa się od pierścienia d do pierścienia D, należy pozostawić 15-30 cm przestrzeni między punktem mocowania a żaglem przeciwsłonecznym do sprzętu lub liny.

Blokowanie 95% uv: blokuje 95% szkodliwych promieni uv upf 50+ i chroń skórę przed szkodliwym promieniowaniem. Trwała konstrukcja: wklęsłe krawędzie zapewniają lepszą rozciągliwość. Wszystkie krawędzie mają dwie nici, aby zapobiec strzępieniu się i zniekształceniu krawędzi. Gruby pasek jest wszyty na krawędzi płótna przeciwsłonecznego, dzięki czemu markiza jest jeszcze bardziej stabilna. Proszę dokładnie zapoznać się z tabelą rozmiarów na stronie produktu. Materiał przyjazny dla środowiska: wyprodukowano z 185 g/m² 100% zego nie pochodzącego z recyklingu materiału hdpe polietylen o wysokiej gęstości.

Idealne rozwiązania cienia: szerokie zastosowanie na tarasie, ogrodzie, na podwórku, w parku, na basenie, na wiatze lub w innym miejscu zewnętrznym, trawniku, na tarasie, w ogrodzie, aby utrzymać chłód latem. W gorące lato znajdziesz bezpieczne, fajne i chronione przed promieniowaniem UV miejsce. Odrzuć łączenie. Pozwolić na przenikanie bryzy i deszczu dzięki temu nie jest wodoszczelny.
MarkaAXT SHADE #ad
ProducentAXT SHADE #ad
Wysokość0.01
Długość118.11
Waga0.41
Szerokość98.43
Numer części2C0R10403
Model2C0R10403

8. Sekey

#ad

Tworzywo sztuczne HDPE, prostokątny, wiatroszczelna, przepuszczająca wodę, odporna na, ochrona przed słońcem, oddychająca, Sekey Żagiel przeciwsłoneczny, 3 x 4 m, odporna na działanie promieni UV

#ad
Sekey #ad - Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na rozciąganie, przepuszczającego powietrze materiału polietylenowego 185 g/m², odpornością na promieniowanie i niską wagą. Chociaż żagiel przeciwsłoneczny nie jest wodoszczelny, szybko schnie odporny na wilgoć. Proszę zapoznać się ze zdjęciami w celu uzyskania informacji o rozmiarze.

Odporny na rozerwanie i wytrzymały – materiał jest bardzo trwały, łatwy w pielęgnacji i odporny na pleśń. Tkanina o wysokiej wytrzymałości i mocno zszyte pierścienie w kształcie litery D ze stali nierdzewnej na rogach sprawiają, że żagiel przeciwsłoneczny jest bardziej odporny na rozerwanie i trwały. Dzięki temu możesz cieszyć się przyjemnym i zacienionym opalaniem na tarasie lub w ogrodzie. Ochrona przed słońcem, cieniowanie – jedyna w swoim rodzaju tkanina hdpe blokuje do 90% szkodliwych promieni UV słonecznych. Jednocześnie żagiel przeciwsłoneczny przepuszcza trochę światła, bez zbytniego zaciemniania pomieszczenia.

Ponadto przepuszcza powietrze i przepuszcza ciepłe powietrze, co znacznie obniża temperaturę pod spodem. Szeroki wybór rozmiarów – podane rozmiary to odległość między poziomymi punktami narożnymi, a nie długość i szerokość rzeczywistej powierzchni cienia. Wklęsła konstrukcja zapobiega zwisaniu i jest całkowicie owinięta taśmą ze wszystkich czterech stron. Wysoka jakość – wyprodukowano w 100% z nowego, odpornością na starzenie, odpornością na korozję, jest bardziej wytrzymały i lepszy niż HDPE pochodzący z recyklingu.
MarkaSekey #ad
ProducentSekey #ad
Wysokość0.01
Długość157.48
Waga1.96
Szerokość118.11
Numer części363670

9. Sekey

#ad

Z zestawem mocującym ze stali nierdzewnej, odporna na działanie promieni UV,, Sekey Żagiel przeciwsłoneczny 2 x 3 m, tworzywo sztuczne HDPE, prostokątny, przepuszczająca wodę, wiatroszczelna

#ad
Sekey #ad - Wklęsły kształt oznacza, że środkowa szerokość żagla przeciwsłonecznego jest krótsza, a rzeczywiście zacieniona powierzchnia mniejsza. Dzięki temu możesz cieszyć się przyjemnym i zacienionym opalaniem na tarasie lub w ogrodzie. Wysoka jakość: 1 x zestaw mocujący ze stali nierdzewnej – wyprodukowany w 100% z nowego, odpornością na starzenie, przepuszczającego powietrze materiału polietylenowego 185 g/m², jest bardziej wytrzymały i lepszy niż HDPE pochodzący z recyklingu.

Jednocześnie żagiel przeciwsłoneczny przepuszcza trochę światła, bez zbytniego zaciemniania pomieszczenia. Wklęsła konstrukcja zapobiega zwisaniu i jest całkowicie owinięta taśmą ze wszystkich czterech stron. Szeroki wybór rozmiarów – podane rozmiary to odległość między poziomymi punktami narożnymi, a nie długość i szerokość rzeczywistej powierzchni cienia. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na rozciąganie, odpornością na korozję, odpornością na promieniowanie i niską wagą.

Tkanina o wysokiej wytrzymałości i mocno zszyte pierścienie w kształcie litery D ze stali nierdzewnej na rogach sprawiają, że żagiel przeciwsłoneczny jest bardziej odporny na rozerwanie i trwały. Chociaż żagiel przeciwsłoneczny nie jest wodoszczelny, szybko schnie odporny na wilgoć. Ponadto przepuszcza powietrze i przepuszcza ciepłe powietrze, co znacznie obniża temperaturę pod spodem. Odporny na rozerwanie i wytrzymały – materiał jest bardzo trwały, łatwy w pielęgnacji i odporny na pleśń.
MarkaSekey #ad
ProducentSekey #ad
Wysokość0.01
Długość118.11
Waga4.45
Szerokość78.74
Numer części3623801
ModelVela Ombreggiante

10. ZOZIJIU

#ad

Na zewnątrz 1 x 2 m, szklarni, siatka zacieniająca, kurnika, Siatka zacieniająca – siatka zacieniająca z oczkami, pergolę, żagiel przeciwsłoneczny na taras, lekka i trwała, do ogrodu, balkon

#ad
ZOZIJIU #ad - Jest lekki, trwały i nadaje się do różnych zastosowań. Wysokiej jakości produkt chroniący przed słońcem i chłodzeniem może poprawić Twoje wrażenia życiowe. Wielofunkcyjne zastosowanie zwykle stosowane w ogrodach, stodołach, roślinach i basenach.

Wysokiej jakości wybór materiałówmateriał cieniujący jest wykonany z polietylenu o wysokiej gęstości, powierzchnia siatki jest płaska i gładka, efekt parasola przeciwsłonecznego jest oczywisty. Można go łatwo zainstalować za pomocą dołączonego sznurka, który ułatwia zawieszenie i sprawia, 3 cm, że wygląda piękniej. Siateczka i przepuszczająca powietrze, pozwala na wypychanie gorącego powietrza z materiału cienia, a woda kapie przez niego. Nie są wymagane żadne śruby ani wiertła. Latem i wiosną można go zacienić i schłodzić, a jesienią i zimą utrzymać ciepło i wilgotność.

Są również często stosowane na pastwiskach, pergoli, stawach rybnych, kwiatach, na balkonach, podjazdach, placach budowy, szklarniach, dachach garażowych, tarasach, szkołach itd. Atwe czyszczenie za pomocą węża ogrodowego. Najlepsza technologiakrawędź jest obszyta sześcioma nićmi. Cechy produktu ochrona przed wiatrem i słońcem, izolacja cieplna i wentylacja, odporność na promieniowanie UV.
MarkaZOZIJIU #ad
ProducentZOZIJIU #ad
Wysokość5.91
Długość11.81
Szerokość11.81
Numer częściZU-156824S
ModelGarten Schattierungsnetz