Top 10 Pumpsprühflasche 2l – Opryskiwacze

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Gloria

#ad

GLORIA Opryskiwacz ciśnieniowy prima 5 | opryskiwacz ogrodowy do ochrony roślin | pojemność 5 l | regulowana dysza mosiężna, żółty, niebieski, czarny

#ad
Gloria #ad - Klasyk: poręczny, praktyczny, niedrogi – opryskiwacz ciśnieniowy prima 5 l doskonale nadaje się do pielęgnacji roślin i ochrony roślin w domowym ogrodzie i jest bestsellerem wśród opryskiwaczy GLORIA. Praktyczne akcesoria: nie chcesz pompować ręcznie podczas rozpylania? Nasza sprężarka akumulatorowa z serii Bosch 18 V Power for All jest łatwa i szybka w montażu i automatycznie zwiększa ciśnienie w urządzeniu.

Mosiężna lanca z regulowaną mosiężną dyszą jest wytrzymała i pozwala na indywidualne dopasowanie obrazu natryskowego. Dla maksymalnego bezpieczeństwa model jest ponadto wyposażony w zintegrowany zawór bezpieczeństwa. Wygodne zastosowanie: dzięki paskowi do noszenia, który wystarczy włożyć do opryskiwacza, można wygodnie nosić przy sobie na ramieniu podczas pracy w ogrodzie.

JakoŚĆ i gwarancja: niemiecka firma gloria jest liderem w dziedzinie urządzeń do ochrony roślin i oferuje 10-letnią gwarancję na dostępność części zamiennych do wszystkich produktów. Dobre rezultaty rozpylania: dzięki wydajnej pompie z tworzywa sztucznego można wytworzyć ciśnienie robocze do 3 barów.
MarkaGloria #ad
ProducentGloria #ad
Wysokość20.87
Długość7.09
Waga1.56
Szerokość7.87
Numer części000080.0000
Model000080.0000

2. Gloria

#ad

Opryskiwacz ciśnieniowy GLORIA świetny 3 | Opryskiwacz ogrodowy | 3 l wypełnienia Regulowana mosiężna dysza | Kompaktowy do mniejszych ogrodów

#ad
Gloria #ad - Wygodne zastosowanie: dzięki paskowi, który po prostu przyczepiasz do opryskiwacza, prima 3 można wygodnie nosić na ramieniu podczas pracy w ogrodzie.

Klasa kompaktowa: poręczna, praktyczna, niedroga - 3-litrowy opryskiwacz ciśnieniowy prima 3 jest idealny do pielęgnacji i ochrony roślin w małych i średnich ogrodach. Model jest również wyposażony w zintegrowany zawór bezpieczeństwa dla maksymalnego bezpieczeństwa. Mosiężna lanca z regulowaną mosiężną dyszą jest solidna i pozwala na indywidualną regulację strumienia oprysku. Dobre wyniki natryskania: dzięki mocnej plastikowej pompie można wytworzyć ciśnienie robocze do 3 barów.
MarkaGloria #ad
ProducentGloria #ad
Wysokość17.32
Długość8.27
Waga2.76
Szerokość7.09
Numer części000078.0000
Model000078.0000

3. Gloria

#ad

Podłączenie kompresora, Gloria Prima5 Comfort opryskiwacz pneumatyczny, niebieski, rozpylacz ciśnieniowy, żółty, wąż spiralny 2,5m

#ad
Gloria #ad - Najlepsze rezultaty rozpylania: dzięki wydajnej pompie z tworzywa sztucznego można wytworzyć ciśnienie robocze do 3 barów. Praktyczne akcesoria: nie chcesz pompować ręcznie podczas rozpylania? Nasza sprężarka akumulatorowa z serii Bosch 18 V Power for All jest łatwa i szybka w montażu i automatycznie zwiększa ciśnienie w urządzeniu.

JakoŚĆ i gwarancja: niemiecka firma gloria jest liderem w dziedzinie urządzeń do ochrony roślin i oferuje 10-letnią gwarancję na dostępność części zamiennych do wszystkich produktów. Wygodny: opryskiwacz o pojemności 5 l do pielęgnacji roślin jest doskonale wyposażony. Dzięki spiralnemu wężowi o długości 2, 5 m opryskiwacz zapewnia znaczny większy zasięg podczas pracy, a dzięki zaworowi przyłączeniowemu do zewnętrznej sprężarki możliwe jest również automatyczne zwiększanie ciśnienia bez ręcznego pompowania.

Przenośny: dzięki paskowi do noszenia, który wystarczy włożyć do rozpylacza, można wygodnie nosić przy ramieniu. Regulowana mosiężna dysza stożkowa zapewnia najlepszą mgiełkę i najlepsze rezultaty pracy.
MarkaGloria #ad
ProducentGloria #ad
Wysokość20.87
Długość7.09
Waga1.76
Szerokość6.3
Numer części000091.0000
Model000091.0000

4. Gardena

#ad

Mosiężna dysza regulowana od pełnego strumienia do mgiełki, Gardena Opryskiwacz z pompą 0,75 l: spryskiwacz z pompką z funkcją 360 stopni, przezroczysta konstrukcja 1110-20, duży otwór napełniania

#ad
Gardena #ad - Opryskiwacz z pompką znajduje zastosowanie wszędzie w domu i ogrodzie. Komfortowa obsługa: funkcja 360 stopni umożliwia nawadnianie z każdej pozycji, bez zasysania powietrza – również do stosowania na podłożu.

Wysokiej jakości konstrukcja: przepuszczająca światło konstrukcja zapewnia przegląd poziomu wody. Zakres dostawy: 1 x spryskiwacz z pompą Gardena 0, 75 l. Regulowana dysza z pełnego mosiądzu sprawia, że spryskiwacz jest wyjątkowo trwały. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz: na balkonie, tarasie, w domu lub w ogrodzie. Nawet w przypadku mokrych dłoni nie wyślizguje się z palców. Ergonomiczny uchwyt: obsługa spryskiwacza z pompką jest szczególnie przyjemna ze względu na ergonomiczny kształt.
MarkaGardena #ad
ProducentGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Wysokość6.3
Długość4.72
Waga0.44
Szerokość3.94
Numer części11110-20
Model11110-20
GwarancjaGARDENA udziela gwarancji, która odnosi się do wszystkich istotnych wad urządzenia, które w udowodniony sposób wynikają z wad materiałowych lub fabrycznych. Jest ona realizowana przez dostawę nienagannego urządzenia lub przez bezpłatną naprawę wysyłanego urządzenia zgodnie z naszym wyborem, jeśli zagwarantowane są następujące warunki: • Urządzenie zostało wykonane zgodnie z zaleceniami instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). • Nie próbował naprawić urządzenia przez kupujący, ani przez osoby trzecie. Pozostałe przepisy zgodnie z Instrukcja napędu.

5. Kc-1981

#ad

Koch Chemie butelka cylindryczna 1 l z głowicą natryskową Star butelka ze spryskiwaczem

#ad
Kc-1981 #ad - Wysokiej jakości 1-litrowa butelka cylindryczna HDPE ze skalą objętości i rozcieńczania. Strumień punktowy regulowany do mgiełki.
MarkaKc-1981 #ad
ProducentKoch-Chemie #ad
Wysokość0
Długość4
Szerokość5
Numer części5694

6. Kwazar

#ad

2,0 l, Kwazar 34702 Venus Super spryskiwacz ciśnieniowy 360 stopni do ogrodu, pomarańczowy

#ad
Kwazar #ad - Zawór bezpieczeństwa ciśnieniowego. Wygodny uchwyt. Regulowana głowica do trudno dostępnych miejsc. Ręczny opryskiwacz z pompką dla wygodnego podnoszenia ciśnienia. System 360 stopni nad głową.
MarkaKwazar #ad
ProducentHorizont #ad
Wysokość15.35
Długość4.92
Waga1.37
Szerokość4.92
Numer części20010004
Model20010004
Gwarancja24 Miesięcy

7. Gardena

#ad

Uchwyt lancy z funkcją blokady, Gardena Opryskiwacz ciśnieniowy 5 l Comfort: opryskiwacz ciśnieniowy ze zintegrowaną powierzchnią kroku, pas do noszenia na ramię i zawór nadciśnieniowy 11130-20

#ad
Gardena #ad - Wygodne i łatwe noszenie: pasek na ramię gwarantuje wygodne użytkowanie. Praktyczny pasek widoczny: aby ilość napełnienia była zawsze w zasięgu wzroku bez otwierania spryskiwacza.

Elastyczne zastosowanie: regulowana dysza natryskowa do różnych natężeń strumienia strumień kłujący, strumień natryskowy. Efektywna praca: ergonomiczna powierzchnia wchodzenia i ochrona dyszy umożliwiają łatwe i bezpieczne pompowanie nawet na nierównych powierzchniach. Ergonomiczny uchwyt dobrze leży w dłoni. W zestawie filtr nylonowy do napełniania samodzielnie przygotowanych wywarów i pasującymi przepisami. Zakres dostawy: 1 x spryskiwacz ciśnieniowy Gardena 5 l Comfort.
MarkaGardena #ad
ProducentGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Wysokość20.08
Długość8.98
Waga2.65
Szerokość7.17
Numer części11130-20
Model11130-20
GwarancjaGARDENA udziela gwarancji, która odnosi się do wszystkich istotnych wad urządzenia, które można udowodnić z powodu wad materiałowych lub produkcyjnych. Odbywa się to poprzez wymianę urządzenia bez zarzutu lub bezpłatną naprawę wysłanego urządzenia według naszego wyboru, jeżeli spełnione są następujące warunki: • Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z zaleceniami Instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). • Kupujący ani osoba trzecia nie próbowała naprawić urządzenia. Inne przepisy zgodnie z Instrukcja obsługi

8. Mesto

#ad

Uszczelki NBR, duży otwór do napełniania, Mesto Opryskiwacz ciśnieniowy typu 3132GR opryskiwacz ręczny 1,5 litra, funkcja 360° – rozpyla nad głowę, butelka z rozpylaczem do zwalczania szkodników

#ad
Mesto #ad - Szczegóły techniczne: pojemność 1, 5 litra; materiał pojemnika + pompa: tworzywo sztuczne; uszczelki: NBR. Opryskiwacz ogrodowy można obracać o 360° i rozpyla również nad głową. Opryskiwacz ciśnieniowy jest idealnym pomocnikiem w domu i ogrodzie; może być używany do nawilżania; chłodzenia i wzmacniania roślin. W zakres dostawy wchodzi butelka z rozpylaczem. Ponadto spryskiwacz ciśnieniowy nadaje się optymalnie do zwalczania szkodników lub do stosowania w leśnictwie i rolnictwie.
MarkaMesto #ad
ProducentMESTO #ad
Wysokość4.72
Długość11.02
Waga0.88
Szerokość4.72
Numer części3132 GR
Model3132 GR

9. Gloria

#ad

GLORIA Opryskiwacz ciśnieniowy prima 8 | 8 l, opryskiwacz do chwastów, podstawa, z mosiężną lancą + regulowana mosiężna dysza

#ad
Gloria #ad - Spryskiwanie aż do reszty: płyn w pojemniku może być rozpylany do ostatniej kropli, dzięki przyłączu węża na dnie pojemnika. Pierścień na spodzie pojemnika zapewnia bezpieczne ustawienie urządzenia, a pasek umożliwia kontrolę poziomu napełnienia.

Wyposażenie: rozpylacz o pojemności 8 l idealnie nadaje się do pielęgnacji roślin na dużych powierzchniach. JakoŚĆ i gwarancja: niemiecka firma gloria jest liderem w dziedzinie urządzeń do ochrony roślin i oferuje 10-letnią gwarancję na dostępność części zamiennych do wszystkich produktów.

Mosiężna lanca natryskowa z regulowaną mosiężną dyszą stożkową zapewnia najlepszą mgiełkę i najlepsze rezultaty pracy. Przenośny: dzięki paskowi do noszenia, który wystarczy włożyć do rozpylacza, można wygodnie nosić przy ramieniu. Najlepsze rezultaty rozpylania: dzięki wydajnej pompie z tworzywa sztucznego można wytworzyć ciśnienie robocze do 3 barów.
MarkaGloria #ad
ProducentGloria #ad
Wysokość8.07
Długość24.41
Waga5.07
Szerokość9.06
Numer części000099.0000
Model000099.0000

10. Lordofwork

#ad

Samochodów, środków czyszczących i innych urządzeń | butelka z rozpylaczem na, Lordofwork Butelka z rozpylaczem | rozpylacz ciśnieniowy o pojemności 1 l | rozpylacz | butelka z rozpylaczem do roślin

#ad
Lordofwork #ad - Wysoka jakość i odporność na zabrudzenia. Atwe w użyciu: umożliwia równomierne rozpylanie i pozwala na efektywniejsze i szybsze wykonywanie zadań! A co najlepsze: ciśnienie robocze można ustawić ręcznie. W ten sposób regularnie sprawdzamy każdy pojedynczy opryskiwacz pod kątem funkcjonalności i obrazu natryskowego, zanim opuści nasz zakład produkcyjny.

Dzięki zakrzywionemu przyciskowi natryskowemu i ergonomicznemu uchwytowi możesz wygodnie i bezpiecznie obsługiwać pompę. Na pewno ci się spodoba! Dzięki temu nie potrzebujesz silnego pompowania i możesz pozwolić butelce wykonać swoją pracę. Wygodny w użyciu: przezroczysty pasek i zintegrowana skala z informacjami w litrach ułatwiają przygotowanie optymalnego stosunku mieszania i monitorowanie zużycia w dowolnym momencie! Wysoka jakość! obiecujemy nie tylko przyjemne zastosowanie, ale również najlepszą jakość.

Ergonomiczny uchwyt leży dokładnie i stabilnie w dłoni. Atwy w czyszczeniu! dzięki zasięgowi 4 metrów i maksymalnemu ciśnieniu 3 barom Twoja praca będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej.
MarkaLordofwork #ad
ProducentLordofwork #ad
Wysokość11.42
Długość7.48
Szerokość3.94
ModelLow-1