Top 10 Vögel Deko – Akcesoria do domu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Willow Tree

#ad

9,5 x 11,4 x 16,5 cm, Willow Tree 27182 figurka z żywicy organicznej

#ad
Willow Tree #ad - Blisko ciebie:miło jest być blisko Ciebie. W przypadku tej figurki mamy trzy punkty dotyku: palce na obu dłoniach i ich głowy. Wyglądem przypomina figurkę z drewna. Ręcznie wykonana i malowana figurka z żywicy syntetycznej.
MarkaWillow Tree #ad
ProducentEnesco Ltd #ad
Wysokość6.5
Długość3.75
Waga0.99
Szerokość4.5
Numer części27182
Model27182

2. Enesco

#ad

Willow Tree 26020 figurka anioła uzdrawiającego

#ad
Enesco #ad - Wysokość: 13 cm. Rzeźby willow tree wyrażają miłość, bliskość, uzdrowienie, odwagę, nadzieję. Nadaje wygląd jak rzeźbiony z drewna. Wykonane ręcznie i ręcznie malowane z żywicy syntetycznej. Ta figurka komunikuje się za pomocą gestu, aby przedstawić emocję lub zaznaczyć wspomnienie. Artystka susan lordi wyrzeźbiła oryginał każdego egzemplarza Willow Tree ze swojego pracowni w Kansas City, MO. Uczucia dobrego życia. Ten element jest odlewany z oryginalnej rzeźby Susan i ręcznie malowany.
MarkaEnesco #ad
ProducentEnesco Ltd #ad
Wysokość5
Długość1.5
Waga0.03
Szerokość1.5
Numer części26020
Model26020

3. Old World Christmas

#ad

Norther Kardinal, Old World Christmas Cardinal Old World ozdoby bożonarodzeniowe: kolekcja obserwatorów ptaków, północne, 2,25, szkło, ozdoby szklane na choinkę

#ad
Old World Christmas #ad - Figurka kardynalna: tradycyjnie wykonane, ręcznie wykonane ornamenty. Ozdoby na choinkę: wykonane ręcznie w starożytnej tradycji z technikami powstałymi w XIX wieku. Wyjątkowe prezenty: wszystkie ornamenty są ręcznie malowane i błyszczące w szeregu intensywnych krokach, aby osiągnąć piękne kreacje. Wymiary: 5, 7 x 3, 1 x 10, 8 cm. Dekoracja bożonarodzeniowa: stopione szkło jest dmuchane ustami w precyzyjnie rzeźbionych kształtach.
MarkaOld World Christmas #ad
ProducentOld World Christmas #ad
Wysokość4.25
Długość4.25
Waga0.05
Szerokość4.25
Numer części16110
Model16110

4. Little Deco

#ad

Little Deco Naklejka ścienna naklejka ścienna do pokoju dziecięcego dziewczynki zwierzęta leśne I obraz ścienny 171 x 104 cm szer. x wys. I pokój zabaw dekoracja ścienna pokój niemowlęcy mały obraz

#ad
Little Deco #ad - Zakres dostawy – tatuaż ścienny ze zwierzętami z balonami, obraz ma wymiary 171 x 104 cm, a jeleń ma wymiary 26 x 53 cm szerokość x wysokość. Dekoracja ścienna – nowoczesne naklejki ścienne do pokoju dziecięcego, tak wyjątkowe jak Twoje dziecko, sprawiają, że każda ściana jest unikatowa.

Jakość premium – made in germany – naklejki dla dzieci mają certyfikat B1 zgodnie z normą DIN4102 nadają się do niemowląt i pokoi dziecięcych, szkół i przedszkoli, nie zawierają chloru, zapachu i zmiękczaczy. Wietny pomysł na prezent – niezależnie od tego, czy dla dziewczynki czy chłopca, na baby shower, narodziny lub urodziny dziecka.

Usuwanie naklejek – samoprzylepne naklejki trzymają się wszystkich gładkich i wolnych od tłuszczu, mebli, lateksu i silikonu powierzchni, również raufazy, luster itp. Do bezstresowego naklejania dostarczamy instrukcję naklejania oraz naklejkę próbną.
MarkaLittle Deco #ad
ProducentLittle Deco #ad
Numer częściDL644-4
ModelDL644-4

5. Birds of Glass

#ad

Birds of Glass® Szklany ptak, prawdziwa ozdoba choinkowa z Lauscha,, ptak dekoracyjny z klipsem, szklana biżuteria Made in Germany, własna produkcja, szklany ptak, wróbel polny z naturalnymi piórami

#ad
Birds of Glass #ad - Puść wodze fantazji i zaprojektuj ją w domu! Atwe w użyciu – wszystkie nasze ptaki są dmuchane ustami i ręcznie malowane. Ochrona przed wzrokiem – pióra na naszych szklanych ptakach są prawdziwymi piórami koguta, które powstają podczas produkcji żywności.

Około 1848 roku wynaleziono szklane ozdoby choinkowe! Kupujemy je wyłącznie od niemieckich producentów! atwy montaż – nasze szklane ptaki można łatwo przymocować za pomocą metalowej podstawy – dzięki klipsowi szybko przekształcają swoje wnętrze w raj dla ptaków! Nasz rodzinny zakład znajduje się na południu Turyngii, w regionie Lauscha.

Nadaje się do użytku – niezależnie od tego, czy przez cały rok jako dekoracyjny element przyciągający wzrok na kwiatach, czy jest to tradycyjna dekoracja na choince, krzewach, wazonach. Dzięki tradycyjnej metodzie produkcji nasze artykuły są autentyczne i najwyższej jakości.
MarkaBirds of Glass #ad
ProducentGlasbläserei "Thüringer Weihnacht" #ad
Waga0.11
Numer części52-231

6. Normann Copenhagen

#ad

Czarny, Normann Copenhagen Ptak dekoracyjny, drewno, 15 x 5,5 x 11 cm

#ad
Normann Copenhagen #ad - Kolor: czarny. Sigurjón pálsson, 2014. Wysokość: 11 cm, 5 cm, głębokość: 5, długość: 15 cm. Materiał: drewno dębowe.
MarkaNormann Copenhagen #ad
ProducentNormann Copenhagen #ad
Wysokość4.33
Długość5.91
Waga0.44
Szerokość2.17
Numer części100170
Model100170

7. Willow Tree

#ad

Willow Tree figurka otoczona miłością 26233

#ad
Willow Tree #ad - Figurka jest ręcznie wykonana z żywicy syntetycznej i ręcznie malowana. Wysokość: 13, 5 cm. Otoczona miłością. Jesteś otoczona miłością. Figurki wykonane są z żywicy poliestrowej. Figurka z małą kartą podarunkową. Wyglądem przypomina figurkę z drewna.
MarkaWillow Tree #ad
ProducentEnesco Ltd #ad
Wysokość5
Długość1.5
Waga0.31
Szerokość1.5
Numer części26233
Model26233

8. artpin

#ad

Artpin® Zestaw 3 plakatów do pokoju dziecięcego – obrazy A4 do pokoju dziecięcego, dekoracja dla chłopców i dziewczynek P23, zwierzęta leśne

#ad
artpin #ad - Zarówno w ramce na zdjęcia, zestaw 3 plakatów, jak i szpilki doskonale prezentują się na ścianie. Starannie ilustrowane obrazy do pokoju dziecięcego są nie tylko czystą dekoracją, ale pobudzają wyobraźnię Twojego dziecka i pobudzają jego kreatywność.

Plakat artpin do pokoju dziecięcego od artysty! Czarujące, słodkie motywy – przyciąga wzrok w każdym pokoju. Wysokiej jakości druk na papierze premium o gramaturze 300 g/m² z jedwabną matową powierzchnią, DIN A4 bez ramki na zdjęcia. Idealny pomysł na prezent na baby shower, baby shower lub chrztu. Idealny rozmiar do tradycyjnych formatów ramek. Wydruki artystyczne są wysyłane w stabilnym opakowaniu.

Słowa kluczowe: dekoracja do pokoju dziecięcego, dekoracja, plakat do salonu, plakat ze zwierzętami leśnymi, obrazów, lis, obraz, pokoju dziecięcego, zwierzęta, dekoracja ścienna, sarna, czarno-biały, plakat dla dziewczynki, dla dziewcząt, skandynawski, sypialnia. Słodkie ilustracje, z okazji narodzin, które idealnie pasują do pokoju dziecięcego / pokoju dziecięcego.
Markaartpin #ad
Producentartpin #ad
Wysokość0.2
Długość11.69
Waga0.4
Szerokość8.27
Numer częściKE-LR-65
ModelKE-LR-65

9. Willow Tree

#ad

13,5 cm, Willow Tree 26182 figurka aniołka miłości, naturalny

#ad
Willow Tree #ad - Jak rzeźbione drewno. 13 cm. Wysyłka w opakowaniu zabezpieczającym przed pognieceniem. Wysokość: ok. Edycja kolekcjonerska Willow Tree przez Susan lordi. Materiał: żywica.
MarkaWillow Tree #ad
ProducentEnesco Ltd #ad
Wysokość5.5
Długość1.5
Waga0.1
Szerokość1.5
Numer części26182
Model26182

10. Willow Tree

#ad

13,5, żywica poliestrowa, naturalny, 12 cm, Figurka Willow Tree 26155 przyjaźni, naturalny

#ad
Willow Tree #ad - Figurka wygląda jakby była wykonana z drewna. Wysokość: 13, 5 cm. Ręcznie wykonana i malowana figurka z żywicy syntetycznej.
MarkaWillow Tree #ad
ProducentEnesco Ltd #ad
Wysokość6.9
Długość3.5
Waga0.03
Szerokość3.2
Numer części26155
Model26155