Top 10 Wasserkanister Faltbar Lebensmittelecht – Turystyczne pojemniki na wodę

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Trevendo

#ad

Trevendo® Kurek spustowy Flex DIN 45

#ad
Trevendo #ad - Kanister z dopuszczeniem do kontaktu z żywnością. Stabilne zamknięcie śrubowe z uszczelką z pianki PE. Wyprodukowano z tworzywa sztucznego HD-PE. Z dopuszczeniem ONZ.
MarkaTrevendo #ad
ProducentTrevendo #ad
Numer częściKAN-001

2. QUALISH

#ad

QUALISH® Kanister na wodę, praktyczny zestaw 3 sztuk, składany kanister na wodę kempingową,, 10 l, nadaje się do kontaktu z żywnością, składany, ze zintegrowaną warstwą aluminium, nie zawiera BPA

#ad
QUALISH #ad - Dzięki temu napoje w worku na wodę pozostaną świeże i smakowe nawet przy dłuższym przechowywaniu. Wytrzymały i stabilny – zintegrowana warstwa aluminium zapewnia zwiększoną stabilność i wytrzymałość, której nie osiągają tradycyjne worki na wodę. W połączeniu z otworem 33 mm zapewnione jest bezproblemowe napełnianie i dozowanie płynów.

Ergonomiczny uchwyt – kempingowy pojemnik na wodę z ergonomicznym uchwytem zapewnia najwyższy komfort noszenia nawet na dłuższych trasach. Qualish stoi – 100% zadowolenia klienta jest naszym najważniejszym priorytetem obok naszych wysokich standardów jakości. Dzięki temu składany kanister o pojemności 10 l nie tylko stoi stabilnie, ale również upadki nie mają nic przeciwko temu, że kanister na świeżą wodę jest. Dlatego nasza zaangażowana obsługa klienta z przyjemnością pomoże Ci w przypadku wszystkich Twoich problemów.

Wszechstronne zastosowanie – nasz kempingowy kanister na wodę jest idealnym towarzyszem na kemping, festiwale lub jako środek zapobiegawczy w sytuacjach awaryjnych. Ciesz się bez zmartwień – składany kanister na wodę o pojemności 10 l nie tylko nie zawiera bpa i nadaje się do kontaktu z żywnością, ale także dodatkowa warstwa aluminium chroni przed promieniowaniem UV, wilgocią i powietrzem. Kanister na wodę idealnie nadaje się również do przechowywania pysznych, wędrówki, wycieczki rowerowe, samodzielnie wykonanych soków lub innych płynów.
MarkaQUALISH #ad
ProducentQUALISH #ad
Wysokość15.35
Długość16.14
Waga0.64
Szerokość6.69
Numer częściQ4270003246668
ModelQ4270003246668
Gwarancjabrak

3. Jungle Monkey

#ad

Nie zawiera BPA, 30 litrów 5 szt., JM EXPERT LINE® odporny na rozdarcie zestaw worków na wodę, w sytuacji, 20% większa pojemność dla bezpiecznego zapasu wody pitnej, w 100% szczelny pojemnik na wodę

#ad
Jungle Monkey #ad - W 100% szczelny | stabilny | możliwość układania w stos – zgrzewane szwy i grube etui ochronne przeznaczone do kontaktu z żywnością skutecznie zapobiegają wyciekom nawet w ekstremalnych sytuacjach i sprawiają, że worek na wodę jest wyjątkowo stabilny.

Dzięki temu układanie w stos nie zajmuje dużo miejsca. Czy grozisz nam marynarka czy wojna? - dzięki workom na wodę JM Expert Line jesteś dobrze przygotowany na każdą sytuację przetrwania – idealnie nadają się jako awaryjny zapas wody. Dziecinnie łatwe i bezpieczne – dzięki inteligentnemu specjalnemu zaworowi worki na wodę bez BPA można szybko napełnić, idealnie przechowywać wodę pitną i dobrze dozować pobranie wody w sytuacji awaryjnej.

O 20% więcej wody pitnej – dzięki dużej pojemności 30 litrów worki na wodę zapewniają niezawodne miejsce na 20% więcej zapasów niż standardowe zbiorniki na wodę – idealne rozwiązanie na sytuacje kryzysowe. Obietnica jm expert line – dzięki naszym workom na wodę w ekstremalnych sytuacjach masz zawsze bezpieczny zapas wody pitnej – 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy! Przygotuj się już teraz! .
MarkaJungle Monkey #ad
ProducentJungle Monkey #ad

4. Jungle Monkey

#ad

JM EXPERT LINE® odporny na rozdarcie zestaw worków na wodę, 30 litrów 10 szt., w 100% szczelny pojemnik na wodę, w, nie zawiera BPA, o 20% większa pojemność dla bezpiecznego zapasu wody pitnej

#ad
Jungle Monkey #ad - W 100% szczelny i stabilny – zgrzewane szwy i grube etui ochronne przeznaczone do kontaktu z żywnością skutecznie zapobiegają wyciekom nawet w ekstremalnych sytuacjach i sprawiają, że worek na wodę jest wyjątkowo stabilny.

O 20% więcej wody pitnej – dzięki dużej pojemności 30 litrów worki na wodę zapewniają niezawodne miejsce na 20% więcej zapasów niż standardowe zbiorniki na wodę – idealne rozwiązanie na sytuacje kryzysowe. Dziecinnie łatwe i bezpieczne – dzięki inteligentnemu specjalnemu zaworowi worki na wodę bez BPA można szybko napełnić, idealnie przechowywać wodę pitną i dobrze dozować pobranie wody w sytuacji awaryjnej. Oszczędność miejsca i możliwość układania w stos – dzięki wytrzymałemu i odpornemu na warunki atmosferyczne materiałowi w zestawie worków na wodę awaryjną można bez problemu przechowywać i układać w stos 300 litrów wody pitnej.

Obietnica jm expert line – jesteśmy ekspertami w zakresie bezpiecznej obsługi w nagłych wypadkach! Dzięki naszemu workowi na wodę w ekstremalnych sytuacjach masz zawsze bezpieczny zapas wody pitnej – 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy! .
MarkaJungle Monkey #ad
ProducentJungle Monkey #ad

5. Umikk

#ad

Zbiornik na wodę z uchwytami, przenośny kanistr na wodę pitną, do użytku na zewnątrz, nie zawiera BPA, Umikk Kempingowy kanister na wodę 5 l ~ 22 l, z kranem, w podróży, kanister na wodę, w domu,

#ad
Umikk #ad - Atwa obsługa: wiadro z kranem, łatwa do przenoszenia i nalewania wody, konstrukcja uchwytu, dzięki wielu wysokiej jakości silikonowym pierścieniom uszczelniającym, pasuje do wszystkich autentyczności strukturalnych, pokrywa jest całkowicie przeprojektowana i zaktualizowana, konstrukcja przełącznika kranu, wydajność uszczelnienia jest znacznie ulepszona.

Obie pokrywki wiadra należy otworzyć przed napełnieniem przegotowanej wody. Dzięki przezroczystej konstrukcji widzimy, ten zbiornik na wodę ma konstrukcję kranu, która umożliwia nam dokładne pobieranie ilości bez przelewania; duża konstrukcja pokrywy jest praktyczna dla nas, aby dodać wodę i owoce, ile wody znajduje się jeszcze w wiadrze. Intymne wzornictwo: kanister na wodę 5 l z kranem, jednocześnie unikając zanieczyszczenia środowiska. Nadaje się do nocowania w samochodzie, na grillu, na kempingu, mycie zębów lub mycie twarzy i włosów, czy jest to codzienna woda pitna, na plażę, mycie rąk, niezależnie od tego, zbiornik na wodę pitną na zewnątrz lub w gospodarstwie domowym.

Wysoka jakość: pojemnik na wodę kempingowy, brak deformacji, lekkie wiadro, odporny na wysoką temperaturę, dozownik wody wyprodukowany z nowego przyjaznego dla środowiska materiału PC, oszczędność miejsca, trwały, bezpieczeństwo, wodoodporny i łatwy do czyszczenia, nietoksyczny i bezsmakowy, do wyboru jest wiele rozmiarów i wyglądu. Maksymalna temperatura 100°C może być napełniona wrzącą wodą. Zastosowanie: kanister na wodę z kranem, do wędkowania lub pikników. Różne możliwości wyboru: kanistry na wodę, 5 l / 15 l / 12 l / 10 l / 18 l/20 l/22 l, możesz wybrać zgodnie z własnymi potrzebami, zawsze znajdzie się taki, nasze produkty mają pojemność 5 l / 7, który Ci odpowiada.
MarkaUmikk #ad
ProducentUmikk #ad

6. nil-alvin

#ad

Składany, nadaje się do kontaktu z żywnością, łącznie 100 l, nie zawiera BPA, Blackout Water Bag 5 x 20 litrów – worek na wodę

#ad
nil-alvin #ad - Bezpieczeństwo: nadaje się do kontaktu z żywnością i nie zawiera BPA. Stabilność: całkowicie szczelna i bezpieczna, wytrzymała, trwała i lekka. Niemiecki dystrybutor: bezpieczny zakup przez niemieckiego dystrybutora z usługą 1A. Długotrwała ochrona: dzięki metalicznej powierzchni jest zabezpieczona przed światłem i wysoką temperaturą. Jakość: oferujemy oryginalne worki na wodę nil-alvin w rozmiarach 5 l, 10 l, 20 l i 220 l.
Markanil-alvin #ad
Producentnil-alvin #ad
Wysokość1.57
Długość12.99
Szerokość9.06
Gwarancjabrak danych

7. Semptec Urban Survival Technology

#ad

10 litrów kanister na wodę, płaski, składany kanister na wodę z uchwytem do noszenia, składany kanister,, Semptec Urban Survival Technology Worki na wodę: zestaw 3-częściowy, nie zawiera BPA

#ad
Semptec Urban Survival Technology #ad - Składany kanister - ponadto pasuje do: uzdatniania wody, bukłak, woda, składany, 5 cm, namiot. Stabilny uchwyt do noszenia do łatwego transportu Pojemność: 10 litrów każda. Ultrakompaktowy: składany na płasko, zajmuje niewiele miejsca w bagażu.

Wymiary po złożeniu dł. Bardzo płaski, składany i nie zajmuje dużo miejsca do przechowywania Idealny na kemping i do aktywności na świeżym powietrzu Nadaje się do kontaktu z żywnością: idealnie nadaje się do wody pitnej Stabilny uchwyt do noszenia zapewnia łatwy transport. Nadaje się do kontaktu z żywnością: nadaje się do wody pitnej stoi samodzielnie po napełnieniu.

X szer. Kanister na wodę z uchwytem do noszenia w 3-częściowym zestawie Z zakręcaną pokrywką do łatwego napełniania i wyjmowania Wykonany z przezroczystego, odpornego na pęknięcia tworzywa sztucznego, nie zawiera BPA. X wys. 40 x 37 x 4, piknik, namioty, butelki na napoje, magazynowania wody, składany, masa własna: 73 g.
MarkaSemptec Urban Survival Technology #ad
ProducentSemptec Urban Survival Technology #ad
Numer częściNX1428-944

8. Anyingkai

#ad

Pojemnik na wodę, zestaw 8 worków na wodę, składany zbiornik na wodę, składany pojemnik na wodę z kranem, worek na wodę, Anyingkai Worek na wodę w sytuacjach awaryjnych, 10 l

#ad
Anyingkai #ad - Zestaw zawiera: otrzymasz worek na wodę o pojemności 8 x 10 l, aby sprostać półmiesięcznemu zużyciu wody, skutecznie pomoże Ci rozwiązać kryzys związany z niedoborem wody i klęskami żywiołowymi. Materiał dopuszczony do kontaktu z żywnością - nasz worek na wodę jest wykonany z dwuwarstwowego materiału, wewnętrzna warstwa to bezpieczna folia spożywcza, a zewnętrzna warstwa to posrebrzana folia kompozytowa aluminiowa.

Z kranem - worek na wodę pitną i kran są pakowane oddzielnie. Składany kanister na wodę - zbiornik na wodę pitną jest składany i idealnie nadaje się do użytku na kempingu, podczas wędrówek, podróży, wspinaczki, na świeżym powietrzu i podczas długich podróży samochodem. Dzięki temu bukłakowi możesz łatwo i szybko schować wystarczającą ilość wody pitnej w nagłych wypadkach. Bardzo wygodny i szybki. Podczas napełniania wodą wystarczy wlać wodę do worka na wodę i zamknąć kranem.

Doskonała obsługa klienta: jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, napisz do nas. Rozwiążemy problemy tak szybko, jak to możliwe dla Państwa zadowolenia. Uszczelniony zawór zapobiega przedostawaniu się tlenu podczas napełniania wodą, zewnętrzna powłoka blokuje światło słoneczne i chroni wodę w worku z wodą przed zabrudzeniem. Odporność na rozerwanie i stabilność. Worek na wodę wystarczy, który można złożyć i przechowywać w sposób oszczędzający miejsce, bardzo praktyczny.
MarkaAnyingkai #ad
ProducentDAJIDALI-DE #ad

9. Semptec Urban Survival Technology

#ad

5 l, nie zawiera BPA składany kanister, składany kanister na wodę z uchwytem do noszenia, Semptec Urban Survival Technology Zbiornik na wodę: 3-częściowy zestaw płaski

#ad
Semptec Urban Survival Technology #ad - Wymiary po złożeniu dł. Bardzo cienki składany i nie zajmuje dużo miejsca do przechowywania Top na kemping i do aktywności na świeżym powietrzu Nadaje się do kontaktu z żywnością: idealnie nadaje się do wody pitnej Stabilny uchwyt do noszenia dla łatwego transportu.

Pojemnik na wodę składany na kemping – ponadto pasuje do: butelki na napoje, wodę, namiot. X szer. Ultrakompakt: składany na płasko, zajmuje niewiele miejsca w bagażu Stabilny uchwyt do przenoszenia do łatwego transportu Pojemność: 5 litrów. X wys. Po 30 x 11, 5 cm, namioty, 2 x 4, składane, nalewki, pokrywka, wiadro, piknik, waga własna: po 60 g.

Nadaje się do kontaktu z żywnością: nadaje się do wody pitnej Po napełnieniu samodzielnie. Kanister na wodę z uchwytem do noszenia w 3-częściowym zestawie z zakrętką do łatwego napełniania i wyjmowania Z przezroczystego, odpornego na pęknięcia tworzywa sztucznego, nie zawiera BPA.
MarkaSemptec Urban Survival Technology #ad
Producentno Name #ad
Numer częściNX1974-944

10. DN DENNOV

#ad

Kanister na wodę zielony, DN DENNOV 2023NEW składany kanister na wodę 3 x 10 l, worek na wodę w sytuacji awaryjnej, składany kanistr na wodę

#ad
DN DENNOV #ad - Nasze pojemniki są produkowane z wysokiej jakości materiałów zgodnie z ponadprzeciętnymi standardami, imprez sportowych, grillowanie, podróże, podróże z plecakiem, dzięki czemu zapewniają lepszą wydajność, polowania, do kamperów, na kemping, są bardziej niezawodne i wytrzymują trudy użytkowania na zewnątrz.

Budynek podróżny – przenośny, lekki i kompaktowy pojemnik na wodę. Można go łatwo złożyć lub schować na płasko, zajmuje niewiele miejsca. Do codziennego użytku domowego, takie jak huragan, powodzie i tornada. Ekologiczny – nietoksyczny produkt spożywczy bez bpa, pcw lub dehp. Nadaje się do zamrażania ulubionych napojów. Idealny do wszystkich Twoich potrzeb w zakresie przechowywania napojów. Wszechstronne zastosowanie – nadaje się zarówno do użytku w pomieszczeniach, na kemping, podróże z plecakiem, bieganie, trzęsienie ziemi, wspinaczka, aktywności rekreacyjnych, piknik lub sytuacje przeżycia, wędrówki, sport, jak i na zewnątrz.

Najbardziej trwałe i wielokrotnego użytku. Szczelna, wygodny uchwyt z szerokim uchwytem. Większy, jest bardziej stabilny i trwały. Nadaje się do kontaktu z żywnością, dzięki czemu stoi samodzielnie, bezzapachowe tworzywo sztuczne nie wpływa negatywnie na smak. Podczas podróży lub na świeżym powietrzu przechowuj kilka z nich w plecaku.
MarkaDN DENNOV #ad
ProducentDN DENNOV #ad
Wysokość1.97
Długość0.79
Szerokość1.18