Top 10 Target K Flex – Standardowe piórka do lotek

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Target Darts

#ad

Czarne, żółte i czerwone, Target Darts, Gabriel Clemens 80 Pro Ultra No.6 rzutki

#ad
Target Darts #ad - Zdumiewające wzornictwo – 80% czarne lotki clemens zostały zaprojektowane we współpracy z 'German Giant', Gabrielem Clemens. Doskonały pomysł na prezent! zakres dostawy – 3 x czarne lotki nr 6 w stylu Gabriel Clemens 80 Target darts, o krok dalej – rzutki zaprojektowane przez niemiecką legendę Darta Gabriela Clemensa – te lotki zostały zaprojektowane w ścisłej współpracy z Gabrielem do rzutek w 80% z wolframu – czarne lotki 80 Pro Ultra No.

6. Zestaw rzutek gabriel clemens – optymalne rzutki dla entuzjastów darta, ekspertów darta i graczy, którzy rozpoczynają przygodę ze sportem. Z lakierem punktowym uv w celu poprawy przyczepności między lotem a trzonkiem, dostępny w rozmiarze nr 6. Wytrzymały materiał – wszystkie nasze piórka są wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału o grubości 100 mikronów.
MarkaTarget Darts #ad
ProducentTarget Darts #ad
Wysokość4.53
Długość0.04
Waga0
Szerokość1.57
Numer części335940
Model335940

2. RED DRAGON

#ad

RED DRAGON Peter Wright Snakebite Hardcore Ionic Grey Snake Freestyle lotki do darta – 3 zestawy w opakowaniu łącznie 9 lotek

#ad
RED DRAGON #ad - Bardzo grube pióra wysokiej jakości. Peter wright snakebite Hardcore Ionic Grey Snake Freestyle lotki do darta. 3 zestawy w opakowaniu łącznie 9 lotek do darta. Grubość 100 mikronów. Loty do darta freestyle shape.
MarkaRED DRAGON #ad
ProducentRED DRAGON #ad
Numer częściF6709
ModelF6709

3. CyeeLife

#ad

CyeeLife Dziurkacz do darta z 100 sztukami pierścieni O z metalu, akcesoria do rzutek, markowa jakość czarny

#ad
CyeeLife #ad - Mały i poręczny, łatwy do przenoszenia. Zestaw akcesoriów do darta: ten zestaw zawiera 1 dziurkacz do darta i 100 sztuk pierścieni sprężynujących do darta.

Zadowolona obsługa: zawsze stawiamy na jakość jako pierwsza, każda część dziurkacza do darta została poddana surowej kontroli jakości. Funkcja: akcesoria do dziurkacza do lotki zapewniają znacznie lepsze trzymanie na shaftach. Atwe w obsłudze: lotki do darta łatwo, pasuje do każdej kieszeni, bezpiecznie i czysto dziurkowanie. Instrukcja użycia: dziurkacz wycina prostokątny otwór w locie do darta, aby zintegrować pierścień do darta. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. Zmniejsz zużycie lotki do darta. W razie pytań prosimy o kontakt, zaproponujemy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie.
MarkaCyeeLife #ad
ProducentCyeeLife #ad

4. RED DRAGON

#ad

RED DRAGON Peter Wright Snakebite DWC rzutki do darta kolekcja lotów – 20 zestawów lotek 60 lotek w sumie

#ad
RED DRAGON #ad - Pióra o bardzo grubej jakości. Grubość 100 mikronów. Zawiera selection of Snakebite's new Double World Champion range. 20 zestawów lotek do darta łącznie 60 lotek. Standardowe i dowolne wzory.
MarkaRED DRAGON #ad
ProducentRED DRAGON #ad
Numer częściX0676

5. RED DRAGON

#ad

RED DRAGON Peter Wright Snakebite Hardcore Premium biały i tęczowy lot do darta – 3 zestawy w opakowaniu łącznie 9 lotek

#ad
RED DRAGON #ad - 3 zestawy w opakowaniu łącznie 9 lotków. Lot do darta w standardowym kształcie. Peter wright snakebite Hardcore Premium biały i tęczowy lot do darta. Bardzo grube wysokiej jakości pióra. Grubość 100 mikronów.
MarkaRED DRAGON #ad
ProducentRED DRAGON #ad
Numer częściF6842
ModelF6842

6. RED DRAGON

#ad

Red Dragon Hardcore Selection Pack Extra grube standardowe lotki do rzutek – 4 zestawy w opakowaniu łącznie 12 piór

#ad
RED DRAGON #ad - Wyjątkowo grube pióra wysokiej jakości. Hardcore opakowanie do wyboru. Grubość 100 mikronów. 4 zestawy w opakowaniu łącznie 12 piór. Standardowe lotki do darta.
MarkaRED DRAGON #ad
ProducentRED DRAGON #ad
Numer częściX0387

7. RED DRAGON

#ad

RED DRAGON Hardcore XT Black Extra Thick standardowe lotki do darta – 5 zestawów w opakowaniu

#ad
RED DRAGON #ad - Bardzo grube pióra wysokiej jakości. Hardcore XT Black. Grubość 100 mikronów. 5 zestawów w opakowaniu łącznie 15 piór. Standardowe lotki w kształcie rzutek.
MarkaRED DRAGON #ad
ProducentRED DRAGON #ad
Numer częściF6156m
ModelF6156m

8. abcdarts

#ad

Klasyczne, abcdarts Unisex – lotki do darta Pentathlon Tribal Dart Flights, zielone

#ad
abcdarts #ad - Bardzo mocny – 100 mikronów – brytyjski produkt. 10 zestawów, 30 lotek. Klasyczny kształt zapewnia maksymalną kontrolę. Kolorowy pasek środkowy jest lekko przezroczysty.
Markaabcdarts #ad
ProducentABC Darts #ad
Wysokość0
Długość1.69
Waga0.04
Szerokość1.34
Gwarancjabrak

9. abcdarts

#ad

Czarne, różowe, niebieskie, abcdarts Uniseks – Erotyczne lotki do darta dla dorosłych, klasyczne UE

#ad
abcdarts #ad - Te lotki z tworzywa sztucznego mają standardowy rozmiar, pasują do większości rzutek stalowych i miękkich. Wyprodukowano w Brittain!6 zestawów = 18 sztuk. 75 mikronów lotek i 1 zestaw 100 mikronów tribal lotek. Dostępne w różnych kształtach i wzorach.
Markaabcdarts #ad
ProducentABCDarts #ad
Wysokość0
Długość1.97
Waga0.04
Szerokość1.57
Numer części300914
Model300914
Gwarancja2

10. CUESOUL

#ad

CUESOUL 6 sztuk RST zintegrowane trzonki do darta i lotki

#ad
CUESOUL #ad - Precyzyjnie ukształtowane lotki do darta zapewniają, że lotki są ustawione pod kątem 90 stopni i tym samym idealnie latają przy każdym strzale.

Zestaw składa się z 6 części i jest dostarczany w pudełku prezentowym. Piękny prezent dla gracza w darta. Wykonane ze specjalnego materiału pomiędzy twardym a miękkim, wyginaj trzpień, unikaj rozerwania przez poprzednią rzutkę, trwałe użytkowanie podczas gry w darta. Duży kształt skrzydła, łącznie 69 mm, śruba nie wchodzi w zakres dostawy. Wygląd jest prosty, co daje prosty, nie ma innej dekoracji, ale jest też trochę zabawy, odświeżający efekt wizualny. Ten produkt jest bardzo pomocny w podnoszeniu poziomu.
MarkaCUESOUL #ad
ProducentCUESOUL #ad