Top 10 Küchenwaage 10kg – Wagi kuchenne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Letron

#ad

Przycisk dotykowy, czarna, 10 kg, dokładność 1 g, wodoszczelna, funkcja tary, Cyfrowa waga kuchenna, elektroniczna waga do pieczenia, szklana, cyfrowa

#ad
Letron #ad - Wyniki na podświetlanym wyświetlaczu są wyraźnie widoczne zarówno w świetle dziennym, jak i w słabo oświetlonym otoczeniu. Ta cyfrowa waga kuchenna idealnie nadaje się do gotowania, pieczenia lub kontroli spożycia kalorii. Przyciski ekranu dotykowego są bardzo czułe i reagują na lekkie dotknięcia, zapewniając łatwą obsługę.

Naciśnij przycisk tare, dzięki czemu bez problemu uzyskasz dokładne pomiary składników. Czarna waga kuchenna z powierzchnią o grubości 3 mm z hartowanego szkła bezpiecznego jest odporna na wodę i zabrudzenia, a gładka powierzchnia jest łatwa do czyszczenia. Automatyczny czas wyłączania jest ustawiony na 120 sekund, aby zaoszczędzić energię i wydłużyć żywotność baterii. 4 antypoślizgowe gumowe nakładki nadają dużej i płaskiej wadze doskonałą nośność i stabilność.

Waga jest ponadto wyposażona w funkcję automatycznego wyłączania, aby odjąć wagę pojemnika, wskaźnik przeciążenia i wskaźnik niskiego napięcia. 6 opcji jednostek: g / oz / kg / lb / ml / mleko-ml. Wiele funkcji ta szklana waga cyfrowa jest wyposażona w praktyczną funkcję tarowania. Wskazówki: w przypadku dłuższego nieużywania zaleca się wyjęcie baterii z komory, aby wydłużyć ich żywotność. Nieograniczony odczyt wyników również w przypadku dużych misek lub pojemników. Maksymalna waga: 10 kg.
MarkaLetron #ad
ProducentZhongShan Kangnuo Electronics Co., Ltd #ad
Waga1.04
Numer częściK211H
ModelK211H

2. ETEKCITY

#ad

Wodoszczelna waga 10 kg z wyświetlaczem LED, ETEKCITY Cyfrowa waga kuchenna, ładowanie przez USB, wysoka precyzja do 1 g,, z większą płytą ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością

#ad
ETEKCITY #ad - Konwersja jednostek: ta cyfrowa waga kuchenna umożliwia przełączanie między 5 jednostkami miary g, oz, fl'oz, lb: oz, piec, ml. Akumulator wielokrotnego ładowania: dzięki dołączonemu kablowi usb typu c waga ma dłuższą żywotność i przyczynia się również do ochrony środowiska; wyłącza się automatycznie po 180 sekundach bezczynności, aby pracować wydajnie.

Wysoka precyzja i duża pojemność: waga kuchenna zapewnia wysoką precyzję przy zakresie wagowym od 10 kg do 2 g i dokładności do 1 g; konstrukcja nadaje się dobrze do dużych misek do sałatek ze względu na dużą powierzchnię ważenia. Wskazówka: aby wydłużyć żywotność baterii, zalecamy wytarcie plam z wody z powierzchni przed codziennym przechowywaniem. Możesz lepiej gotować, śledzić porcje i wspierać zarządzanie wagą.

Duży wyświetlacz led umożliwia odczyt wyników pomiarów nawet w ciemności. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy 2-letnią gwarancję. Przycisk "hold" może zapisać ostatni wynik. Zakup z zaufaniem: firma etekcity pomogła ponad 2, 6 milionom klientów na całym świecie w prowadzeniu zdrowszego życia. Atwość obsługi: za pomocą przycisku "zero" funkcja tara może odjąć ciężar pojemnika.
MarkaETEKCITY #ad
ProducentEtekcity #ad
Waga1.54
Numer częściEKS-L221
ModelEKS-L221

3. Nicewell

#ad

Pieczenia, ze stali nierdzewnej i szkła hartowanego, Nicewell Waga do żywności, 10 kg, cyfrowa waga kuchenna, waga w gramach i uncjach, do gotowania, precyzyjna podziałka 1 g/1 oz

#ad
Nicewell #ad - Ta cyfrowa waga nadaje się do lepszego gotowania, 3 cala duża platforma i duży wyświetlacz LCD do łatwego odczytu w g, pieczenia, utraty wagi i opłat pocztowych. Precyzyjna waga: cyfrowa waga do żywności z wbudowanymi czterema precyzyjnymi czujnikami obciążenia, szybkie i dokładne przestawienie 0, 1 oz / 1 g przy dodawaniu składników ma zakres pomiarowy: 2 / 3 g do 10 kg 0, 1 oz do 22 lbs.

Prosta tara: praktyczny przycisk tara do obliczania tara umożliwia odjęcie wagi talerza lub pojemnika, dzięki czemu łatwo jest uzyskać dokładne odczyty składników.

Wielofunkcyjna waga: 22, 9 x 16 cm 9 x 6, lb: oz, kg, śledzenia spożycia, fl. Oz i ml. Praktyczna konstrukcja: waga do żywności została zaprojektowana z hartowanego szkła do mocnych łożysk kulkowych, gładka powierzchnia ze stali nierdzewnej zapewnia ochronę przed odciskami palców i łatwe czyszczenie, a także zamocowany hak do wygodnego przechowywania.
MarkaNicewell #ad
ProducentNicewell #ad
Wysokość0.8
Długość9
Waga1.34
Szerokość6.2
Numer częściB42-005
ModelMQD-C018

4. Nicewell

#ad

Waga kuchenna do gotowania i pieczenia, gładka platforma z hartowanego szkła, precyzyjne stopniowanie, 1 g, 10 kg, Nicewell Cyfrowa waga do żywności w gramach i uncjach

#ad
Nicewell #ad - Nie wpuszczaj wody do systemu elektrycznego wewnątrz. Atwa obsługa cyfrowa waga do żywności z wbudowanymi czterema precyzyjnymi czujnikami obciążenia, dokładny zakres pomiaru 0, 8 g do 20 kg 2 g/3 g do 10 kg, zakres pomiarowy 2, 1 oz/1 g, wysoce czułe jednostki dotykowe zapewniają łatwy dostęp i wyświetlanie pomiarów w ciągu jednej sekundy.

Praktyczna konstrukcja: waga jest wyposażona w wysokiej jakości płytę ze szkła hartowanego dla mocnego przechowywania i trwałości, wodoszczelna i gładka powierzchnia ułatwiająca czyszczenie, łatwe czyszczenie lub spłukanie rozlanych płynów i resztek jedzenia waga jest wodoszczelna, ale całej wagi nie można zanurzać w wodzie. Wielofunkcyjna waga: 22, kg, lb: oz, 9 x 16 cm 9 x 6, pieczenia, 3 cala platforma i duży wyświetlacz lcd do łatwego odczytu w g, ml i fl.

Oz tylko do wody. Prosta tara praktyczny przycisk tara do obliczania tara umożliwia odjęcie wagi talerza lub pojemnika, dzięki czemu łatwo jest uzyskać dokładne odczyty składników. Kupuj bez obaw. Wsparcie posprzedażowe zawsze stoimy za naszą wagą kuchenną, jeśli masz jakikolwiek problem, nie wahaj się z nami skontaktować, odpowiemy na Twój e-mail wcześnie w ciągu 24 godzin. Ta cyfrowa waga nadaje się do lepszego gotowania, śledzenia spożycia, utraty wagi i wysyłki.
MarkaNicewell #ad
ProducentNicewell #ad
Wysokość0.8
Długość9
Waga1.34
Szerokość6.2
Numer częściC29-005
ModelMQD-C018

5. Escali

#ad

Escali P115M Primo cyfrowa waga kuchenna – waga kuchenna – pieczenie – kontrola porcji – hobby – waga do ziół – 5 kg – metaliczna – 22 x 15 x 4 cm

#ad
Escali #ad - Automatyczne wyłączanie: cyfrowa waga wyłącza się po 4 minutach bezczynności. Cyfrowa waga primo z obsługą dwóch przycisków posiada funkcję tarowania i odciąga ciężar pojemnika, aby określić wagę zawartości.

Zapieczętowane przyciski i zapieczętowany wyświetlacz wagi do żywności zapewniają ochronę przed przypadkowym rozlaniem. Wartości pomiarowe można szybko i łatwo odczytać na wyświetlaczu cyfrowym na tej wadze domowej. W zakres dostawy wchodzą: 1 primo digital waga do żywności, baterie, podręcznik produktu, informacje o gwarancji, wymiary: 22 x 15 x 4 cm, 277 g. Ta cyfrowa waga waży składniki w uncjach, funtach i gramach, co zapewnia najwyższą dokładność.

Ta waga kuchenna jest łatwa do czyszczenia; wystarczy ją lekko przetrzeć wilgotną szmatką; nie zanurzać jej w wodzie, ponieważ nie jest wodoszczelna; dostępna w wielu różnych odcieniach. Lekka cyfrowa waga kuchenna primo jest trwała i przyjazna dla użytkownika; ma pojemność 5000 g i dokładność 1 g.
MarkaEscali #ad
ProducentEscali #ad
Wysokość2
Długość9
Waga0.72
Szerokość6
Numer częściP115M
ModelP115M

6. Letron

#ad

Cyfrowa waga kuchenna, 10 kg, waga kuchenna do pieczenia i gotowania, pomiar składników, biżuterii, z wyświetlaczem LCD i funkcją tary, 1 g

#ad
Letron #ad - 3. Cyfrowa waga kuchenna letron z 4 wbudowanymi, zalecana minimalna waga od 6 g do 10 g. 2. 1. Zasilany 2 bateriami aaa wchodzą w zakres dostawy automatyczny czas wyłączania jest ustawiony na 120 s, aby wydłużyć żywotność baterii. 5. Za pomocą praktycznego przycisku tare można odjąć ciężar płyty lub pojemnika, aby w prosty sposób uzyskać dokładne informacje o składnikach.

Waga kuchenna składa się z gładkiej płyty ze stali nierdzewnej 304, dzięki czemu odciski palców, rozpryski i resztki jedzenia są łatwo wycierane, a waga jest higieniczna i łatwa w pielęgnacji. Nasza waga jest dobrze czytelna dzięki kontrastowemu wyświetlaczowi LCD z podświetleniem. Ta cyfrowa waga służy do lepszego gotowania, pieczenia i zdrowszego odżywiania.

Można przełączać między 6 jednostkami miary g/kg / lb / ml / oz / mlek-ml.4. Dzięki tej cyfrowej wadze można dokładnie śledzić nagrania, precyzyjnymi czujnikami obciążenia, waży do 10 kg w odstępach co 1 g, zmniejszyć wagę i opłatę za wysyłkę. Ze względu na ultracienką, ale stabilną konstrukcję i kompaktowe wymiary 17, 8 cm x 14 cm x 1, 8 cm można łatwo schować w szafce kuchennej. Dzięki tej wielofunkcyjnej wadze kuchennej można mierzyć stałe, płynne i sproszkowane produkty spożywcze.
MarkaLetron #ad
Producent‎ZhongShan Kangnuo Electronics Co., Ltd #ad
Wysokość0.71
Długość7
Waga0.64
Szerokość5.47
Numer częściK1H
ModelK1H

7. My Weigh

#ad

Waga kuchenna My Weigh KD8000

#ad
My Weigh #ad - Atwa do czyszczenia: łatwa do czyszczenia platforma ze stali nierdzewnej. Procentowa funkcja: funkcja ważenia, idealna do pieczenia i produkcji mydła. Tabliczka: rozkładana tabliczka Gunk do nieuporządkowanych zastosowań. Tryby: duży, pojemność 8000 g / 4 dodatkowe tryby ważenia: funty, uncje i kg. Wyświetlacz: jasne podświetlenie tła.
MarkaMy Weigh #ad
ProducentMy Weigh #ad
Wysokość3.54
Długość9.84
Waga2.54
Szerokość7.48
Numer częściSCMKD8000
ModelSCMKD8000

8. Pro Breeze

#ad

Z dużym wyświetlaczem LCD i funkcją tarowania – srebrna/stal nierdzewna, Pro Breeze Cyfrowa waga kuchenna do 5 kg – profesjonalna waga cyfrowa do precyzyjnego pomiaru do 1 g, w zestawie pomiar płynu

#ad
Pro Breeze #ad - Wymiary: 18 x 16, 1 cm, 3 x baterie aaa 1, 5 x 3, 5 V w zestawie!. Ponadto można wybrać pomiędzy ogólnymi jednostkami miary "waga, objętość mleka i objętość wody". Jednopunktowa technologia pomiaru zapewnia bardzo precyzyjny pomiar w bardzo krótkim czasie i dodatkowo idealnie nadaje się do ważenia np.

Atwa obsługa: praktyczna funkcja tara wagi elektronicznej umożliwia wyjątkowo łatwy pomiar wielu składników w jednej misce. Duży wyświetlacz lcd jest lekko nachylony, dzięki czemu można łatwo odczytać wagę. Precyzja do 1 grama: zupełnie nowa cyfrowa waga kuchenna firmy pro breeze umożliwia ważenie żywności w zakresie od 1 g do 5 kg, znaczków pocztowych, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem gotowania i pieczenia. Nowoczesne i funkcjonalne wzornictwo: cyfrowa waga kuchenna pro breeze jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Ponadto waga kuchenna jest wyposażona w funkcję automatycznego wyłączania, dzięki czemu przez długi czas będziesz mieć trochę baterii. 4 różne jednostki wagi: nasza waga kuchenna ma cztery różne jednostki wagi: g, lb, ml, lb: oz. Biżuterii, poczty lub kamieni szlachetnych. Po każdym nowym składniku można łatwo zresetować wagę do zera. Ponadto jest wyposażony w wskaźnik ostrzegawczy niskiego poziomu baterii lub przeciążenia. Funkcja czyszczenia i wyłączania: powierzchnia ze stali nierdzewnej jest wyjątkowo gładka i można ją łatwo oczyścić z pozostałości.
MarkaPro Breeze #ad
ProducentOne Retail Group Limited #ad
Wysokość1.22
Długość7.09
Waga0.84
Szerokość6.5
Numer częściPB-KS01-UK
ModelPB-KS01-UK-FBA

9. Uten

#ad

Ze stali szlachetnej 304, elektroniczna, z timerem, 5 kg x 1 g, profesjonalna, funkcja tary z dużym wyświetlaczem LCD i miską o poj. 2 litrów, Waga kuchenna cyfrowa

#ad
Uten #ad - Cyfrowa waga kuchenna z wysokiej jakości stali szlachetnej 304, idealna do mieszkania, z wodoszczelnym panelem, wytrzymała i łatwa w czyszczeniu, kuchni, biura itd. Duży zakres ważenia i szczegółowa dokładność:waga kuchenna wykonana ze stali nierdzewnej o zakresie ważenia do 5 kg; dokładność pomiaru: 1 g, jednostki: g/lb/oz.

-. Polskim. Wielofunkcyjna: wskaźnik wyczerpanej baterii i przeciążenia, funkcja timera, wskaźnik temperatury pokojowej, funkcja doważania tary, automatyczne wyłączanie dla oszczędzania baterii. Stylowe wzornictwo:zdejmowana misa ze stali nierdzewnej o pojemności 2 litrów, łatwa do przechowywania; ponadczasowo elegancki design, optymalnie nadaje się do zastosowania w kuchni.

Co otrzymujesz? 1 x waga kuchenna cyfrowa z misą ze stali szlachetnej, 2 x bateria AAA, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w j. Wysokiej jakości materiał:duży wyświetlacz lcd z podświetleniem.
MarkaUten #ad
ProducentUten #ad
Wysokość3.15
Długość7.87
Waga1.21
Szerokość7.87
Numer częściFR-QTHW35900002
ModelX0383-02

10. G&G

#ad

Regulowane automatyczne wyłączanie, waga cyfrowa, G&G KF6K waga kuchenna, waga precyzyjna, z zasilaczem i bateriami, 6 kg / 0,1 g

#ad
G&G #ad - W ustawieniach fabrycznych waga wyłącza się po 15 minutach. Seria kf to nasza cyfrowa waga wielofunkcyjna o pojemności 3 kg lub 6 kg i bardzo czułym ogniwie wagowym DMS. Dzięki temu masz możliwość ustawienia, czy też w niespokojnych warunkach otoczenia można uzyskać stabilny wynik pomiaru. Jeśli to nie wystarczy, można włączyć czas automatycznego wyłączania na 15, 30, 45 lub 60 minut lub całkowicie go wyłączyć.

Kf501a: najdokładniejsza wersja z zakresem pomiaru 500 g i dokładnością odczytu 0, 1 g, 01 g z mniejszą i okrągłą powierzchnią ważenia. Menu ustawień: jeśli ustawienia wstępne średnie wartości nie wystarczą, takie jak czułość lub filtr drgań w zależności od potrzeb, możesz zmienić ważne ustawienia, czy waga pokazuje również niewielkie zmiany wagi podczas dozowania, aby idealnie dopasować wagę do zastosowania. Funkcje: tara ważenie/pojemnik ustawiony na 0 i pomiar wagi w gramach g, kilogramach kg lub funtach lb. Produkt wysokiej jakości firmy g&g; kompaktowa konstrukcja o dobrym stosunku ceny do jakości.

Kf6000: waga wielofunkcyjna z 4 zakresami pomiarowymi: od 1 g do 600 g waga mierzy w odstępach 0, 2 g | od 1200 g do 3000 g w odstępach 0, a mimo to posiada łącznie 6 kg. Waga pracuje więc bardzo precyzyjnie i dokładnie w obszarze, a następnie dodać grube składniki, w którym ma to znaczenie, 3 g przyprawy, 1 g | od 600 g do 1200 g w odstępach 0, takie jak 12, takie jak mąka lub woda. Kf3000: jeszcze dokładniejsza alternatywa: od 1 g do 3000 g waga pracuje w odstępach co 0, jeśli nie potrzebujesz pojemności 6 kg KF6000A, to jesteś we właściwym miejscu. Stale rozwijana, aktualna wersja: gotowa do użycia w ciągu 5 sekund.
MarkaG&G #ad
ProducentG&G GmbH #ad
Wysokość1.85
Długość8.46
Waga1.54
Szerokość5.91
Numer częściKFZ
Gwarancja24 Miesięcy