Top 10 Open Ear Headphones – Słuchawki nauszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TOZO

#ad

Krystalicznie czyste, TOZO Open Buds lekkie słuchawki Bluetooth z regulacją pod wieloma kątami, prawdziwe słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z otwartymi uszami zapewniają długotrwały komfort

#ad
TOZO #ad - Smukłe etui do ładowania jest wygodne w noszeniu, dzięki której można połączyć dwa telefony jednocześnie, dzięki czemu słuchanie jest nieprzerwane przez dłuższy czas. Dzięki dodatkowej wygody aplikacji tozo można bez problemu przełączać między pięcioma różnymi ustawieniami korektora i cieszyć się osobistym doświadczeniem słuchania.

Akustyka i aplikacja tozo origx ciesz się doskonałą jakością dźwięku i izolacją akustyczną dzięki słuchawkom sterowanym algorytmem TOZO ORIGX. Ponadto funkcja redukcji szumów zapewnia krystalicznie czyste rozmowy w każdym otoczeniu. Te słuchawki są zaprojektowane z myślą o wygodnym noszeniu podczas jazdy i uwalniają ręce od trzymania smartfona, podczas gdy można korzystać z każdej słuchawki niezależnie od siebie. Niezrównany komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy ciesz się niezrównanym komfortem jazdy i bezpieczeństwem dzięki słuchawkom Bluetooth TOZO Open Buds. Podwójna łączność i 42 godziny odtwarzania - tozo open buds są wyposażone w wydajną podwójną łączność, a słuchawki mają całkowity czas pracy do 42 godzin, aby bezproblemowo przełączać.

Konstrukcja z otwartymi uszami do różnych scenariuszy - otwarta konstrukcja uszu została zaprojektowana z myślą o komforcie i bezpieczeństwie, zapewnia oddychające i otwarte dopasowanie. Konstrukcja z podwójną osią i regulacja pod wieloma kątami: tozo open buds mają unikalną konstrukcję z podwójną osią, która umożliwia zarówno regulację w poziomie, jak i pionie oraz zapewnia wiele kątów dla indywidualnego dopasowania, aby uwzględnić różne kształty i rozmiary uszu.
MarkaTOZO #ad
ProducentTOZO #ad
Wysokość1.57
Długość4.17
Waga0.17
Szerokość3.35
Numer częściT13187
ModelT13187

2. TOZO

#ad

Białe, TOZO Open Buds lekkie słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z regulacją pod wieloma kątami, krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne podczas jazdy, otwarte ucho zapewnia długotrwały komfort

#ad
TOZO #ad - Akustyka i aplikacja tozo origx ciesz się doskonałą jakością dźwięku i izolacją akustyczną dzięki słuchawkom sterowanym algorytmem TOZO ORIGX. Smukłe etui do ładowania jest wygodne w noszeniu, dzięki której można połączyć dwa telefony jednocześnie, a słuchawki mają całkowity czas pracy do 42 godzin, dzięki czemu słuchanie jest nieprzerwane przez dłuższy czas.

Ponadto funkcja redukcji szumów zapewnia krystalicznie czyste rozmowy w każdym otoczeniu. Podwójna łączność i 42 godziny odtwarzania - tozo open buds są wyposażone w wydajną podwójną łączność, aby bezproblemowo przełączać. Te słuchawki są zaprojektowane z myślą o wygodnym noszeniu podczas jazdy i uwalniają ręce od trzymania smartfona, podczas gdy można korzystać z każdej słuchawki niezależnie od siebie. Niezrównany komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy ciesz się niezrównanym komfortem jazdy i bezpieczeństwem dzięki słuchawkom Bluetooth TOZO Open Buds. Konstrukcja z otwartymi uszami do różnych scenariuszy - otwarta konstrukcja uszu została zaprojektowana z myślą o komforcie i bezpieczeństwie, zapewnia oddychające i otwarte dopasowanie.

Konstrukcja z podwójną osią i regulacja pod wieloma kątami: tozo open buds mają unikalną konstrukcję z podwójną osią, która umożliwia zarówno regulację w poziomie, jak i pionie oraz zapewnia wiele kątów dla indywidualnego dopasowania, aby uwzględnić różne kształty i rozmiary uszu. Dzięki dodatkowej wygody aplikacji tozo można bez problemu przełączać między pięcioma różnymi ustawieniami korektora i cieszyć się osobistym doświadczeniem słuchania.
MarkaTOZO #ad
ProducentTOZO #ad
Wysokość1.57
Długość4.17
Szerokość3.35
Numer częściT0008
ModelT13187

3. TOZO

#ad

Otwarte ucho zapewnia długotrwały komfort, TOZO Open Buds lekkie słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z regulacją pod wieloma kątami, krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne podczas jazdy, różowe

#ad
TOZO #ad - Niezrównany komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy ciesz się niezrównanym komfortem jazdy i bezpieczeństwem dzięki słuchawkom Bluetooth TOZO Open Buds. Akustyka i aplikacja tozo origx ciesz się doskonałą jakością dźwięku i izolacją akustyczną dzięki słuchawkom sterowanym algorytmem TOZO ORIGX. Dzięki dodatkowej wygody aplikacji tozo można bez problemu przełączać między pięcioma różnymi ustawieniami korektora i cieszyć się osobistym doświadczeniem słuchania.

Podwójna łączność i 42 godziny odtwarzania - tozo open buds są wyposażone w wydajną podwójną łączność, aby bezproblemowo przełączać. Konstrukcja z otwartymi uszami do różnych scenariuszy - otwarta konstrukcja uszu została zaprojektowana z myślą o komforcie i bezpieczeństwie, zapewnia oddychające i otwarte dopasowanie. Smukłe etui do ładowania jest wygodne w noszeniu, a słuchawki mają całkowity czas pracy do 42 godzin, dzięki której można połączyć dwa telefony jednocześnie, dzięki czemu słuchanie jest nieprzerwane przez dłuższy czas.

Te słuchawki są zaprojektowane z myślą o wygodnym noszeniu podczas jazdy i uwalniają ręce od trzymania smartfona, podczas gdy można korzystać z każdej słuchawki niezależnie od siebie. Konstrukcja z podwójną osią i regulacja pod wieloma kątami: tozo open buds mają unikalną konstrukcję z podwójną osią, jak i pionie oraz zapewnia wiele kątów dla indywidualnego dopasowania, która umożliwia zarówno regulację w poziomie, aby uwzględnić różne kształty i rozmiary uszu. Ponadto funkcja redukcji szumów zapewnia krystalicznie czyste rozmowy w każdym otoczeniu.
MarkaTOZO #ad
ProducentTOZO #ad
Wysokość1.57
Długość4.17
Szerokość3.35
Numer częściT0007
ModelT13187

4. TOZO

#ad

TOZO Open Buds lekkie słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z regulacją pod wieloma kątami, otwarte ucho zapewnia długotrwały komfort, krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne podczas jazdy,

#ad
TOZO #ad - Akustyka i aplikacja tozo origx ciesz się doskonałą jakością dźwięku i izolacją akustyczną dzięki słuchawkom sterowanym algorytmem TOZO ORIGX. Smukłe etui do ładowania jest wygodne w noszeniu, dzięki czemu słuchanie jest nieprzerwane przez dłuższy czas. Dzięki dodatkowej wygody aplikacji tozo można bez problemu przełączać między pięcioma różnymi ustawieniami korektora i cieszyć się osobistym doświadczeniem słuchania.

Konstrukcja z podwójną osią i regulacja pod wieloma kątami: tozo open buds mają unikalną konstrukcję z podwójną osią, jak i pionie oraz zapewnia wiele kątów dla indywidualnego dopasowania, która umożliwia zarówno regulację w poziomie, aby uwzględnić różne kształty i rozmiary uszu. Niezrównany komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy ciesz się niezrównanym komfortem jazdy i bezpieczeństwem dzięki słuchawkom Bluetooth TOZO Open Buds. Konstrukcja z otwartymi uszami do różnych scenariuszy - otwarta konstrukcja uszu została zaprojektowana z myślą o komforcie i bezpieczeństwie, zapewnia oddychające i otwarte dopasowanie.

Ponadto funkcja redukcji szumów zapewnia krystalicznie czyste rozmowy w każdym otoczeniu. Podwójna łączność i 42 godziny odtwarzania - tozo open buds są wyposażone w wydajną podwójną łączność, a słuchawki mają całkowity czas pracy do 42 godzin, dzięki której można połączyć dwa telefony jednocześnie, aby bezproblemowo przełączać. Te słuchawki są zaprojektowane z myślą o wygodnym noszeniu podczas jazdy i uwalniają ręce od trzymania smartfona, podczas gdy można korzystać z każdej słuchawki niezależnie od siebie.
MarkaTOZO #ad
ProducentTOZO #ad
Wysokość1.57
Długość4.17
Szerokość3.35
Numer częściT0013
ModelOpenbuds

5. SHOKZ

#ad

Kolor czarny Cosmic Black, sportowe, 8 h, otwarte ucho, jazdy samochodem, stabilne wodoszczelne słuchawki do treningu, Shokz OpenRun słuchawki z technologią Bone Conduction Bluetooth, bezprzewodowe, czas gry, biegania

#ad
SHOKZ #ad - Nie musisz się martwić o "rozżarzające" uszy – nawet podczas biegania w najgorętsze dni. Immersyjne doświadczenie dźwiękowe dzięki zaawansowanej technologii słuchawki Bluetooth Openrun oferują wyjątkową jakość dźwięku. Rozmowy i bluetooth v5. 1 szybkie ładowanie i długa trwałość umożliwiają słuchanie muzyki nawet podczas maratonów.

8 godz. Nie nadaje się do pływania. Wodoszczelne słuchawki bezprzewodowe IP67, pracujemy nad tym, idealne do intensywnych ćwiczeń. Komfort bez zatyczek w przeciwieństwie do tradycyjnych słuchawek bezprzewodowych, dzięki czemu pozostają wolne. Produkt jest dostarczany z 2-letnią gwarancją. Podwójne mikrofony z funkcją Bluetooth V5. 1 zapewniają wyjątkowe wrażenia dźwiękowe. Oficjalny partner w anglii athletics w zakresie słuchawek i wodoszczelność ip67 jako pionier w dziedzinie technologii dźwięku kostnego, które w pełni uwzględniają otoczenie podczas treningu, aby uprawiać sport był bezpieczny.

Jesteśmy oficjalnym partnerem Anglii Athletics. Niewielka waga wynosząca 26 g sprawia, słuchawki z kostką znajdują się przed uszami, że prawie nie zauważysz. Bezpieczeństwo otwartego uszu bez względu na to, czy uprawiasz jogging, jazdę na rowerze, sprint lub wędrujesz, bezprzewodowe słuchawki sportowe OpenRun zapewniają najbezpieczniejszy sposób słuchania muzyki lub podcastów – bez całkowitego osłaniania odgłosów otoczenia.
MarkaSHOKZ #ad
ProducentShenzhen Shokz Co., Ltd. #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga0.06
Szerokość27.17
Numer częściS803
ModelS803
GwarancjaManufacturer warranty for 2 years from date of purchase

6. SHOKZ

#ad

Pyłoszczelne, Shokz OpenMove Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, szary Slate Grey, sportowe słuchawki do treningu, biegania, zestaw słuchawkowy Bone Conduction, grania 6 h, wodoszczelne

#ad
SHOKZ #ad - Jakość dźwięku premium - ten wspaniale brzmiący zestaw słuchawkowy Bluetooth pomoże Ci cieszyć się wyważonymi nagraniami audio i uprawiać sport. Nagrody na całym świecie i solidna opcja dla początkujących 1000+ zgłoszonych patentów, zdobyte znaczące nagrody na całym świecie Red Dot Design Award&VGP Summer.

Najlepsze w klasie bezprzewodowe słuchawki kostne dla początkujących, zapewniają doskonałe wrażenia podczas uprawiania sportu w przystępnej cenie. Komfort bez zatyczek w przeciwieństwie do tradycyjnych bezprzewodowych słuchawek, dzięki czemu pozostają wolne. Połączenia telefoniczne i bluetooth v5. 1 zapewnij sobie 10-dniowy tryb czuwania i 6-godzinny czas pracy baterii dzięki szybkiemu ładowaniu 2-godzinnemu. Bezpieczeństwo otwartego uszu bez względu na to, jazdę na rowerze, czy uprawiasz jogging, sprint lub wędrujesz, bezprzewodowe słuchawki sportowe OpenMove zapewniają najbezpieczniejszy sposób słuchania muzyki lub podcastów – bez całkowitego osłaniania odgłosów otoczenia.

Niewielka waga wynosząca 29 g sprawia, słuchawki kostne znajdują się przed uszami, że prawie nie zauważysz. Nie musisz się martwić o "rozżarzające" uszy – nawet podczas biegania w najgorętsze dni. Produkt jest dostarczany z 2-letnią gwarancją. 6 godz. Ciesz się muzyką dzięki szybkiemu nawiązaniu połączenia i stabilnemu połączeniu przez Bluetooth 5.
MarkaSHOKZ #ad
ProducentShenzhen Shokz Co., Ltd. #ad
Wysokość1.81
Długość4.8
Waga0.06
Szerokość3.94
Numer częściS661
ModelS661
Gwarancja2 Jahre Garantie

7. SHOKZ

#ad

Do treningu, bezprzewodowe, sportowe, kolor czerwony Solar Red, czas odtwarzania, wodoodporne, Shokz OpenRun słuchawki douszne, 8 h, jazdy samochodem, biegania, z otwartymi uszami, stabilne

#ad
SHOKZ #ad - Komfort bez zatyczek w przeciwieństwie do tradycyjnych słuchawek bezprzewodowych, dzięki czemu pozostają wolne. Podwójne mikrofony z funkcją Bluetooth V5. 1 zapewniają wyjątkowe wrażenia dźwiękowe. Rozmowy i bluetooth v5. 1 szybkie ładowanie i długa trwałość umożliwiają słuchanie muzyki nawet podczas maratonów.

Niewielka waga wynosząca 26 g sprawia, słuchawki z kostką znajdują się przed uszami, że prawie nie zauważysz. Nie nadaje się do pływania. Bezpieczeństwo otwartego uszu bez względu na to, czy uprawiasz jogging, jazdę na rowerze, sprint lub wędrujesz, bezprzewodowe słuchawki sportowe OpenRun zapewniają najbezpieczniejszy sposób słuchania muzyki lub podcastów – bez całkowitego osłaniania odgłosów otoczenia. Oficjalny partner w anglii athletics w zakresie słuchawek i wodoszczelność ip67 jako pionier w dziedzinie technologii dźwięku kostnego, pracujemy nad tym, aby uprawiać sport był bezpieczny.

Wodoszczelne słuchawki bezprzewodowe IP67, które w pełni uwzględniają otoczenie podczas treningu, idealne do intensywnych ćwiczeń. 8 godz. Produkt jest dostarczany z 2-letnią gwarancją. Jesteśmy oficjalnym partnerem Anglii Athletics. Nie musisz się martwić o "rozżarzające" uszy – nawet podczas biegania w najgorętsze dni. Immersyjne doświadczenie dźwiękowe dzięki zaawansowanej technologii słuchawki Bluetooth Openrun oferują wyjątkową jakość dźwięku.
MarkaSHOKZ #ad
ProducentShenzhen Shokz Co., Ltd. #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga0.06
Szerokość27.17
Numer częściS803
ModelS803
GwarancjaManufacturer warranty for 2 years from date of purchase

8. SHOKZ

#ad

Otwarte ucho, kolor szary Lunar Grey, stabilne wodoodporne, jazdy samochodem, biegania, zestaw słuchawkowy do treningu, sportowe, Shokz OpenRun słuchawki z technologią Bone Conduction, 8 h, bezprzewodowe

#ad
SHOKZ #ad - Nie musisz się martwić o "rozżarzające" uszy – nawet podczas biegania w najgorętsze dni. Rozmowy i bluetooth v5. 1 szybkie ładowanie i długa trwałość umożliwiają słuchanie muzyki nawet podczas maratonów. Immersyjne doświadczenie dźwiękowe dzięki zaawansowanej technologii słuchawki Bluetooth Openrun oferują wyjątkową jakość dźwięku.

Komfort bez zatyczek w przeciwieństwie do tradycyjnych słuchawek bezprzewodowych, słuchawki z kostką znajdują się przed uszami, dzięki czemu pozostają wolne. Bezpieczeństwo otwartego uszu bez względu na to, sprint lub wędrujesz, jazdę na rowerze, czy uprawiasz jogging, bezprzewodowe słuchawki sportowe OpenRun zapewniają najbezpieczniejszy sposób słuchania muzyki lub podcastów – bez całkowitego osłaniania odgłosów otoczenia. Wodoszczelne słuchawki bezprzewodowe IP67, które w pełni uwzględniają otoczenie podczas treningu, idealne do intensywnych ćwiczeń.

Niewielka waga wynosząca 26 g sprawia, że prawie nie zauważysz. Oficjalny partner w anglii athletics w zakresie słuchawek i wodoszczelność ip67 jako pionier w dziedzinie technologii dźwięku kostnego, pracujemy nad tym, aby uprawiać sport był bezpieczny. Nie nadaje się do pływania. Jesteśmy oficjalnym partnerem Anglii Athletics. 8 godz. Podwójne mikrofony z funkcją Bluetooth V5.
MarkaSHOKZ #ad
ProducentShenzhen Shokz Co., Ltd. #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga0.06
Szerokość27.17
Numer częściS803
ModelS803
Gwarancja2 Jahre Garantie

9. SHOKZ

#ad

Zestaw słuchawkowy Bone Conduction, Shokz OpenMove Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, biegania, wodoszczelne, sportowe słuchawki do treningu, kolor niebieski Elevation Blue, joggingu, pyłoszczelne, 6 godzin

#ad
SHOKZ #ad - 6 godz. Najlepsze w klasie bezprzewodowe słuchawki kostne dla początkujących, zapewniają doskonałe wrażenia podczas uprawiania sportu w przystępnej cenie. Produkt jest dostarczany z 2-letnią gwarancją. Nie musisz się martwić o "rozżarzające" uszy – nawet podczas biegania w najgorętsze dni.

Ciesz się muzyką dzięki szybkiemu nawiązaniu połączenia i stabilnemu połączeniu przez Bluetooth 5. 1. Niewielka waga wynosząca 29 g sprawia, słuchawki kostne znajdują się przed uszami, że prawie nie zauważysz. Połączenia telefoniczne i bluetooth v5. 1 zapewnij sobie 10-dniowy tryb czuwania i 6-godzinny czas pracy baterii dzięki szybkiemu ładowaniu 2-godzinnemu. Nagrody na całym świecie i solidna opcja dla początkujących 1000+ zgłoszonych patentów, zdobyte znaczące nagrody na całym świecie Red Dot Design Award&VGP Summer.

Bezpieczeństwo otwartego uszu bez względu na to, sprint lub wędrujesz, jazdę na rowerze, czy uprawiasz jogging, bezprzewodowe słuchawki sportowe OpenMove zapewniają najbezpieczniejszy sposób słuchania muzyki lub podcastów – bez całkowitego osłaniania odgłosów otoczenia. Jakość dźwięku premium - ten wspaniale brzmiący zestaw słuchawkowy Bluetooth pomoże Ci cieszyć się wyważonymi nagraniami audio i uprawiać sport. Komfort bez zatyczek w przeciwieństwie do tradycyjnych bezprzewodowych słuchawek, dzięki czemu pozostają wolne.
MarkaSHOKZ #ad
ProducentShenzhen Shokz Co., Ltd. #ad
Wysokość1.81
Długość4.8
Waga0.06
Szerokość3.94
Numer częściS661
ModelS661
Gwarancja2 Jahre Garantie

10. SHOKZ

#ad

6 godzin, joggingu, biegania, sportowe słuchawki do treningu, wodoszczelne, himalajski różowy, pyłoszczelne, zestaw słuchawkowy Bone Conduction, Shokz OpenMove Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

#ad
SHOKZ #ad - Połączenia telefoniczne i bluetooth v5. 1 zapewnij sobie 10-dniowy tryb czuwania i 6-godzinny czas pracy baterii dzięki szybkiemu ładowaniu 2-godzinnemu. Produkt jest dostarczany z 2-letnią gwarancją. Bezpieczeństwo otwartego uszu bez względu na to, jazdę na rowerze, czy uprawiasz jogging, sprint lub wędrujesz, bezprzewodowe słuchawki sportowe OpenMove zapewniają najbezpieczniejszy sposób słuchania muzyki lub podcastów – bez całkowitego osłaniania odgłosów otoczenia.

Niewielka waga wynosząca 29 g sprawia, słuchawki kostne znajdują się przed uszami, że prawie nie zauważysz. 6 godz. Ciesz się muzyką dzięki szybkiemu nawiązaniu połączenia i stabilnemu połączeniu przez Bluetooth 5. 1. Jakość dźwięku premium - ten wspaniale brzmiący zestaw słuchawkowy Bluetooth pomoże Ci cieszyć się wyważonymi nagraniami audio i uprawiać sport.

Najlepsze w klasie bezprzewodowe słuchawki kostne dla początkujących, zapewniają doskonałe wrażenia podczas uprawiania sportu w przystępnej cenie. Nie musisz się martwić o "rozżarzające" uszy – nawet podczas biegania w najgorętsze dni. Nagrody na całym świecie i solidna opcja dla początkujących 1000+ zgłoszonych patentów, zdobyte znaczące nagrody na całym świecie Red Dot Design Award&VGP Summer. Komfort bez zatyczek w przeciwieństwie do tradycyjnych bezprzewodowych słuchawek, dzięki czemu pozostają wolne.
MarkaSHOKZ #ad
ProducentShenzhen Shokz Co., Ltd. #ad
Wysokość1.81
Długość4.8
Waga0.06
Szerokość3.94
Numer częściS661
ModelS661
Gwarancja2 Jahre Garantie