Top 10 Wd My Passport SSD – Zewnętrzne dyski SSD

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Samsung

#ad

Zapis 1000 MB/s, odczyt 1050 MB/s, PC, szary, 1 TB, Samsung Przenośny dysk SSD T7, zewnętrzny dysk twardy SSD do komputerów Mac, USB 3.2 Gen.2, smartfonów i konsoli do gier, MU-PC1T0T/WW

#ad
Samsung #ad - Bezpieczeństwo danych: wytrzymuje upadki z wysokości do dwóch metrów i na życzenie można go zaszyfrować hasłem. Dzięki usb 3. 2 gen. 2 do 9, 5 razy szybszy niż zewnętrzne dyski twarde z prędkością odczytu/zapisu do 1050 MB/s lub 1000 MB/s.

Dwa dołączone kable usb typu c na c i typ c na a umożliwiają połączenie z komputerami PC, iPhone 15, urządzeniami z systemem Android, Mac, telewizorami Smart TV i konsolami do gier. Smukła i stylowa: kompaktowa i wysokiej jakości aluminiowa obudowa, dostępna w kolorach metalicznym czerwonym, indygo niebieskim lub tytanowym szarym. Bezpłatne oprogramowanie samsung Magician optymalizuje wydajność i utrzymuje napęd na bieżąco z aktualizacjami. Zewnętrzna szybka pamięć w kompaktowym formacie kieszeni spodni i pojemności do 1 TB.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.31
Długość3.35
Waga0.13
Szerokość2.24
Numer częściMU-PC1T0T/WW
ModelMU-PC1T0T/WW
Gwarancja3 lata ograniczonej gwarancji producenta

2. SanDisk

#ad

SanDisk Extreme przenośny dysk SSD 2 TB USB-C, wodę i kurz, szyfrowanie AES i odporny na wstrząsy, prędkość transmisji 550 MB/s

#ad
SanDisk #ad - Szybkie przesyłanie danych z prędkością 550 mb/s na zewnętrzny dysk twardy SSD. Przechowuj zdjęcia i filmy na zewnętrznym dysku twardym i miej swoje dane zawsze przy sobie.

Mobilny dysk ssd nie zawiedzie cię, gdy spadnie podczas nagrywania na świeżym powietrzu. Dzięki pojemności 2 TB Twoja kreatywność nie zna granic. Nie daj się odwieść kreatywnej pracy. Zewnętrzny dysk twardy ssd zapewnia swobodę wyboru ze względu na kompatybilność z systemem Windows i Mac. Dzięki klasie ochrony IP55 jest odporna na wstrząsy i wstrząsy. Przenośny dysk ssd sandisk extreme zapewnia optymalne wsparcie dla tworzenia kopii zapasowych danych. Zakres dostawy: sandisk extreme portable ssd zewnętrzny dysk twardy 2 tb 550 MB/s, adapter typ C na typ A, odporny na wstrząsy, wodę i kurz szary; kabel połączeniowy USB typu C, 3 lata ograniczonej gwarancji.
MarkaSanDisk #ad
ProducentSanDisk #ad
Wysokość3.79
Długość1.95
Waga0.09
Szerokość0.35
Numer częściSDSSDE60-2T00-G25
ModelSDSSDE60-2T00-G25
Gwarancja3 Lat

3. Samsung

#ad

Czerwony, 500 GB, MU-PC500R/WW, PC, zewnętrzny dysk twardy SSD do komputerów Mac, odczyt 1050 MB/s, smartfonów i konsoli do gier, zapis 1000 MB/s, USB 3.2 Gen.2, Samsung Przenośny dysk SSD T7

#ad
Samsung #ad - Dzięki usb 3. 2 gen. 2 do 9, 5 razy szybszy niż zewnętrzne dyski twarde z prędkością odczytu/zapisu do 1050 MB/s lub 1000 MB/s. Wytrzymała konstrukcja: wytrzymuje upadki z wysokości do dwóch metrów dzięki odpornej na uderzenia aluminiowej obudowie ze wzmocnioną ramą wewnętrzną.

Dwa dołączone kable usb typu c na c i typ c na a umożliwiają połączenie z komputerami PC, urządzeniami z systemem Android, Mac, iPhone 15, telewizorami Smart TV i konsolami do gier. Bezpieczeństwo i komfort: t7 touch wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES i na życzenie można go zabezpieczyć odciskiem palca lub hasłem. Zewnętrzna szybka pamięć z szyfrowaniem za pomocą odcisku palca w kompaktowym formacie kieszeni spodni i pojemności do 500 GB. Bezpłatne oprogramowanie samsung Magician optymalizuje wydajność i utrzymuje napęd na bieżąco z aktualizacjami.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.31
Długość3.35
Waga0.13
Szerokość2.24
Numer częściMU-PC500R/WW
ModelMU-PC500R/WW
Gwarancja3 lata ograniczonej gwarancji producenta

4. Western Digital

#ad

Do zapisywania do 125 gier, czarny, do konsoli i PC, WD_BLACK P10 Game Drive 2 TB zewnętrzny dysk twardy mobilny i wytrzymały dysk twardy High-Perfomance

#ad
Western Digital #ad - Wd_black game drives – game saver! odtwarzanie i tworzenie kopii zapasowych gier na PS4, zapisywanie gier na PS5 zapewnia więcej miejsca na konsoli. Wystarczy podłączyć, zalogować się i rozpocząć dowolną grę.

P10 game drive: wystarczy podłączyć i załadować ulubione gry na dysk HDD – dzięki temu będziesz mieć zawsze przy sobie swoją kolekcję gier na spontaniczne przygody z grami. Dysk twardy hdd o prędkości do 140 mb/s zwiększa wydajność komputera lub konsoli – przyjemność z grania bez ograniczeń. Odporna na uderzenia i wytrzymała obudowa zewnętrznego dysku twardego umożliwia bezpieczne granie bez względu na to, gdzie jesteś.

Zakres dostawy: wd_black p10 game drive zewnętrzny dysk twardy 2 tb mobilny i wytrzymały dysk twardy o wysokiej wydajności, do konsoli i PC, do zapisywania do 125 gier czarny; instrukcja szybkiej instalacji może nie być dostępna w języku polskim.
MarkaWestern Digital #ad
ProducentWestern Digital #ad
Wysokość0.5
Długość4.65
Waga0.31
Szerokość3.46
Numer częściWDBA2W0020BBK-WESN
ModelWDBA2W0020BBK-WESN
Gwarancja3 Lat

5. Samsung

#ad

PC i smartfonów, wytrzymały zewnętrzny dysk twardy zewnętrzny do komputerów Mac, Samsung Przenośny dysk SSD T7 Shield, USB 3.2 Gen.2, 1 TB, zapis 1000 MB/s, MU-PE1T0S/EU, odczyt 1050 MB/s, czarny

#ad
Samsung #ad - Zewnętrzny dysk ssd idealnie zapisuje treści ze zdjęć i wideo, jest kompatybilny z komputerami PC i Mac oraz smartfonami m. In. Samsung t7 shield oferuje opcjonalną ochronę hasłem w oparciu o 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES i optymalizację wydajności dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu Samsung Magician.

Bezpłatne oprogramowanie samsung Magician optymalizuje wydajność i utrzymuje napęd na bieżąco z aktualizacjami. Kompaktowa gumowa obudowa charakteryzuje się niską przewodnością cieplną i ogromną szybkością 1 TB/2 TB. Wytrzymała osłona samsung t7 shield jest odporna na wodę i kurz certyfikowana zgodnie ze standardem przemysłowym IP65, doskonale nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu i jest odporna na uderzenia o wysokości do 3 m.

Iphone 15, tabletami, telewizorami smart TV i konsolami do gier za pomocą złączy USB typu C i typu A. 2 przenośny dysk ssd o szybkości transferu danych 1050 MB/s jest 9, 5 razy szybszy niż zewnętrzne dyski twarde. Dzięki usb 3. 2 generacji.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.49
Długość3.39
Waga0.22
Szerokość2.24
Numer częściMU-PE1T0S/EU
ModelMU-PE1T0S/EU
Gwarancja3 lata ograniczonej gwarancji producenta

6. Samsung

#ad

Zapis 1000 MB/s, USB 3.2 Gen.2, odczyt 1050 MB/s, PC i smartfonów, Samsung Przenośny dysk SSD T7 Shield, niebieski, 1 TB, MU-PE1T0R/EU, wytrzymały zewnętrzny dysk twardy zewnętrzny do komputerów Mac

#ad
Samsung #ad - Samsung t7 shield oferuje opcjonalną ochronę hasłem w oparciu o 256-bitowe szyfrowanie sprzętowe AES i optymalizację wydajności dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu Samsung Magician. Wytrzymała osłona samsung t7 shield jest odporna na wodę i kurz certyfikowana zgodnie ze standardem przemysłowym IP65, doskonale nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu i jest odporna na uderzenia o wysokości do 3 m.

Kompaktowa gumowa obudowa charakteryzuje się niską przewodnością cieplną i ogromną szybkością 1 TB/2 TB. Bezpłatne oprogramowanie samsung Magician optymalizuje wydajność i utrzymuje napęd na bieżąco z aktualizacjami.

Iphone 15, tabletami, telewizorami smart TV i konsolami do gier za pomocą złączy USB typu C i typu A. Zewnętrzny dysk ssd idealnie zapisuje treści ze zdjęć i wideo, jest kompatybilny z komputerami PC i Mac oraz smartfonami m. In. 2 przenośny dysk ssd o szybkości transferu danych 1050 MB/s jest 9, 5 razy szybszy niż zewnętrzne dyski twarde. Dzięki usb 3. 2 generacji.
MarkaSamsung #ad
ProducentSamsung #ad
Wysokość0.49
Długość3.39
Waga0.22
Szerokość2.24
Numer częściMU-PE1T0R/EU
ModelMU-PE1T0R/EU
Gwarancja3 lata ograniczonej gwarancji producenta

7. SanDisk

#ad

USB-C, SanDisk Extreme Portable SSD 1 TB przenośny NVMe SSD, odporny na wodę i kurz, czarny, prędkość odczytu do 1050 MB/s i prędkość zapisu 1000 MB/s

#ad
SanDisk #ad - Nie daj się odwieść kreatywnej pracy. Zewnętrzny dysk twardy ssd jest kompatybilny z wieloma smartfonami ze złączem USB typu C, co zapewnia szybkie, łatwe tworzenie kopii zapasowych. Zewnętrzny dysk twardy nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu, aby zapisać wspomnienia.

Posiada praktyczny karabińczyk do mocowania na szlufkach na pasek lub plecak. W domu lub w podróży. Atwe tworzenie kopii zapasowych danych z prędkością 1050 MB/s na zewnętrzny dysk twardy SSD. Twoje zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości są zawsze przy Tobie, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Zakres dostawy: sandisk extreme portable ssd zewnętrzny dysk ssd 1 tb zewnętrzny dysk twardy z technologią SSD 2, 5 cala, odczyt 1050 MB/s, NVMe SSD, zapis 1000 MB/s, IP65 szary; 5 lat gwarancji. Dzięki klasie ochrony IP65 jest odporna na uderzenia i wibracje oraz odporna na działanie wody. Mobilny dysk ssd nie ogranicza miejsca, w którym pracujesz.
MarkaSanDisk #ad
ProducentSanDisk #ad
Wysokość3.97
Długość0.38
Waga0.11
Szerokość2.07
Numer częściSDSSDE61-1T00-G25
ModelSDSSDE61-1T00-G25
GwarancjaGwarancja producenta

8. SanDisk

#ad

Czarny, odporny na wodę i kurz, SanDisk Extreme Portable SSD 2 TB przenośny NVMe SSD, prędkość odczytu do 1050 MB/s i prędkość zapisu 1000 MB/s, USB-C

#ad
SanDisk #ad - Twoje zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości są zawsze przy Tobie, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Atwe tworzenie kopii zapasowych danych z prędkością 1050 MB/s na zewnętrzny dysk twardy SSD.

Posiada praktyczny karabińczyk do mocowania na szlufkach na pasek lub plecak. Zakres dostawy: sandisk extreme portable ssd zewnętrzny dysk ssd 2 tb zewnętrzny dysk twardy z technologią SSD 2, NVMe SSD, 5 cala, odczyt 1050 MB/s, zapis 1000 MB/s, IP65 szary; 5 lat gwarancji. Zewnętrzny dysk twardy ssd jest kompatybilny z wieloma smartfonami ze złączem USB typu C, co zapewnia szybkie, łatwe tworzenie kopii zapasowych.

Zewnętrzny dysk twardy nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu, aby zapisać wspomnienia. W domu lub w podróży. Nie daj się odwieść kreatywnej pracy. Mobilny dysk ssd nie ogranicza miejsca, w którym pracujesz. Dzięki klasie ochrony IP65 jest odporna na uderzenia i wibracje oraz odporna na działanie wody.
MarkaSanDisk #ad
ProducentSanDisk #ad
Wysokość3.97
Długość0.38
Waga0.11
Szerokość2.07
Numer częściSDSSDE61-2T00-G25
ModelSDSSDE61-2T00-G25
GwarancjaGwarancja producenta

9. SanDisk

#ad

USB-C, prędkość odczytu do 1050 MB/s i prędkość zapisu 1000 MB/s, SanDisk Extreme Portable SSD 2 TB przenośny NVMe SSD, odporny na wodę i kurz Monterey

#ad
SanDisk #ad - Podróżuj bez obaw z 5-letnią gwarancją i wytrzymałym silikonowym etui, które zapewnia wygląd premium i ochronę zewnętrznej strony napędu. Użyj praktycznego karabińczyka, aby przymocować napęd do szlufki na pasek lub plecaka.

Zachowaj prywatne treści dzięki wbudowanej ochronie hasłem z 256-bitowym szyfrowaniem sprzętowym AES. Uzyskaj wydajność nvme z prędkością odczytu 1050 mb/s i szybkością zapisu 1000 MB/s na przenośnym dysku o dużej pojemności, który idealnie nadaje się do tworzenia fascynujących treści lub robienia niesamowitych nagrań. Ten wytrzymały napęd jest bardzo wytrzymały i idealnie nadaje się do trudnych warunków. Korzystaj z ochrony przed uderzeniami o wysokości do 3 metrów i odporności na wodę i kurz zgodnie z IP65.
MarkaSanDisk #ad
ProducentSanDisk #ad
Wysokość3.97
Długość0.38
Waga0.11
Szerokość2.07
Numer częściSDSSDE61-2T00-G25M
ModelSDSSDE61-2T00-G25M
Gwarancja5 Lat

10. SanDisk

#ad

Napęd stały, odporny na wodę i kurz Monterey, SanDisk Extreme Portable SSD 1 TB przenośny dysk SSD NVMe SSD, prędkość odczytu do 1050 MB/s i prędkość zapisu 1000 MB/s, USB-C

#ad
SanDisk #ad - Użyj praktycznego karabińczyka, aby przymocować napęd do szlufki na pasek lub plecaka. Zachowaj prywatne treści dzięki wbudowanej ochronie hasłem z 256-bitowym szyfrowaniem sprzętowym AES.

Ten wytrzymały napęd jest bardzo wytrzymały i idealnie nadaje się do trudnych warunków. Uzyskaj wydajność nvme z prędkością odczytu 1050 mb/s i szybkością zapisu 1000 MB/s na przenośnym dysku o dużej pojemności, który idealnie nadaje się do tworzenia fascynujących treści lub robienia niesamowitych nagrań. Podróżuj bez obaw z 5-letnią gwarancją i wytrzymałym silikonowym etui, które zapewnia wygląd premium i ochronę zewnętrznej strony napędu. Korzystaj z ochrony przed uderzeniami o wysokości do 3 metrów i odporności na wodę i kurz zgodnie z IP65.
MarkaSanDisk #ad
ProducentSanDisk #ad
Wysokość3.97
Długość0.38
Waga0.11
Szerokość2.07
Numer częściSDSSDE61-1T00-G25M
ModelSDSSDE61-1T00-G25M
Gwarancja5 Lat