Top 10 Frische Blumen Versenden – Bukiety

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Rosenbote

#ad

Wieniec pogrzebowy w kształcie serca – kwiaty na grób, Ozdoba na grób

#ad
Rosenbote #ad - Ręcznie wykonany przez kwiaciarzy wieniec pogrzebowy w kształcie serca ze szlachetnych róż. Cznie z odżywką do kwiatów i opisem pielęgnacji może nie być dostępny w polskiej wersji językowej. -. Cznie z fiolką na wodę.
MarkaRosenbote #ad
ProducentBlumenversand Rosenbote #ad
Wysokość11.02
Długość10.24
Waga1.98
Szerokość5.12

2. ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg

#ad

M, białe, możliwość wysyłki bukiet kwiatów burgundowy, zakonserwowane kwiaty, ciemnoczerwone, 3 róże o średnicy 15 cm, okrągłe, ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg Wieczne pudełko róż

#ad
ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg #ad - Rednica zakonserwowanych róż 5-6 cm. Ciemnozielone, błyszczące liście bluszczu otaczają trwałe, wieczne róże w kolorze burgundowym, które kwitną przez 3 lata bez więdnięcia.140 g. Róże są trwale zamocowane w pudełku i nie można ich wyjąć z pudełka.

10 cm oraz średnicę ok. Okrągłe pudełko z różami z satynową wstążką, podziękowanie lub dzień matki, 3 wieczne róże o zapachu róż. 15 cm, waga wynosi ok. Oprócz tego pudełka z różami infinity jako prezent dla przyjaciółek, walentynki, produkujemy w Heidelbergu spersonalizowane prezenty dla przyjaciółki i matki z zakonserwowanymi kwiatami na takie okazje jak Boże Narodzenie, Dzień Matki, dzień Kobiet, Wielkanoc, ślub i zaręczyny.

Zielony bluszcz i zakonserwowane róże to naturalne kwiaty i rośliny, które kwitną w długotrwałym procesie konserwowania gliceryną i barwnikami. Pudełko z różami infinity ma wysokość ok. Czy to jako prezent na dzień kobiet, urodziny, ten bukiet róż to najlepszy sposób na podarowanie ukochanej osobie wyjątkowego prezentu kwiatowego.
MarkaROSEMARIE SCHULZ Heidelberg #ad
ProducentRosemarie Schulz GmbH #ad
Wysokość3.94
Długość4.33
Szerokość4.33
Numer częściBox-WR-3-BX
ModelBox-WR-3-BX

3. ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg

#ad

Biało-czerwone, ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg Pudełko z różami Infinity "Alles Liebe zum Geburtstag" – pudełko na kwiaty z wiecznymi różami, trwałość 3 lata – prezent urodzinowy dla przyjaciółki Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

#ad
ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg #ad - Oprócz tego pudełka z różami infinity jako prezent urodzinowy dla kobiet, wielkanoc, Dzień Matki, produkujemy tutaj w Heidelbergu spersonalizowane prezenty dla kobiet z zakonserwowanymi kwiatami na każdą okazję, taką jak Boże Narodzenie, Dzień Kobiet, walentynki, ślub i zaręczyny.

Kwiaty nie więdną, zakonserwowana róża to wysokiej jakości, która została zebrana ręcznie, prawdziwa róża, a dzięki procesowi konserwowania za pomocą gliceryny i barwników utrzymuje wieczność i nie blaknie. Pudełko z różami ma wysokość, szerokość i długość 8, 5 cm. Zakonserwowane róże są trwale zamocowane w pudełku i nie można ich wyjąć z pudełka. Kolory i wymiary mogą się nieznacznie różnić, ponieważ róże są produktem naturalnym.

Pudełko na kwiaty nie może stać na słońcu i nie podlewać. Ekskluzywne czerwone róże, które utrzymują się do 3 lat. Pudełko z różami ze złotym grawerunkiem "alles liebe zum geburtstag" na czerwonej, satynowej tasiemce i 4 zakonserwowanych, czerwonych róż, idealnie nadaje się jako prezent urodzinowy dla najlepszej przyjaciółki lub jako prezent urodzinowy dla mamy. Rednica zakonserwowanych róż 5-6 cm.
MarkaROSEMARIE SCHULZ Heidelberg #ad
ProducentROSEMARIE SCHULZ® Heidelberg #ad
Wysokość3.35
Długość3.35
Szerokość3.35
Numer częściGeb-Flowerbox-ALZG-W-RO

4. Blumen-Senf

#ad

Dass es Dich gibt + bezpłatna kartka z życzeniami bukiet kwiatów wysyłka, Bukiet kwiatów Schön

#ad
Blumen-Senf #ad - Po zakupie prosimy o przesłanie nam wiadomości za pośrednictwem systemu wiadomości Amazon z tekstem karty i jaką kartą chcesz mieć. W zestawie ręcznie napisana kartka z życzeniami. 1 róża, 1 gerbera i 1 lilia z bogatymi dodatkami w pięknym zielonym mankiecie. Zaskocz wyjątkowo ukochaną osobę tym bajecznym bukietem z piękną kompozycją różnych kwiatów i pokaż w gustowny sposób, że w tym momencie myślisz o nim/nim.
MarkaBlumen-Senf #ad
ProducentBlumen Senf #ad

5. Flora Trans

#ad

Bukiet kwiatów firmy Flora Trans, dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych, Świeże kwiaty wysyłane na urodziny, spektrum kolorów -

#ad
Flora Trans #ad - Zaopatrzenie w wodę do kwiatów: nasze bukiety mają zaopatrzenie w wodę i bezpieczne opakowanie podczas transportu dzięki specjalnym kartonom wysyłkowym z kwiatami.

Serwis: dla państwa zadowolenia otrzymują państwo bezpłatny środek spożywczy i instrukcję pielęgnacji może nie być dostępna w języku polskim, aby długo cieszyć się kwiatami. Darmowa kartka z życzeniami: nasza darmowa kartka z życzeniami jest starannie ręcznie pisana i jest dołączana gratis, gdy prześlesz nam tekst kartki z życzeniami. Wieże kwiaty: dzięki wieloletniej współpracy z naszymi ogrodnikami i dostawcami możemy zapewnić stałą jakość. Dostawa kwiatów z zakładu florystycznego: podejmujemy ryzyko, jeśli przy dostawie coś pójdzie niekorzystnie, np. Czas dostawy.
MarkaFlora Trans #ad
ProducentFlora Trans #ad

6. Rosenbote

#ad

Kolorowy bukiet tulipanów – duży bukiet kwiatów z 20 kolorowymi tulipanami – w zestawie kartka z życzeniami # kwiaty # kolorowe tulipany # bukiet kwiatów # bukiet tulipanów # wiosna

#ad
Rosenbote #ad - Dostawa obejmuje dostarczanie wody i składników odżywczych podczas transportu. Idealne jako niespodzianka np. Wysyłka trwa 1-3 dni roboczych, proszę zaplanować czas wysyłki przy zamówieniu.

Kwiaty wysyłamy z gwarancją świeżości. 9 wysyłka realizowana jest z reguły jeszcze tego samego dnia. Na urodziny. Wysyłamy wszystkie bukiety kwiatów jako prezent. Dlatego nie dodajemy rachunku ani certyfikatu dostawy. Przy wpłynięciu zamówienia online do godziny 14 godz. Dostarczane kwiaty wraz z paczką odżywek do kwiatów oraz instrukcją pielęgnacji kwiatów ciętych i kartką z życzeniami.

Wysyłka kwiatów jak na zdjęciu, w stylowym kartonie wysyłkowym z kwiatami. Kolorowy bukiet tulipanów – duży bukiet kwiatów z 20 kolorowymi tulipanami – z kartką z życzeniami # kwiaty # kolorowe tulipany # bukiet kwiatów # bukiet tulipanów # wiosna. Chętnie wykonamy nadruk z Państwa indywidualnym tekstem z życzeniami patrz opis produktu.
MarkaRosenbote #ad
ProducentBlumenversand Rosenbote #ad

7. Blume Ideal

#ad

Jakość od florysty, Bukiet kwiatów z 33 kolorowymi alstroemeriami Alstroemeria jako idealny prezent kwiatowy, szybka wysyłka kwiatów, 7-dniowa gwarancja świeżości, 200 kolorowych kwiatów

#ad
Blume Ideal #ad - Genialna świeżość – przepiękne 33 alkalie kupujemy bezpośrednio u ogrodnika. Egzotyczny wygląd kwiatów – nasze 33 inkaliie, znane również pod nazwą Alstroemeria, to kolorowe egzotyczne kwiaty z Ameryki Południowej, które szczególnie dobrze nadają się jako prezent kwiatowy i zawsze przyciągają wszystkie spojrzenia.

Dzięki temu piękne piękności będą błyszczeć przez długi czas. Wszystkie kwiaty cięte wysyłamy z naszą genialną 7-dniową gwarancją świeżości. Eksja kolorów – w wielu wspaniałych wzorach i kolorach możesz podarować nasze 33 alkalie, a dzięki maksymalnie 200 kwiatom zapewnić prawdziwą eksplozję kolorów. Z instrukcją pielęgnacji i świeżością kwiatów dla długiej radości.

Rednica 50 cm i 7-11 kwiatów na alstroemerię są gwarantowane. Najwyższa jakość, wygodny do odbiornika przy drzwiach wejściowych. Jedyne w swoim rodzaju – stworzone przez naszych profesjonalnych kwiaciarni w cudowną aranżację, możesz wysłać bukiet kwiatów z alkaliami i zaskoczyć kolorowymi kwiatami na wszystkie radosne okazje. Wysyłka kwiatów – bukiet kwiatów z 33 alkaliami wysyłamy w specjalnym kartonie wysyłkowym z zaopatrzeniem w wodę w torebce.
MarkaBlume Ideal #ad
ProducentBlume Ideal #ad
Waga3

8. Rosenbote

#ad

W zestawie kartka z życzeniami # urodziny, 20 frezji i gałązek pistacjowych, kolorowy bukiet kwiatów, Kolorowy bukiet kwiatów

#ad
Rosenbote #ad - W przypadku otrzymania zamówienia do godziny 14 sob. 00 wysyłka następuje zazwyczaj jeszcze tego samego dnia. Bezpieczna w transporcie wysyłka bukietu kwiatów: łącznie z dostawą wody i składników odżywczych podczas transportu.

Ten kolorowy bukiet składa się z 20 świeżych, ponieważ dzięki swoim kwiatom mają bardzo intensywny kolor, kolorowych frezji i jest połączony pistacjami i trawami. Frezja to piękne kwiaty, a ponadto roztaczają intensywny zapach. Prawdziwa pachnąca frezja, świeża i wyjątkowo trwała. W zestawie kartka z życzeniami od Rosenbote. De patrz opis produktu. Zieloni delikatnie wspierają bukiet, pachnących, dzięki czemu kwiaty frezji mogą w pełni rozwijać swoje działanie.
MarkaRosenbote #ad
ProducentRosenbote #ad
Wysokość9.84
Długość15.75
Waga1.54
Szerokość9.84

9. Rosenbote

#ad

Urodzinowy bukiet kwiatów, Bumo – w zestawie gratis kartka z życzeniami., Kolorowy

#ad
Rosenbote #ad - Do bukietu dołączono nawóz i instrukcję pielęgnacji może nie być dostępna w języku polskim. Bukiet dostarczany jest w ozdobnym kartonie wysyłkowym, jak przedstawiono na zdjęciu. W komplecie gratis kartka z indywidualnymi życzeniami patrz opis produktu. Ręcznie wiązany bukiet kwiatów z kwiaciarni! W tym zaopatrzenie w wodę podczas transportu.
MarkaRosenbote #ad
ProducentBlumenversand Rosenbote #ad
Wysokość9.84
Długość15.75
Waga2.2
Szerokość9.84
Numer częścistrauss-5-5-5-kl-kiwi-rot-rosa

10. Dominik Blumen und Pflanzen

#ad

Gerberą i dziurawiec oraz kartką z życzeniami "Róże", Bukiet kwiatów "Pozdrowienie serca" z różami, Dominik Blumen und Pflanzen

#ad
Dominik Blumen und Pflanzen #ad - Dlatego możliwe jest, że bukiet kwiatów w naturze wygląda inaczej niż na zdjęciu. Cznie z zaopatrzeniem w wodę podczas transportu. Wieży bukiet kwiatów ręcznie wiązany przez florystów, z 7 dniami gwarancji świeżości.

Dostawa łącznie z kartką z życzeniami. Dla wszystkich naszych kwiatów ciętych, bukietów kwiatów i łatwo psujących się roślin, producent zapewnia dobrowolną 7-dniową gwarancję świeżości. Bukiet składa się z 1 czerwonej róży, 2 czerwonych minigerber, 2 białych róż, 1 gipsówki, 1 dziurawca, 1 trachelium, 3 Pistochii i 8 sali. Bukiet o średnicy około 30 cm.

Kwiaty są produktami naturalnymi. Z tego powodu nie zawsze wszystkie rodzaje kwiatów są dostępne w ustalonym przez nas standardzie jakości. Ze szczegółową instrukcją pielęgnacji może nie być dostępna w języku polskim i 1 woreczkiem pożywienia kwiat. Wysyłka odbywa się w specjalnym kartonie wysyłkowym na kwiaty, jak na zdjęciu.
MarkaDominik Blumen und Pflanzen #ad
ProducentDominik Blumen und Pflanzen #ad
Wysokość7.87
Długość15.75
Szerokość11.81
Numer części755840
Model755840