Top 10 Samsung Portable SSD T7 – Zewnętrzne dyski SSD

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Samsung

#ad

USB 3.2 Gen.2, smartfonów i konsoli do gier, odczyt 1050 MB/s, PC, Samsung Przenośny dysk SSD T7, zewnętrzny dysk twardy SSD do komputerów Mac, zapis 1000 MB/s, szary, MU-PC1T0T/WW, 1 TB

#ad
Samsung #ad - Smukła i stylowa: kompaktowa i wysokiej jakości aluminiowa obudowa, dostępna w kolorach metalicznym czerwonym, indygo niebieskim lub tytanowym szarym. Dwa dołączone kable usb typu c na c i typ c na a umożliwiają połączenie z komputerami PC, urządzeniami z systemem Android, Mac, iPhone 15, telewizorami Smart TV i konsolami do gier.

Bezpieczeństwo danych: wytrzymuje upadki z wysokości do dwóch metrów i na życzenie można go zaszyfrować hasłem. Zewnętrzna szybka pamięć w kompaktowym formacie kieszeni spodni i pojemności do 1 TB. Dzięki usb 3. 2 gen. 2 do 9, 5 razy szybszy niż zewnętrzne dyski twarde z prędkością odczytu/zapisu do 1050 MB/s lub 1000 MB/s. Bezpłatne oprogramowanie samsung Magician optymalizuje wydajność i utrzymuje napęd na bieżąco z aktualizacjami.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.31
Długość3.35
Waga0.13
Szerokość2.24
Numer częściMU-PC1T0T/WW
ModelMU-PC1T0T/WW
Gwarancja3 lata ograniczonej gwarancji producenta

2. Samsung

#ad

Szary, smartfonów i konsoli do gier, zewnętrzny dysk twardy SSD do komputerów Mac, 2 TB, MU-PC2T0T/WW, USB 3.2 Gen.2, odczyt 1050 MB/s, Samsung Przenośny dysk SSD T7, zapis 1000 MB/s, PC

#ad
Samsung #ad - Bezpieczeństwo danych: wytrzymuje upadki z wysokości do dwóch metrów i na życzenie można go zaszyfrować hasłem. Dwa dołączone kable usb typu c na c i typ c na a umożliwiają połączenie z komputerami PC, iPhone 15, Mac, urządzeniami z systemem Android, telewizorami Smart TV i konsolami do gier.

Smukła i stylowa: kompaktowa i wysokiej jakości aluminiowa obudowa, dostępna w kolorach metalicznym czerwonym, indygo niebieskim lub tytanowym szarym. Dzięki usb 3. 2 gen. 2 do 9, 5 razy szybszy niż zewnętrzne dyski twarde z prędkością odczytu/zapisu do 1050 MB/s lub 1000 MB/s. Zewnętrzna szybka pamięć w kompaktowym formacie kieszeni spodni i pojemności do 2 TB. Bezpłatne oprogramowanie samsung Magician optymalizuje wydajność i utrzymuje napęd na bieżąco z aktualizacjami.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.31
Długość3.35
Waga0.13
Szerokość2.24
Numer częściMU-PC2T0T/WW
ModelMU-PC2T0T/WW
Gwarancja3 lata ograniczonej gwarancji producenta

3. Samsung

#ad

Zapis 1000 MB/s, PC i smartfonów, MU-PE1T0S/EU, Samsung Przenośny dysk SSD T7 Shield, wytrzymały zewnętrzny dysk twardy zewnętrzny do komputerów Mac, odczyt 1050 MB/s, czarny, USB 3.2 Gen.2, 1 TB

#ad
Samsung #ad - Kompaktowa gumowa obudowa charakteryzuje się niską przewodnością cieplną i ogromną szybkością 1 TB/2 TB. Dzięki usb 3. 2 generacji. Samsung t7 shield oferuje opcjonalną ochronę hasłem w oparciu o 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES i optymalizację wydajności dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu Samsung Magician.

Bezpłatne oprogramowanie samsung Magician optymalizuje wydajność i utrzymuje napęd na bieżąco z aktualizacjami. Iphone 15, telewizorami smart tv i konsolami do gier za pomocą złączy USB typu C i typu A. 2 przenośny dysk ssd o szybkości transferu danych 1050 MB/s jest 9, 5 razy szybszy niż zewnętrzne dyski twarde.

Zewnętrzny dysk ssd idealnie zapisuje treści ze zdjęć i wideo, tabletami, jest kompatybilny z komputerami PC i Mac oraz smartfonami m. In. Wytrzymała osłona samsung t7 shield jest odporna na wodę i kurz certyfikowana zgodnie ze standardem przemysłowym IP65, doskonale nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu i jest odporna na uderzenia o wysokości do 3 m.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.49
Długość3.39
Waga0.22
Szerokość2.24
Numer częściMU-PE1T0S/EU
ModelMU-PE1T0S/EU
Gwarancja3 lata ograniczonej gwarancji producenta

4. Samsung

#ad

1 TB, USB 3.2 Gen.2, MU-PE1T0R/EU, PC i smartfonów, zapis 1000 MB/s, niebieski, odczyt 1050 MB/s, Samsung Przenośny dysk SSD T7 Shield, wytrzymały zewnętrzny dysk twardy zewnętrzny do komputerów Mac

#ad
Samsung #ad - Wytrzymała osłona samsung t7 shield jest odporna na wodę i kurz certyfikowana zgodnie ze standardem przemysłowym IP65, doskonale nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu i jest odporna na uderzenia o wysokości do 3 m.

Kompaktowa gumowa obudowa charakteryzuje się niską przewodnością cieplną i ogromną szybkością 1 TB/2 TB. Zewnętrzny dysk ssd idealnie zapisuje treści ze zdjęć i wideo, tabletami, jest kompatybilny z komputerami PC i Mac oraz smartfonami m. In. Bezpłatne oprogramowanie samsung Magician optymalizuje wydajność i utrzymuje napęd na bieżąco z aktualizacjami. 2 przenośny dysk ssd o szybkości transferu danych 1050 MB/s jest 9, 5 razy szybszy niż zewnętrzne dyski twarde.

Iphone 15, telewizorami smart tv i konsolami do gier za pomocą złączy USB typu C i typu A. Samsung t7 shield oferuje opcjonalną ochronę hasłem w oparciu o 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES i optymalizację wydajności dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu Samsung Magician. Dzięki usb 3. 2 generacji.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.49
Długość3.39
Waga0.22
Szerokość2.24
Numer częściMU-PE1T0R/EU
ModelMU-PE1T0R/EU
Gwarancja3 lata ograniczonej gwarancji producenta

5. Samsung

#ad

Czarny, Samsung Przenośny dysk SSD T7 Shield, wytrzymały zewnętrzny dysk twardy zewnętrzny do komputerów Mac, PC i smartfonów, USB 3.2 Gen.2, 2 TB, MU-PE2T0S/EU, zapis 1000 MB/s, odczyt 1050 MB/s

#ad
Samsung #ad - 2 przenośny dysk ssd o szybkości transferu danych 1050 MB/s jest 9, 5 razy szybszy niż zewnętrzne dyski twarde. Iphone 15, telewizorami smart tv i konsolami do gier za pomocą złączy USB typu C i typu A.

Samsung t7 shield oferuje opcjonalną ochronę hasłem w oparciu o 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES i optymalizację wydajności dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu Samsung Magician. Kompaktowa gumowa obudowa charakteryzuje się niską przewodnością cieplną i ogromną szybkością 1 TB/2 TB. Bezpłatne oprogramowanie samsung Magician optymalizuje wydajność i utrzymuje napęd na bieżąco z aktualizacjami.

Zewnętrzny dysk ssd idealnie zapisuje treści ze zdjęć i wideo, tabletami, jest kompatybilny z komputerami PC i Mac oraz smartfonami m. In. Dzięki usb 3. 2 generacji. Wytrzymała osłona samsung t7 shield jest odporna na wodę i kurz certyfikowana zgodnie ze standardem przemysłowym IP65, doskonale nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu i jest odporna na uderzenia o wysokości do 3 m.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.49
Długość3.39
Waga0.22
Szerokość2.24
Numer częściMU-PE2T0S/EU
ModelMU-PE2T0S/EU
Gwarancja3 lata ograniczonej gwarancji producenta

6. Samsung

#ad

Smartfonów i konsoli do gier, zewnętrzny dysk twardy SSD do komputerów Mac, odczyt 1050 MB/s, niebieski, Samsung Przenośny dysk SSD T7, 2 TB, USB 3.2 Gen.2, MU-PC2T0H/WW, PC, zapis 1000 MB/s

#ad
Samsung #ad - Bezpieczeństwo danych: wytrzymuje upadki z wysokości do dwóch metrów i na życzenie można go zaszyfrować hasłem. Smukła i stylowa: kompaktowa i wysokiej jakości aluminiowa obudowa, dostępna w kolorach metalicznym czerwonym, indygo niebieskim lub tytanowym szarym.

Bezpłatne oprogramowanie samsung Magician optymalizuje wydajność i utrzymuje napęd na bieżąco z aktualizacjami. Dwa dołączone kable usb typu c na c i typ c na a umożliwiają połączenie z komputerami PC, Mac, urządzeniami z systemem Android, iPhone 15, telewizorami Smart TV i konsolami do gier. Zewnętrzna szybka pamięć w kompaktowym formacie kieszeni spodni i pojemności do 2 TB. Dzięki usb 3. 2 gen. 2 do 9, 5 razy szybszy niż zewnętrzne dyski twarde z prędkością odczytu/zapisu do 1050 MB/s lub 1000 MB/s.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.31
Długość3.35
Waga0.13
Szerokość2.24
Numer częściMU-PC2T0H/WW
ModelMU-PC2T0H/WW
Gwarancja3 lata ograniczonej gwarancji producenta

7. Samsung

#ad

1 TB, zewnętrzny dysk twardy SSD do komputerów Mac, smartfonów i konsoli do gier, USB 3.2 Gen.2, niebieski indygo, odczyt 1050 MB/s, Samsung Przenośny dysk SSD T7, PC, MU-PC1T0H/WW, zapis 1000 MB/s

#ad
Samsung #ad - Dwa dołączone kable usb typu c na c i typ c na a umożliwiają połączenie z komputerami PC, Mac, urządzeniami z systemem Android, iPhone 15, telewizorami Smart TV i konsolami do gier.

Smukła i stylowa: kompaktowa i wysokiej jakości aluminiowa obudowa, dostępna w kolorach metalicznym czerwonym, indygo niebieskim lub tytanowym szarym. Bezpłatne oprogramowanie samsung Magician optymalizuje wydajność i utrzymuje napęd na bieżąco z aktualizacjami. Zewnętrzna szybka pamięć w kompaktowym formacie kieszeni spodni i pojemności do 2 TB. Dzięki usb 3. 2 gen. 2 do 9, 5 razy szybszy niż zewnętrzne dyski twarde z prędkością odczytu/zapisu do 1050 MB/s lub 1000 MB/s. Bezpieczeństwo danych: wytrzymuje upadki z wysokości do dwóch metrów i na życzenie można go zaszyfrować hasłem.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.31
Długość3.35
Waga0.13
Szerokość2.24
Numer częściMU-PC1T0H/WW
ModelMU-PC1T0H/WW
Gwarancja3 lata ograniczonej gwarancji producenta

8. Samsung

#ad

USB 3.2 generacji, zewnętrzny dysk twardy dla profesjonalnych użytkowników, 2 x 2, Samsung Przenośny dysk SSD T9, PC, kompatybilny z Mac, odczyt 2000 MB/s, 1 TB, smartfonami i, zapis 1950 MB/s

#ad
Samsung #ad - Niezawodność: zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości do 3 metrów³, antypoślizgowa powierzchnia, dodatkowe zabezpieczenie dzięki 5-letniej ograniczonej gwarancji producenta Samsung. Szybkie podłączenie: kompatybilny z komputerami pc, urządzeniami z systemem Android, Mac, iphone 15, konsolami do gier, kamerami 12K i innymi dla elastycznych możliwości podłączenia PSSD².

122 g. Bezpłatne oprogramowanie samsung Magician optymalizuje wydajność i utrzymuje napęd na bieżąco z aktualizacjami. Szybki transfer danych: nvme ssd z usb 3. 2 gen 2 x 2 i sekwencyjną prędkość odczytu/zapisu do 2000 MB/s dla większej turbo w przepływie pracy.

X głęb. 88 x 60 x 14 mm, waga: ok. Pojemność pamięci: kompaktowa obudowa z dużą pamięcią 1 TB i niewielką wagą zaledwie 122 g, funkcja Dynamic Thermal Guard do ochrony przed przegrzaniem. Zakres dostawy: 1 x samsung portable ssd t9 mu-pg1t0b/eu, 1 TB, w zestawie 2 x kabel usb typ c do c i typ C do A, wymiary dł. X szer.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.55
Długość3.46
Waga0.27
Szerokość2.36
Numer częściMU-PG1T0B/EU
ModelMU-PG1T0B/EU
Gwarancja5 lat ograniczonej gwarancji producenta

9. Samsung

#ad

Samsung Przenośny dysk SSD T7 Shield, odczyt 1050 MB/s, zapis 1000 MB/s, wytrzymały zewnętrzny dysk twardy zewnętrzny do komputerów Mac, USB 3.2 Gen.2, PC i smartfonów, 4 TB, MU-PE4T0S/EU, czarny

#ad
Samsung #ad - Iphone 15, tabletami, telewizorami smart TV i konsolami do gier za pomocą złączy USB typu C i typu A. 2 przenośny dysk ssd o szybkości transferu danych 1050 MB/s jest 9, 5 razy szybszy niż zewnętrzne dyski twarde.

Bezpłatne oprogramowanie samsung Magician optymalizuje wydajność i utrzymuje napęd na bieżąco z aktualizacjami. Kompaktowa gumowa obudowa charakteryzuje się niską przewodnością cieplną i ogromną pamięcią 1 TB/2TB/4TB Highspeed. Zewnętrzny dysk ssd idealnie zapisuje treści ze zdjęć i wideo, jest kompatybilny z komputerami PC i Mac oraz smartfonami m. In. Wytrzymała osłona samsung t7 shield jest odporna na wodę i kurz certyfikowana zgodnie ze standardem przemysłowym IP65, doskonale nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu i jest odporna na uderzenia o wysokości do 3 m.

Dzięki usb 3. 2 generacji. Samsung t7 shield oferuje opcjonalną ochronę hasłem w oparciu o 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES i optymalizację wydajności dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu Samsung Magician.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.49
Długość3.39
Waga0.21
Szerokość2.24
Numer częściMU-PE4T0S/EU
ModelMU-PE4T0S/EU
Gwarancja3 lata ograniczonej gwarancji producenta

10. Samsung

#ad

USB 3.2 Gen.2, PC, 500 GB, Externe SSD Festplatte für Mac, MU-PC500T/WW, Smartphone und Spielkonsole, Festkörper-Laufwerk, Grau, 1.050 MB/s Lesen, Samsung Portable SSD T7, 1.000 MB/s Schreiben

#ad
Samsung #ad - Dank usb 3. 2 gen. 2 bis zu 9, 5 mal schneller als externe festplatten mit Lese-/Schreibgeschwindigkeiten von bis zu 1. 050 mb/s bzw. Schlank und stilvoll: kompaktes und hochwertiges Aluminium-Gehäuse, verfügbar in den Farben Metallic Red, Indigo Blue oder Titan Gray.

Externer highspeed-speicher im kompakten Hosentaschenformat und Kapazitäten bis 500 GB. Die kostenlose samsung magician software optimiert für Sie die Leistungsfähigkeit und hält das Laufwerk mit Updates immer auf dem neuesten Stand. Die beiden mitgelieferten usb-kabel typ-c auf c und typ-c auf A ermöglichen die Verbindung zu PCs, Android-Geräten, iPhone 15, Macs, Smart TVs und Spielekonsolen. Sicherheit für ihre daten: Übersteht stürze aus bis zu zwei Metern Fallhöhe und lässt sich auf Wunsch per Passwort verschlüsseln. 1. 000 mb/s.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.31
Długość3.35
Waga0.13
Szerokość2.24
Numer częściMU-PC500T/WW
ModelMU-PC500T/WW
Gwarancja3 Jahre eingeschränkte Herstellergarantie