Top 10 Elektronisches Türschloss – Okucia i zamki do drzwi

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ToniTec

#ad

Abus klucz zapasowy do XP2 XP2S i XP20 XP20SN

#ad
ToniTec #ad - Wszystkie zamówienia są wysyłane w ciągu 24 godzin. W tym celu kliknij po prawej stronie "Dostosuj teraz". Serwis ślusarski online do serii ABUS XP20 Stosujemy wyłącznie oryginalne półfabrykaty Abus. W tym celu należy przesłać zdjęcie istniejącej karty zabezpieczającej. Produkcja odbywa się za pomocą elektronicznej frezarki do kluczy o identycznych zakresach tolerancji, jak w przypadku samego producenta.
MarkaToniTec #ad
ProducentToniTEc GmbH #ad

2. ABUS

#ad

ABUS EC550 profilowany podwójny cylinder długość a/b 35/35 mm c=70 mm z 10 kluczami

#ad
ABUS #ad - Wysokiej jakości zabezpieczenie przed wierceniem. Profilowany podwójny cylinder. Funkcja awaryjna i zagrożenia możliwość zablokowania nawet w przypadku włożenia klucza. Z 10 kluczami z czego trzy z wytłoczonym kodem i siedem bez wytłoczonego kodu. Z numerem kodu wytłoczonym kluczem bez karty zabezpieczającej.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Numer częściEC550 35/35-10

3. NUKI

#ad

Zamek szyfrowy do drzwi wejściowych, Nuki Smart Lock 3.0, inteligentne rozszerzenie do Nuki Smart Lock, inteligentny zamek do drzwi bez klucza bez konieczności przebudowy + klawiatura Nuki

#ad
NUKI #ad - Zawsze na miejscu – zapomniałeś smartfona? akumulator jest pusty? Żaden problem! Klawiatura Nuki jest zawsze tam, gdzie jej potrzebujesz. Smartfon może pozostać w torbie. Zarządzanie klawiszem odbywa się za pomocą aplikacji Nuki; za pomocą Nuki Bridge można przypisać 6-cyfrowe kody dostępu również w podróży.

Zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz – bezpośrednio przed drzwiami; zamek szyfrowy posiada certyfikat IP65 i dlatego jest odporny na kurz i wodę. Otwieranie drzwi za pomocą smartfona – dzięki zamkowi do drzwi Smart Home można otwierać i blokować drzwi za pomocą smartfona lub całkowicie automatycznie, aby uzyskać dostęp do domu bez klucza. Atwy dla każdego – zamek szyfrowy jest optymalny dla osób bez smartfona; jest to również kopia zapasowa, jeśli bateria stanie się zaskakująco pusta lub w przypadku utraty smartfona.

Auto unlock & lock'n'go – elektryczny zamek do drzwi otwiera się i zamyka automatycznie po powrocie do domu i wychodzeniu z domu. Smart lock 3. 0 – dzięki inteligentnym funkcjom i łatwym możliwościom rozbudowy doposażony Nuki Smart Lock 3. 0 jest idealnym rozwiązaniem dla inteligentnego domu. Inteligentne rozszerzenie zamka do drzwi – keypad nuki może być używany z każdym Nuki Smart Lock.
MarkaNUKI #ad

4. ABUS

#ad

ABUS D6XNP cylinder profilowy z kartą kodów i 5 kluczami

#ad
ABUS #ad - W zestawie pięć kluczy. Długość 28-34. Gdy klucz znajduje się wewnątrz zamka, zamek można otworzyć od zewnątrz. Funkcja awaryjna i zagrożenia, tzn. Cylinder profilowy do drzwi wejściowych do domu lub drzwi wykończeniowych mieszkania. Cylinder drzwiowy z kluczem dwustronnym i kartą kodu.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS August Bremicker Soehne KG #ad
Numer części482953
Model482953

5. Kwikset

#ad

Klawiatura z 6 przyciskami, automatyczna blokada, Kwikset Powerbolt 907 Keyless Entry Deadbolt elektroniczny zamek do drzwi, satynowany, z technologią bezpieczeństwa SmartKey Re-Key

#ad
Kwikset #ad - Certyfikat ansi/BHMA klasy 3. Indywidualna automatyczna blokada drzwi po 30 sekundach zapewnia większe bezpieczeństwo, a klawiatura pozostaje oświetlona przez 5 sekund po braku aktywności.

W zestawie rygiel z regulowanym trzpieniem od 5 do 3/8 cala do 2 do 3/4 cala, pasuje do wszystkich powszechnie stosowanych preparatów drzwiowych; Dożywotnia mechaniczna i gotowa gwarancja producenta oraz 1 rok gwarancji na elektronikę; Wskazówka: Prosimy o zapoznanie się z poniższą instrukcją montażu może nie być dostępna w języku polskim. Designerski styl i doskonałe bezpieczeństwo dzięki temu produktowi z serii Kwikset Signature; Technologia Smart Key Security Rekey jest kompatybilna z prowadnicą Kwikset KW1. Z inteligentnym zabezpieczeniem klucza, który chroni przed zaawansowanymi technikami włamania i umożliwia samodzielne szyfrowanie zamka w ciągu kilku sekund.
MarkaKwikset #ad
ProducentKwikset #ad
Wysokość7.87
Długość3.74
Waga2.6
Szerokość5.59
Numer części99070-101
Model99070-101

6. ABUS

#ad

Abus HomeTec Pro CFF3000 10127 pilot radiowy

#ad
ABUS #ad - Nowoczesny komfort obsługi bez klucza: pilot zdalnego sterowania do otwierania drzwi wejściowych do domu i mieszkania, pomieszczeń biurowych, pomieszczeń usługowych – sterowany radiowo napęd zamka do drzwi HomeTec Pro musi być zainstalowany.

Nieskomplikowany i elastyczny: pilot zdalnego sterowania może jednocześnie sterować dwoma napędami, np. To właśnie oznacza nazwa ABUS. Wysokie bezpieczeństwo: szyfrowanie AES-128-bitowe zapewnia bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy chodzi o ochronę w domu, bezpieczeństwo obiektów czy bezpieczeństwo mobilne: ABUS wyznacza standardy​.

Do drzwi wejściowych i drzwi do piwnicy – zapytanie o status napędu za naciśnięciem jednego przycisku. Bezpieczny, niezawodny i stabilny. Element wieloczęściowego systemu abus hometec pro: nigdy więcej nie szukaj klucza – proste naciśnięcie przycisku i drzwi wejściowe są już otwarte.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS August Bremicker Soehne KG #ad
Wysokość0.43
Długość2.48
Waga0.08
Szerokość1.18
Numer części10127
Model10127

7. SCHLAGE

#ad

SCHLAGE Touch Camelot zamek z dźwignią akcentującą postarzany brąz FE695 CAM 716 ACC

#ad
SCHLAGE #ad - 2 lata żywotności baterii z 9 V. Klasa 2 ocena bezpieczeństwa. Gwarancja obowiązuje tylko w przypadku zakupów "Statki od i sprzedawane przez Amazon. Com lub Buildcom". Patrz gwarancja udaru na wszystkie szczegóły. Komfort bez kluczyka, ukrycia, bez zgubienia kluczy, noszenia lub zapominania. Ekran dotykowy odporny na odciski palców. Oświetlenie podszafkowe LED na liczbach i dźwigniach. Z ograniczoną dożywotnią gwarancją producenta na mechanikę i wykończenie.
MarkaSCHLAGE #ad
ProducentSchlage #ad
Wysokość2.25
Długość3
Waga3.84
Szerokość2.25
Numer częściFE695 V CAM 716 ACC
ModelFE695CAM716ACC

8. KOTARBAU

#ad

Zasuwa drzwiowa, wąski, zasuwa do drzwi, KOTARBAU® Rygiel sworzniowy 420 mm, zasuwa podłogowa, zasuwa drzwiowa, zasuwa drzwiowa, blacha cynkowa, brama segmentowa, 21 mm

#ad
KOTARBAU #ad - Cynk został związany z metalową powierzchnią pod wpływem bardzo wysokich temperatur i gwarantuje ochronę w każdych warunkach. Prosta konstrukcja nie wymaga prądu, dlatego zawsze działa odporna na uszkodzenia. Materiał: suwak 420 mm z polskiej produkcji jest ocynkowany, takich jak mróz, co skutecznie chroni konstrukcję stalową przed korozją.

Konstrukcja: oferowany suwak do drzwi ma 420 mm długości i 85 mm szerokości. Zatrzask zamka bramy charakteryzuje się niewielką szerokością płyty montażowej 21 mm, dzięki czemu dobrze sprawdza się również na wąskich profilach. Dane techniczne - szerokość: 85 mm, wysokość: 235 mm, długość: 420 mm, materiał: stal S235JR. Rygiel do drzwi z nóżką 21 mm pasuje również do wąskich profili i dzięki swojej ocynkowanej konstrukcji wytrzymuje nawet przez ponad dziesięć lat. Blokada zamka 420 mm jest alternatywą dla rozwiązań elektronicznych, który umożliwia niezawodne i skuteczne blokowanie bram, ale skutecznym i zawsze w 100% niezawodnym rozwiązaniem, furtek i drzwi, jest prostym, ponieważ nie wymaga baterii ani zasilania.

Dzięki temu rygiel jest przystosowany do agresywnych warunków zewnętrznych, upał i deszcz. Suwak z bolcami jest odporny na rdzę przez wiele lat. Jest to jeden z uniwersalnych produktów, który nadaje się do wielu miejsc prywatnych i publicznych. Jest to polski produkt, działa na każdej działce, który jest szczególnie polecany do warsztatów i magazynów.
MarkaKOTARBAU #ad
ProducentKOTARBAU #ad
Wysokość9.25
Długość16.54
Waga1.65
Szerokość3.35

9. Abus

#ad

ZAMEK E C 550 5-klucz. 30 / 30KT

#ad
Abus #ad - Cylinder w zestawie 3 klucze dla każdego cylindra klucz, przy zakupie np. Kluczy. Klucze. Zamknięcie równomierne oznacza, że przy zakupie wielu cylindrów może mieć te same. 3 cylindrów można uzyskać 9 . Zawartość przesyłki:.
MarkaAbus #ad
ProducentABUS Bremicker Soehne KG #ad
Wysokość1.57
Długość3.15
Szerokość1.57
Numer częściEC 550 NP
Model51262

10. ABUS

#ad

ABUS EC550 profilowany podwójny cylinder długość 35/40 mm z 6 kluczami

#ad
ABUS #ad - Z 6 kluczami z tego trzy z wytłoczonym kodem i trzema bez wytłoczonego kodu. Profilowany podwójny cylinder. Z numerem kodu wytłoczonym kluczem bez karty zabezpieczającej. Wysokiej jakości zabezpieczenie przed wierceniem. Funkcja awaryjna i zagrożenia możliwość zablokowania nawet w przypadku włożenia klucza.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Numer częściEC550 35/40-6