Top 9 IUoU Ladegerät – Elektronik & Foto: Produkte mit Umwelt-Label

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ECTIVE

#ad

Dostępne 2 warianty: 4 A i 8 A, ECTIVE PROLOAD prostownik do akumulatora samochodowego / motocyklowego, uniwersalny

#ad
ECTIVE #ad - W zimie, ładowarka może być używana jako ładowarka podtrzymująca do akumulatora 12 V. Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją lub zabezpieczenie przed zwarciem. Elastyczność – można bez problemu ładować standardowe baterie 12 V, baterie wapniowe, AGM i żelowe oraz akumulatory ołowiowe pomiędzy 10 Ah i 150 Ah.

Bezpieczne ładowanie – dzięki zautomatyzowanemu i inteligentnemu ładowaniu akumulator samochodowy jest chroniony przed szkodliwym przeładowaniem. Dodatkowe funkcje – ładowarka jest wyposażona we wszystkie nowoczesne dodatkowe funkcje, takie jak np. Dzięki przydatnym dodatkowym funkcjom i różnym napięciom ładowania gwarantowane jest pełne naładowanie.

Dzięki trybowi recond można ponownie naprawić większość siarczanowanych baterii. Adowanie podtrzymujące – w przypadku dłuższych okresów użytkowania np. 9 stopni – dzięki 9-stopniowej charakterystyce ładowania iuoU ładowarka zapewnia bardzo kompleksową i dokładną charakterystykę ładowania, która znacznie poprawia wydajność akumulatorów od ładowania do ładowania.
MarkaECTIVE #ad
ProducentECTIVE #ad
Wysokość4.53
Długość8.46
Waga2.07
Szerokość2.44
Numer częściProload

2. HTRC

#ad

Kosiarki, ładowarka podtrzymująca i odsiarczacz do samochodu, EFB,, motocykla, łodzi, HTRC Ładowarka do akumulatora samochodowego 20 A, 12 V/24 V, MF, litu, LIFEPO4 i kwasowo-ołowiowego AGM, żelowy

#ad
HTRC #ad - Najniższe napięcie rozruchowe wynosi 2 V. Jest często używany do bezpiecznego i wydajnego ładowania samochodów, kosiarek itd. Atwa obsługaszybka ładowarka do akumulatora samochodowego 4 tryby przełączania za pomocą jednego przycisku. Z ekranem lcd, wskaźnikiem napięcia baterii, temperaturą ładowania, pełną baterią itd.

Co otrzymaszŁadowarka do akumulatora samochodowego htrc ze wzmocnionym zaciskiem krokodylkowym z pokrywą ochronną, 2 końcówki kablowe do długotrwałego połączenia, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Inteligentne ładowanieŁadowarka do akumulatora samochodowego wykorzystuje 7-stopniowe automatyczne ładowanie, odsiarczanie, ładowanie podtrzymujące itp. W tym wykrywanie baterii, aby uzyskać najlepsze i najbardziej wydajne ładowanie. Automatyczne przełączanie między trybem letnim i zimowym, prądem ładowania, aby dostosować się do temperatury otoczenia dla optymalnego stanu naładowania.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, przewód zasilający o długości 3 m z czystej miedzi z miękkim rdzeniem, nie wahaj się z nami skontaktować! Zakres zastosowaniaŁadowarka jest używana tylko do akumulatorów ołowiowo-kwasowych 12 v/24 v agm, wapń, motocykli, akumulatorów litowych i LiFePo4, MF, EFB, łodzi, WET, VRLA, SLA, żel, proszę nie ładować innych typów baterii. Wielokrotna ochronaochrona przed iskrami, przegrzaniem. Tryb naprawy służy do naprawy i aktywacji starych i słabych baterii.
MarkaHTRC #ad
ProducentHTRC #ad
Wysokość1.97
Długość6.1
Waga0.88
Szerokość3.35
Numer częściP20
ModelP20
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

3. LOADCHAMP intelligent charging germany

#ad

Ładowarka 12 V LC 12.0 ołowiowo-kwasowa AGM żel wapniowy bateria automatyczna ładowarka samochodowa solarna 12 A

#ad
LOADCHAMP intelligent charging germany #ad - Adowarka do baterii lc12. 0 loadchamp lc12. 0, w pełni automatyczna i sterowana mikroprocesorem regulacja napięcia ładowania. 7-stopniowe, automatyczne ładowanie iuou chroni baterię przed przeładowaniem.

Uwaga, oryginalny loachamp nie jest tanią imitacją! W pełni automatyczna ładowarka o wysokiej częstotliwości 12 A 12 V jest wyposażona w doskonałe sterowanie ładowaniem akumulatora. Aduje akumulatory kwasowo-ołowiowe otwarte, żelowe, MF, wapniowe i AGM od 20 Ah do 240 Ah. Za pomocą w pełni automatycznego sterowania można również naładować zużyte lub siarczanowane baterie za pomocą funkcji naprawy Recond. Dzięki temu można pozostawić ładowarkę podłączoną do akumulatora na czas nieokreślony.
MarkaLOADCHAMP intelligent charging germany #ad
ProducentSIGA Batterien Germany #ad
Wysokość2.44
Długość7.68
Waga2.51
Szerokość4.53
Numer częściLC12.0
ModelLC 12.0

4. HTRC

#ad

LiFePO4 i, HTRC Ładowarka do akumulatora samochodowego 25 A, kosiarki, motocykla, łodzi, ładowarka do akumulatora samochodowego 12 V/24 V, ładowarka podtrzymująca i odsiarczacz do samochodu, litu

#ad
HTRC #ad - Wielokrotna ochrona - ochrona przed iskrami, zwarciem, przeciążeniem, przepięciem, odwrotnym przepływem, przegrzaniem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, przewód zasilający o długości 3 m z czystej miedzi z miękkim rdzeniem, nie wahaj się z nami skontaktować! Powłoka z ogniotrwałego materiału.

Tryb naprawy służy do naprawy i aktywacji starych i słabych baterii. Atwa obsługaŁadowarka 12 v/24 v może przełączać 4 tryby ładowania jednym przyciskiem i automatycznie rozpoznawać typ baterii. Inteligentna ładowarka samochodowa - ładowarka samochodowa wykorzystuje 9-stopniowe automatyczne ładowanie, ładowanie podtrzymujące itp. W tym wykrywanie baterii, odsiarczanie, aby uzyskać najlepsze i najbardziej wydajne ładowanie. Adowarka samochodowa automatycznie dopasowuje moc ładowania do temperatury otoczenia.

Szerokie zastosowanie - ładowarka samochodowa jest przeznaczona tylko do akumulatorów 12 v/24 v lifepo4, wapnia, akumulatorów litowych i ołowiowo-kwasowych AGM, VRLA, SLA, EFB, MF, WET itd. Mocny przewód zasilający i zacisk krokodylkowy zapewniają bezpieczeństwo. Z ekranem lcd, prądu ładowania, wskaźnikiem napięcia akumulatora, temperatury ładowania, pełnej baterii itd. Jest często używany do bezpiecznego i wydajnego ładowania samochodów, żelu, łodzi, motocykli, kosiarek itd.
MarkaHTRC #ad
ProducentHTRC #ad
Wysokość1.97
Długość6.1
Waga2.05
Szerokość3.35
Numer częściP25
ModelP25
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

5. NEXPEAK

#ad

Do samochodów ciężarowych, Ładowarka do akumulatora samochodowego 6 A, motocykli,, 12 V, NEXPEAK, w pełni automatyczna ładowarka do akumulatora samochodowego z kompensacją temperatury, inteligentna

#ad
NEXPEAK #ad - Szybka ładowarka do akumulatorów samochodowych 12 v, powodzie w samochodach, sla, 6 a, sUV-ach, ciężarówkach, może ładować lub naprawiać wszystkie pojazdy ołowiowo-kwasowe 12 V, kosiarkach, żelowe, statki i akumulatory o niskim cyklu, w tym AGM, motocyklach, łodziach itd. Adowarka podtrzymująca z wielokrotną ochroną zapewnia bezpieczne ładowanie w każdej chwili i w każdym miejscu.

Float/potrzebujĄcie przełącz na tryb ładowania podtrzymującego/podtrzymującego, wyświetlacz "ful" 2, a następnie po przełączeniu na tryb "motocykle" automatycznie przełączy się w tryb ładowania podtrzymującego, aby w pełni naładować baterię, aby utrzymać baterie w zimie: 1. Wybierz odpowiednie tryby std/agm, gel/wet/moTORCYCLE, aby baterie pozostały naładowane przez długi czas. 8 ochrony ładowania inteligentne sterowanie, ochrona przed odwrotną polaryzacją, przetężenie, ognioodporny materiał, wyrównanie temperatury w gorącym klimacie i niedoładowanie w zimnym klimacie, przepięcie, system chłodzenia, zwarcie. Urządzenie wielofunkcyjne jako ładowarka do akumulatora samochodowego, wystarczy podłączyć i naładować, ładowarka podtrzymująca i odsiarczacz akumulatora.

Wygoda w użyciu. Wizualizowane ładowanie duży wyświetlacz lcd pokazuje stan ładowania i baterii; napięcie ładowania, procent ładowania, prąd ładowania, temperaturę wewnętrzną, tryb letni, tryb zimowy itd. Nieodzowne narzędzie w Twoim garażu. Wysokiej wydajna naprawa impulsówŁadowarka do akumulatora automotive wykrywa siarczanowanie i rozwarstwienie kwasu akumulatora, wykorzystuje najnowszą funkcję naprawy impulsowej, aby przywrócić utraconą moc akumulatora w celu silniejszego rozruchu silnika i dłuższej żywotności baterii.
MarkaNEXPEAK #ad
ProducentNEXPEAK #ad
Wysokość2.5
Długość8.3
Waga0.88
Szerokość4.3
ModelNC101
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

6. LOADCHAMP intelligent charging germany

#ad

Ładowarka 24 V LC 2410 ołowiowo-kwasowa AGM żel wapniowy bateria automatyczna ładowarka do samochodów ciężarowych Solar 10 A IUoU

#ad
LOADCHAMP intelligent charging germany #ad - W pełni automatyczna ładowarka o wysokiej częstotliwości 10 A 24 V jest wyposażona w doskonałe sterowanie ładowaniem akumulatora. 7-stopniowe, automatyczne ładowanie iuou chroni baterię przed przeładowaniem.

Za pomocą w pełni automatycznego sterowania można również naładować zużyte lub siarczanowane baterie za pomocą funkcji naprawy Recond. Adowarka do baterii lc2410 loadchamp lc2410, w pełni automatyczna regulacja napięcia ładowania sterowana mikroprocesorem. Dzięki temu można pozostawić ładowarkę podłączoną do akumulatora na czas nieokreślony. Aduje akumulatory kwasowo-ołowiowe otwarte, żelowe, MF, wapniowe i AGM od 60 Ah do 230 Ah.
MarkaLOADCHAMP intelligent charging germany #ad
ProducentSIGA Batterien Germany #ad
Wysokość2.44
Długość8.46
Waga2.65
Szerokość4.53
Numer częściLC2410
ModelLC2410

7. Haisito

#ad

Szybka ładowarka do samochodów i motocykli, Haisito Ładowarka do akumulatora samochodowego 12 V/24 V, 20 A, inteligentna, ładowarka podtrzymująca do akumulatorów litowych LiFePO4 ołowiowych AGM,

#ad
Haisito #ad - Minimalne napięcie rozruchowe wynosi 7 V. Dostawa z kablem sieciowym 3 m i 2 końcówkami kablowymi do instalacji na stałe. Atwa obsługa3 opcjonalne natężenia prądu, 12 v: 5 a, 4 tryby są opcjonalne. Szerokie zastosowanieŁadowarka 12 v i 24 do samochodów, akumulatorów motocyklowych, akumulatorów EFB, żelowych, łodzi, samochodów osobowych, w tym akumulatorów samochodowych, łodzi, skuterów i motocykli, innych akumulatorów kwasowo-ołowiowych i litowych, akumulatorów AGM, kamperów, LiFePO4.

Wiele funkcji ochronnychŁadowarka do baterii jest wyposażona w kilka funkcji ochronnych, aby zapewnić bezpieczeństwo ładowania. Obsługa jednym przyciskiem, temperaturę wewnętrzną, 5 a, prąd ładowania, 10 A, 24 V: 3 A, napięcie, 10 A, 20 A, komunikaty itd. Szybkie ładowaniemaksymalny prąd ładowania wynosi 20 a dla baterii 12 v i 10 a dla baterii 24 v, pływające ładowanie itd.

Szybkie ładowanie, w tym odsiarczanie, zapewnia najlepszą wydajność ładowania. Wbudowany wydajny wentylator, zwarciem, takich jak ochrona przed odwrotną polaryzacją, przeładowaniem itp. Duży otwór chłodzący, utrzymuje ładowarkę w normalnej temperaturze roboczej przez cały czas i zapewnia najlepszą wydajność. Powłoka z ogniotrwałego materiału. Adowarka do akumulatora samochodowego automatycznie dopasowuje moc ładowania do temperatury otoczenia, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo czasu.
MarkaHaisito #ad
ProducentHaitan #ad
Wysokość2.01
Długość6.14
Waga1.87
Szerokość3.54
ModelP20
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

8. EAFC

#ad

W pełni automatyczna ładowarka do akumulatora samochodowego z kompensacją temperatury, Ładowarka do akumulatora samochodowego EAFC 10A Smart, do ładowania akumulatorów kwasowo-ołowiowych kosiarek,

#ad
EAFC #ad - Precyzyjna kontrola temperatury procesora i inteligentne ładowanie bez ustawień. Inteligentna ładowarka do baterii: gdy tylko zrobi się zimniej i temperatura znów spada, gel, dlatego zaleca się regularne ładowanie. Automatyczne ładowanie: zintegrowany czujnik temperatury inteligentnie dopasowuje się do temperatury otoczenia i automatycznie dostosowuje prąd ładowania; ładowarka samochodowa bez problemu radzi sobie z różnymi trudnymi warunkami.

Szybka i niezawodna ładowarka samochodowa: w zimie długa żywotność może zapewnić ogromny spadek wydajności. Doskonale nadaje się do ładowania wszystkich odpowiednich akumulatorów AGM, nasza ładowarka samochodowa jest szczególnie przydatna. Idealnie nadaje się do pełnego naładowania i konserwacji pojazdów podczas całorocznej konserwacji akumulatora lub długotrwałego przechowywania.

Jeśli potrzebujesz niemieckiej wersji instrukcji obsługi może nie być dostępna w języku polskim można znaleźć w linku do pobrania wersji niemieckiej, film demonstracyjny można znaleźć pod linkiem do produktu. Funkcja naprawy impulsowej może pomóc naprawić utratę baterii i wydłużyć żywotność baterii. Alternator nie może w pełni naładować akumulatora również na krótkich dystansach, EFB i ołowiowo-kwasowych o napięciu 12 V/10 A - 24 V/5 A. Nasza instrukcja obsługi w formie papierowej jest dostępna w języku angielskim. Pomożemy Ci z całego serca.
MarkaEAFC #ad
ProducentEAFC #ad
Wysokość2.44
Długość3.54
Szerokość6.22
Gwarancja30 Day Warranty Against Manufacturer Defects

9. HTRC

#ad

ładowarka podtrzymująca i odsiarczacz do motocykli, szybka ładowarka do akumulatora, 12 V/24 V, kosiarek, inteligentna, litów, HTRC Ładowarka samochodowa 35 A, LiFePO4 i kwasowo-ołowiowych AGM,

#ad
HTRC #ad - Co otrzymasz: Ładowarka do akumulatora samochodowego htrc ze wzmocnionym zaciskiem krokodylkowym z pokrywą ochronną, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim i przyjazna obsługa klienta. Mocny przewód zasilający i zacisk krokodylkowy zapewniają bezpieczeństwo. 3-stopniowa regulacja prądu do 35 A.

Inteligentna ładowarka do akumulatora samochodowego - ładowarka samochodowa wykorzystuje 7-stopniowe automatyczne ładowanie, odsiarczanie, ładowanie podtrzymujące itp. W tym wykrywanie baterii, aby uzyskać najlepsze i najbardziej wydajne ładowanie. Z ekranem lcd, prądu ładowania, temperatury ładowania, wskaźnikiem napięcia akumulatora, pełnej baterii itd. Wielokrotna ochrona - ochrona przed iskrami, odwrotnym przepływem, przeciążeniem, przepięciem, zwarciem, przegrzaniem. Tryb naprawy służy do naprawy i aktywacji starych i słabych baterii.

Atwa obsługaŁadowarka samochodowa 4 tryby przełączania za pomocą jednego przycisku. Jest często używany do bezpiecznego i wydajnego ładowania samochodów, WET, baterii litowych i LiFePo4, EFB, motocykli, MF, łodzi, VRLA, SLA, wapń, kosiarek itd. Powłoka z ogniotrwałego materiału. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, 2 końcówki kablowe do długotrwałego połączenia, przewód zasilający o długości 3 m z czystej miedzi z miękkim rdzeniem, nie wahaj się z nami skontaktować!. Adowarka samochodowa automatycznie dopasowuje moc ładowania do temperatury otoczenia.
MarkaHTRC #ad
ProducentHTRC #ad
Wysokość2.56
Długość5.12
Waga2.2
Szerokość4.72
Numer częściP35
ModelP35
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects