Top 10 Miele Staubsauger Classic C1 – Worki do odkurzaczy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Miele

#ad

4 worki na pył,, 1 filtry wylotowe, Miele HyClean 3D worek do odkurzacza

#ad
Miele #ad - Miele jakość: dzięki technologii 3d worka do odkurzacza żywotność odkurzacza zostaje przedłużona - tylko oryginalne worki Miele pasują idealnie do urządzeń Miele.

Wydajne worki do odkurzacza 3d hyclean: worki do odkurzacza GN filtrują ponad 99, 9% cząstek drobnego pyłu i tym samym znacznie zmniejszają ilość kurzu w powietrzu. Skuteczne czyszczenie: najwyższa wydajność odkurzania odkurzaczem o niskiej mocy – szczelne i bezpieczne worki do odkurzacza zapobiegają wydostawaniu się kurzu. Wygoda: automatyczne zamknięcie worka higienicznego umożliwia wyjątkowo łatwą i czystą wymianę worka, S8, odkurzaczy podłogowych Miele Complete C2, Complete C3, Classic C1, S5 i S2. Zakres dostawy: 4 x worek do odkurzacza, 1 x filtr ochronny silnika, 1 x filtr powietrza wylotowego.
MarkaMiele #ad
ProducentMiele #ad
Wysokość9.25
Długość3.35
Waga0.49
Szerokość6.5
Numer części9917730
Model9917730
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

2. Miele

#ad

1 X Super Air Clean Filter Typ Gn Do S400I, Miele Worki do odkurzacza 4 sztuki, 1 filtr kurzu

#ad
Miele #ad - Worek do odkurzacza miele gn airclean posiada zintegrowane zamknięcie higieniczne, które zapobiega przedostawaniu się brudu i brudu do domu. Znajdujący się w zestawie filtr super air clean został zaprojektowany do użytku domowego.

Torby miele gn pasują tylko do tych modeli: - seria miele s400 - miele s600 - miele serii s800 - miele S5000 S5 - Seria Miele S2000 S2 - Miele S8000 S8 - Miele Classic C1 - Miele Complete C3. Higieniczne zamknięcie jest sprężynowe, dzięki czemu brud nie uchodzi na zewnątrz. Miękka struktura umożliwia przepływ powietrza. Składa się z wielowarstwowego materiału, który jest ładowany elektrostatycznie, że usuwa prawie 94% cząstek o wielkości 0, aby wyłapywać i zatrzymać bardzo małe cząsteczki kurzu.

Kołnierz torby zawiera również gumową uszczelkę, dzięki czemu roleta zamyka się wkrótce podczas otwierania maszyny, aby upewnić się, że w torbie znajduje się cały brud. Filtr super air Clean jest tak efektywny, 3 mikrona. 100% przypadkowo tkanych włókien. Dostarczany z 4 oryginalnymi workami filtrującymi Miele GN Airclean, 1 filtr Super Air Clean i 1 filtr ochronny przed silnikiem.
MarkaMiele #ad
ProducentEuroFilters #ad
Wysokość9.25
Długość3.35
Waga0.5
Szerokość6.5
Numer części10123210
Model07805110

3. Swirl

#ad

8 oryginalne worki do odkurzacza Swirl M40 worek do odkurzacza Miele EcoLine – S5

#ad
Swirl #ad - Zakres dostawy: 8 x worek MicroPor + 2 filtry. Filtr antyalergiczny swirl micropor plus zatrzymuje nie tylko normalny kurz domowy, ale również alergenny drobny pył w postaci pyłków, zarodników pleśni, odchodów roztoczy i bakterii w worku.

Wszystkie worki do odkurzacza swirl w jakości MicroPor, mają zasadniczo pojemny pojemnik na kurz, który zapobiega zapychaniu się worka i tym samym zapewnia długi okres użytkowania. Zamknięcie przeciwpyłowe dirtlock dotrzymuje obietnic. Swirl worki do odkurzacza z certyfikatem Pro Nature składają się w 40% z materiałów pochodzących z recyklingu i surowców odnawialnych. Dzięki przemyślanemu mechanizmowi zamykania kurz pozostaje w worku do odkurzacza podczas utylizacji.
MarkaSwirl #ad
ProducentSwirl #ad
Waga0.77
Numer części335617932
Model335617932

4. Swirl

#ad

10 worków, Swirl M40 MicroPor Plus opakowanie ekonomiczne do odkurzacza Miele

#ad
Swirl #ad - Składa się w 50% z materiałów pochodzących z recyklingu i surowców odnawialnych. Filtr antyalergiczny micropor plus oprócz normalnego kurzu domowego filtruje również alergiczny drobny pył, taki jak pyłki, zarodniki pleśni, odchody roztoczy i bakterie.

Zakres dostawy: 10 worków do odkurzacza Swirl M 40 MicroPor Plus z filtrem antyalergicznym + 2 filtry. Odbywa się w brązowym kartonie bez dodatkowego opakowania produktu. Mechanizm zamykający Dirtlock zapewnia, że kurz pozostaje w worku podczas utylizacji worka do odkurzacza. Dzięki temu swirl przyczynia się do ochrony środowiska i ochrony zasobów. Przyjazne dla środowiska opakowanie: wysyłka worków do odkurzacza Swirl MicroPor Plus w opakowaniu 10 szt.
MarkaSwirl #ad
ProducentMelitta Europa GmbH & Co. KG #ad
Wysokość5.67
Długość6.89
Waga0.02
Szerokość8.86
Numer częściM 40 (M 54)
ModelM 40 (M 54)

5. Swirl

#ad

2 pakiety worków do odkurzacza Swirl M40 M54 / M 40 MicroPor Plus AirSpace do odkurzacza Miele Typ: G

#ad
Swirl #ad - Worki do odkurzacza swirl z pieczęcią pro nature składają się w 40% z materiałów pochodzących z recyklingu i surowców odnawialnych. Zamknięcie przeciwpyłowe dirtlock dotrzymuje obietnic.

Dzięki przemyślanemu mechanizmowi zamykającemu kurz pozostaje w worku do odkurzacza. Wszystkie worki do odkurzacza swirl o jakości microPort są zasadniczo wyposażone w pojemnościowy pojemnik na kurz, który zapobiega zatykaniu się worka i tym samym wspiera długi okres użytkowania. Zakres dostawy: 8 x worek do odkurzacza MicroPor + 2 filtry. Antyalergiczny filtr swirl micropor plus zatrzymuje nie tylko zwykły kurz domowy, zarodników pleśni, ale również alergeny drobny kurz w postaci pyłków, odchodów roztoczy i bakterii.
MarkaSwirl #ad
Waga1.01
Numer częściBL-AIL-6

6. AUNEOS

#ad

4 pakiety worków do odkurzacza Swirl M40 M54 / M 40 MicroPor Plus AirSpace do odkurzacza Miele Typ: G

#ad
AUNEOS #ad - Worki do odkurzacza swirl z pieczęcią pro nature składają się w 40% z materiałów pochodzących z recyklingu i surowców odnawialnych. Filtr antyalergiczny swirl micropor plus zatrzymuje nie tylko normalny kurz domowy, ale również alergenny drobny pył w postaci pyłków, zarodników pleśni, odchodów roztoczy i bakterii w worku.

Wszystkie worki do odkurzacza swirl w jakości MicroPor mają zasadniczo pojemny pojemnik na kurz, który zapobiega zapychaniu się worka i tym samym zapewnia długi okres użytkowania. Dzięki przemyślanemu mechanizmowi zamykania kurz pozostaje w worku do odkurzacza podczas utylizacji. Zakres dostawy: 16 x worek MicroPor + 4 filtry. Zamknięcie przeciwpyłowe dirtlock dotrzymuje obietnic.
MarkaAUNEOS #ad
ProducentSWIRL #ad
Waga1.98
Numer częściAUNEOS

7. Miele

#ad

Miele 9917730 GN torba próżniowa Hover

#ad
Miele #ad - Kompletny zestaw c2 c3 cat & dog Powerline Silence Ecoline Original Original Hyclean + filtr. Technologia wielowarstwowej mikrofibry zapewnia 99, 9% filtracji. Opakowanie zawiera 4 worki HYCLEAN i 2 filtry tnące. Kodowany kolorami kołnierz samoblokujący do utraty kurzu mininalnego.
MarkaMiele #ad
ProducentMiele #ad
Wysokość8
Długość4
Waga0.55
Szerokość6
Numer części9917730
Model9917730

8. McFilter

#ad

McFilter | 20 worków do odkurzacza z mikrofiltrami odpowiednich do odkurzaczy Miele Classic C1 EcoLine i Classic C1 Jubilee Ecoline serii Classic C 1, typ MSM, 5-warstwowy worek z zakładkami bocznymi

#ad
McFilter #ad - Dzięki temu powietrze w pomieszczeniu pozostaje czyste, a worek można higienicznie zutylizować. Opakowanie zbiorcze składa się z 20 worków filtrujących do kurzu z bocznymi fałdami i 4 mikrofiltrami, możliwość indywidualnego docięcia dla optymalnego dopasowania do Twojego odkurzacza.

Wysokiej jakości alternatywa dla odkurzaczy miele gN i Swirl M 40 – Miele Classic C1 EcoLine i Classic C1 Jubilee Ecoline seria Classic C 1. Stabilna osłona z tworzywa sztucznego jest odporna na mokre zabrudzenia. Czysta utylizacja dzięki praktycznemu zamknięciu, które po użyciu bezpiecznie zatrzymuje kurz w worku.

Worki filtrujące do kurzu zapewniają najwyższą wydajność filtracji i czyste powietrze wydmuchiwane dzięki odpornej na rozerwanie, 5-warstwowej mikrowłókninie równomiernie i bezpiecznie zbierają kurz. Jednocześnie zapewnia bezpieczne i stabilne osadzenie w odkurzaczu.
MarkaMcFilter #ad
ProducentMcFilter #ad
Wysokość3.94
Długość11.22
Waga1.37
Szerokość7.68
Numer częściMSM10
ModelMSM10

9. Staubbeutel-Profi

#ad

Staubbeutel-Profi worki do odkurzaczy Miele Classic C1 EcoLine, 20 sztuk

#ad
Staubbeutel-Profi #ad - Worki do odkurzacza msp 4 są kompatybilne z workami do odkurzacza Swirl M-40 i workami do odkurzacza Miele typ GN. Worki do odkurzacza miele c2 C3 S 8340 doskonale nadają się do odkurzaczy. Pasuje do tych modeli miele s8340 Miele Tango Miele Complete C2 Miele Complete C3. Staubbeutel-profi msp4. Do miele, nie worki do odkurzacza marki Miele. 20 worków do odkurzacza Do Miele Classic C1 EcoLine firmy Staubbeutel-Profi. Worek do odkurzacza Miele SGSK3 Complet C3 Red. Miele classic C1 Jubilee EcoLine.
MarkaStaubbeutel-Profi #ad
ProducentStaubbeutel-Profi #ad
Waga0.44
Numer częściBL-AIL-22

10. SAUG-FREUnDE

#ad

Complete C3, Complete C2, z 2 filtrami, do modeli Miele Classic C1, SAUG-FREUnDE worki do odkurzacza, 20 sztuk

#ad
SAUG-FREUnDE #ad - In. 20 x worek do odkurzacza w zestawie 1 x filtr ochronny silnika i 1 x filtr powietrza wylotowego. Kompatybilny z miele typ g/n, swirl m40, menalux 3101, mi 101, Aldi MI150, g, n, swirl m 40, MI 150, MI101.

Płytka mocująca z tworzywa sztucznego z higienicznym zamknięciem składanym – do bezpiecznego utylizacji pełnego worka. M. In. Nadaje się do: miele classic c1 ecoline sbag1, classic c1 powerLine, Classic C1 Parquet, Classic C1 Ecoline SBAP3, classic c1 hardfloor, classic C1 Jubilee, SBAF5. M. Worki do odkurzacza z mikrowłókniny - dla optymalnej filtracji i długotrwałego mocnego odkurzania / Wyprodukowano w Niemczech.
MarkaSAUG-FREUnDE #ad
ProducentSAUG-FREUnDE #ad
Wysokość8.07
Długość12.2
Waga0.99
Szerokość2.95
Numer częściPP-KSV7-ORXP
ModelPP-KSV7-ORXP