Top 10 iPhone 8 Hülle Beige – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Wildflower Cases

#ad

7 lub 8 Plus Sydney Carlson Eyes, Wildflower Limited Edition etui kompatybilne z iPhone 6

#ad
Wildflower Cases #ad - To etui jest precyzyjnie ukształtowane z otworami na aparat iPhone 6, port ładowania i umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich dotykowych przycisków telefonu. Gwarancja: każde etui z dzikich kwiatów jest wykonane ręcznie i może mieć niewielkie niedoskonałości, a nie ma dwóch etui dokładnie takich samych, co sprawia, że każda osłona z dzikich kwiatów jest wyjątkowa jak Ty.

Osadzony w wytrzymałym, ochronnym czarnym gumowym buforze dla ochrony przed obawianym upadkiem. Otwarty kształt, kompatybilny z iphone 6, 7 lub 8 Plus.

Wykonane ręcznie, aby zapewnić kompatybilność z iPhone 6, zaprojektowane i szyte na miarę, 7 lub 8 plus, 7 lub 8 Plus. Ta walizka z dzikimi kwiatami została zaprojektowana z miłością z dumą Michelle, Devona i Sydney Carlsona. Z naszym indywidualnym logo wf, limitowana edycja, jedyna w swoim rodzaju, naprawdę ręcznie wykonane etui na telefon komórkowy.
MarkaWildflower Cases #ad
ProducentWildflower #ad
Wysokość6.31
Długość0.5
Waga0.07
Szerokość3.2

2. OtterBox

#ad

OtterBox Etui na telefon komórkowy Defender Series

#ad
OtterBox #ad - Iphone se 2. Proszę zapoznać się z poniższymi wiązkami kluczy. Trzywarstwowa ochrona: powłoka wewnętrzna, powłoka zewnętrzna i folia ochronna na ekran dotykowy. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym dopasowaniem, etykietą lub instrukcją. Generacji – 2020 i iphone 8/7 nie plus.
MarkaOtterBox #ad
ProducentOtter Products, LLC #ad
Wysokość0.57
Długość5.91
Waga0.29
Szerokość3.12
Numer części77-56606
Model77-56606

3. SYNCWIRE

#ad

Ochrona przed upadkiem, Syncwire Etui do iPhone 8 7 SE 2022, odporne na zarysowania, odporne na zarysowania, 2020, przezroczyste, silikonowe etui na telefon komórkowy z wytrzymałego twardego

#ad
SYNCWIRE #ad - Optymalna funkcja ochronna – wyprodukowana z twardego poliwęglanu HD z wytrzymałego, ale elastycznego, idealna ochrona przed zarysowaniami, kurzem, amortyzującego uderzenia TPU na krawędziach, uderzeniami i ryzykiem wyślizgnięcia się z ręki.

Ochrona ekranu i aparatu – etui syncwire posiada podniesione usta wzdłuż aparatu i krawędzi wyświetlacza, które wyróżniają i chronią wyświetlacz i aparat dla lepszej ochrony równych powierzchni. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie – dzięki wyjątkowo lekkiej i cienkiej konstrukcji silikonowe etui Syncwire idealnie współpracuje z bezprzewodowymi ładowarkami. Idealne dopasowanie – etui ochronne syncwire zostało zaprojektowane specjalnie do ochrony telefonu, podkreślając oryginalną linię i elegancki design Twojego telefonu komórkowego.

Dobry partner – idealny do codziennego użytku i zapewnia trwałą ochronę, wykonywać ważne zadania, dzięki czemu możesz korzystać z ulubionych aplikacji, wysyłać wiadomości tekstowe do znajomych i bezpiecznie robić zdjęcia.
MarkaSYNCWIRE #ad
ProducentSyncwire #ad
Wysokość0.39
Długość5.61
Waga0.04
Szerokość2.81
Numer częściSW-PC124
ModelSW-PC124
GwarancjaOpis

4. CASEKOO

#ad

Matowe, cienkie, smukłe etui, CASEKOO Matt Power etui na telefon iPhone 15 Pro ochrona wojskowa odporne na uderzenia i zarysowania etui ochronne ochrona przed odciskami palców, eleganckie, matowe

#ad
CASEKOO #ad - Smukły profil, bezpieczny chwyt smukła, antypoślizgowa ergonomiczna rama, która dopasowuje się do krzywizny dłoni i zapewnia doskonały komfort i przyczepność. Odporne na uderzenia poduszki powietrzne + 3-warstwowe krawędzie wzmacniacza absorbują silną siłę uderzeń dziecinnie łatwo.

Etui na telefon komórkowy iphone 15 Pro skutecznie chroni dwie najdroższe i najbardziej delikatne części telefonu przed zarysowaniami. Nr ref. Certyfikowana ochrona wojskowa 3. No. Dzięki jednoczęściowemu krojowi etui pasuje jak ulał i skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu i kłaczków oraz zarysowaniom. Generacja. Przyjemny w dotyku i elegancki wygląd etui na telefon iphone 15 pro jest wykonane z wysokiej jakości matowego materiału He-025, a jednocześnie przebija odciski palców, zadrapania itp.

Problemy, jest delikatne w dotyku, które są trudne do rozwiązania w przypadku innych etui i sprawia, że jest trwałe. Ulepszona ochrona ekranu i aparatu podwyższona krawędź wokół ekranu o 1, 5 mm i podwyższona krawędź o 2, 5 mm nad aparatem. Etui na telefon iphone 15 Pro zapewnia doskonałą ochronę w każdej sytuacji. Gzmr220702244801.
MarkaCASEKOO #ad
ProducentCASEKOO #ad
ModeliPhone 15 Pro
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. CASEKOO

#ad

CASEKOO Matt Power etui do iPhone 13 Pro Max ochrona wojskowa SGS odporne na uderzenia i zarysowania etui ochronne ochrona przed odciskami palców, matowe, matowe, czarne, smukłe etui, cienkie

#ad
CASEKOO #ad - Dokładne dopasowanie i dokładność etui na telefon komórkowy kompatybilne z iPhone 13 Pro Max, wszystkie wycięcia są precyzyjnie wycięte w stosunku do oryginalnego telefonu. Certyfikowany mil- sTD: 810G-516. 6. Wewnątrz elastyczne poduszki powietrzne amortyzujące uderzenia + zewnętrzna warstwa chroniąca przed uderzeniami, absorbują silną siłę uderzeniową.

Etui ochronne kompatybilne z iPhone 13 Pro Max zapewnia doskonałą ochronę w każdej sytuacji. Ulepszona ochrona ekranu i aparatu podwyższona krawędź wokół ekranu o 1, kompatybilne z iPhone 13 Pro Max, 5 mm i podwyższona krawędź o 2, 5 mm nad aparatem, bardzo skutecznie chroni dwie najdroższe i najbardziej delikatne części telefonu przed zarysowaniami. Przyjazny dla kieszeni#. Ciesz się jakością życia - w nowym opakowaniu marki casekoos znajduje się 1 uchwyt na telefon komórkowy i 1 kieszeń ze sznurkiem do codziennego użytku. Przyjemny w dotyku i antypoślizgowy: wysoce precyzyjny, zadrapania itd.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat RoHS, są przyjazne dla środowiska i nadają się do recyklingu, a ponadto zapewniają bezpieczną gwarancję zdrowia. Antypoślizgowa krawędź + półprzezroczysta tylna płyta widoczne logo, matowy materiał He-025, może jednocześnie przebić inne etui trudne do rozwiązania problemy, jest delikatny w dotyku, takie jak odciski palców, prosta i wygodna. Dzięki jednoczęściowemu krojowi etui pasuje jak przyjemne i skutecznie zapobiega przedostawaniu się kurzu i kłaczków oraz zarysowaniom. Etui przeszło 5500 razy testy upadku poniżej 200 metrów.
MarkaCASEKOO #ad
ProducentCASEKOO #ad
Wysokość0.51
Długość6.14
Waga0.18
Szerokość3.23
Numer części21-ZJ67-Black-PI-4
ModeliPhone 13 Pro Max
Gwarancja1

6. IMIKOKO

#ad

IMIKOKO Etui na telefon komórkowy iPhone 7/iPhone 8 z brokatem, różowe złoto, elastyczne etui na telefon komórkowy, smukłe etui ochronne, etui na telefon komórkowy 3 SE 2022, TPU, miękkie

#ad
IMIKOKO #ad - Etui ochronne wykonane jest z wysokiej jakości silikonu TPU. Przyciski są zakryte w celu ochrony i łatwe w obsłudze. Kompleksowa ochrona: idealna ochrona przed brudem, kurzem, zadrapaniami, uderzeniami i ryzykiem wyślizgnięcia się z ręki.

Materiał ten charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na odkształcenia, jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Podwyższona krawędź aparatu i podwyższona krawędź ekranu chronią przed zadrapaniami. Dokładne wycięcia umożliwiają obsługę opta3ale i dostęp do wszystkich przyłączy. Iphone 7/iphone 8/iphone se 2020, etui ochronne jest kompatybilne z iPhone 7/iPhone 8/iPhone SE 2020 Smukły i lekki, łatwy w montażu i demontażu, łatwy w obsłudze i łatwy do przenoszenia.
MarkaIMIKOKO #ad
ProducentIMIKOKO #ad
Numer częściA3CA012261DE-01
ModeliPhone 7, iPhone 8, iPhone SE
GwarancjaNicht zutreffend

7. JETech

#ad

Przezroczyste etui ochronne na tylną stronę, ochrona przed, 4,7", JETech Matowe etui do iPhone SE 3/2 2022/2020, iPhone 8/7, standard wojskowy, odporne na uderzenia, etui na telefon komórkowy

#ad
JETech #ad - Ochrona aparatu i ekranu podwyższone krawędzie skutecznie chronią ekran i aparat przed zadrapaniami powierzchni podczas poziomego odkładania telefonu. Ponadto precyzyjne wycięcia umożliwiają pełny dostęp do wszystkich funkcji i elementów obsługi.

Zawsze zapewnij sobie czyste etui na telefon komórkowy. To etui ochronne sprawia, że telefon nie wygląda na nieporęczny i nie wpływa na kompatybilność z bezprzewodową ładowarką. Matowy półprzezroczysty tył zbudowany z elastycznej oprawki tpU i twardego spodu z poliwęglanu zapewnia doskonałe uczucie dotyku i doskonałą przyczepność. Smukły profil pasuje wyłącznie do iphone se 3/2 2022/2020, 4, iphone 8/7, 7". Brak odcisków palców matowa tylna strona doskonale chroni przed plamami, odciskami palców, a nawet zarysowaniami.

Zwracamy uwagę na estetykę i ochronę. Ochrona w jakości wojskowej to etui jest certyfikowane jako odporne na uderzenia w jakości wojskowej do testu upadku z 6 stóp i zostało specjalnie zaprojektowane z amortyzującymi poduszkami narożnymi, które w dużym stopniu chronią Twój telefon przed poważnymi uszkodzeniami. Jednocześnie dzięki przezroczystej tylnej stronie nadal możesz podziwiać delikatne logo swojego telefonu.
MarkaJETech #ad
ProducentJETech #ad
Wysokość0.43
Długość5.59
Waga0.06
Szerokość2.87
Numer części388CK
Model388CK

8. OtterBox

#ad

IPhone SE 2. generacji 2020, OtterBox Symmetry Series Case for iPhone SE 3rd Gen 2022, iPhone 8/7 NOT Plus opakowanie niedetaliczne Muted Waters

#ad
OtterBox #ad - Cienki profil łatwo mieści się w wąskich kieszeniach, jednoczęściowa konstrukcja daje się błyskawicznie założyć i zdjąć. Generacji, iPhone SE 2.

Generacji, iphone 8 i iPhone 7 nie jest kompatybilny z modelami Plus. Kompatybilny z iphone se 3. Przetestowany, aby przetrwać 3 razy więcej upadków niż standard wojskowy MIL-STD-810G 516. 8. W zestawie otterbox Limited Lifetime Warranty szczegóły na stronie internetowej. Trwała ochrona chroni przed upadkami, uderzeniami i eniami. Adowarka magsafe i bezprzewodowe ładowanie, wyprodukowane w 50% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu i podwyższone krawędzie, które chronią aparat i ekran.
MarkaOtterBox #ad
ProducentOtterBox #ad
Numer częściiPho se 8/7
Model16-58999-ST

9. Woodcessories

#ad

Etui na telefon komórkowy kompatybilne z iPhone SE 2022, zielone etui do iPhone 8/7/6/6s, ekologiczne, z roślin, iPhone SE 2020, zielone, Woodcessories

#ad
Woodcessories #ad - Wysoka jakość – zrównoważone opakowanie | Do każdego sprzedanego produktu sadzimy jedno drzewo | pokrowiec ochronny bez zmiękczaczy. Zrównoważony rozwój – przyjazny dla środowiska, wytrzymały plastik bio | biodegradowalne połączenie mieszanki pszenicy i tworzywa sztucznego ekologicznego | nadaje się do recyklingu | proces produkcji sprawdzony pod kątem substancji szkodliwych i sprawdzony pod kątem REACH.

Zielona alternatywa – każdy produkt jest unikatowy – indywidualne wzornictwo dzięki naturalnym pigmentom materiałowym | 100% wegański, wolny od substancji toksycznych i wolny od BPA | kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem QI.

Komfort – wszystkie przyciski i czytnik linii papilarnych łatwo dostępne | prosty system Click-In | Dopasowany design premium do Twojego iPhone'a. Ochrona – odporna na upadki funkcja odporna na wstrząsy | optymalna ochrona przed kurzem i zadrapaniami dzięki miękkiej wegańskiej wyściółce wewnętrznej | Ochrona wyświetlacza dzięki lekko podwyższonej ramie | Bezpieczna w dotyku, elastyczna i ultra cienka.
MarkaWoodcessories #ad
ProducentLiveSteil GmbH #ad
Wysokość5.91
Długość2.95
Waga0.07
Szerokość0.43
Numer częścieco317

10. Woodcessories

#ad

Etui na telefon komórkowy kompatybilne z iPhone SE 2022, iPhone SE 2020, z roślin, czerwone etui na iPhone 8/7/6/6s, ekologiczne, czerwone, Woodcessories

#ad
Woodcessories #ad - Zrównoważony rozwój – przyjazny dla środowiska, wytrzymały plastik bio | biodegradowalne połączenie mieszanki pszenicy i tworzywa sztucznego ekologicznego | nadaje się do recyklingu | proces produkcji sprawdzony pod kątem substancji szkodliwych i sprawdzony pod kątem REACH.

Zielona alternatywa – każdy produkt jest unikatowy – indywidualne wzornictwo dzięki naturalnym pigmentom materiałowym | 100% wegański, wolny od substancji toksycznych i wolny od BPA | kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem QI. Wysoka jakość – zrównoważone opakowanie | Do każdego sprzedanego produktu sadzimy jedno drzewo | pokrowiec ochronny bez zmiękczaczy.

Ochrona – odporna na upadki funkcja odporna na wstrząsy | optymalna ochrona przed kurzem i zadrapaniami dzięki miękkiej wegańskiej wyściółce wewnętrznej | Ochrona wyświetlacza dzięki lekko podwyższonej ramie | Bezpieczna w dotyku, elastyczna i ultra cienka. Komfort – wszystkie przyciski i czytnik linii papilarnych łatwo dostępne | prosty system Click-In | Dopasowany design premium do Twojego iPhone'a.
MarkaWoodcessories #ad
ProducentLiveSteil GmbH #ad
Wysokość5.91
Długość2.95
Waga0.07
Szerokość0.43
Numer częścieco488