Top 10 Carpet Washer Cleaner Machine – Urządzenia do prania dywanów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Bissell

#ad

BISSELL Wash & Refresh Febreze Carpet Cleaner Szampon | Skoncentrowana 2-krotna formuła usuwa plamy i neutralizuje zapachy | do stosowania ze wszystkimi wiodącymi środkami do czyszczenia dywanów |

#ad
Bissell #ad - Przetestowane w laboratorium i bezpieczne w użyciu w maszynach do czyszczenia dywanów firmy BISSELL i innych maszyn do czyszczenia dywanów w pełnym rozmiarze — nawet wynajmowane maszyny.

Dezodoryzuje i odświeża dywany i tapicerkę, aby usunąć uporczywe zabrudzenia, wnikając głęboko w włókna, plamy i zapachy. Odśwież swój pokój i dywany świeżym zapachem bissella blossom breeze, cincinnati, fiberize i powiązane marki są własnością firmy Procter and Gamble Company, Fiberize Carpet Shampoo, Ohio i są używane na licencji firmy BISSELL Home Pflege Inc. Skoncentrowana 2-krotna formuła zapewnia doskonałe czyszczenie i pomaga usunąć niepożądane plamy. Formuła zawiera biodegradowalne środki czyszczące i nie zawiera fosforanów, barwników, rozjaśniaczy optycznych ani metali ciężkich.
MarkaBissell #ad
ProducentBISSELL #ad
Wysokość10.63
Długość5.91
Waga3.31
Szerokość3.15
Numer części1078N
Model1078N
Gwarancja24 miesiące.

2. Vax

#ad

Vax 1-1-142257 Platinum Smartwash Carpet Cleaner, Charcoal/Blue

#ad
Vax #ad - Platinum smartwash is vax's best ever carpet washer. Technologia motion sense automatically washes as you push forwards and dries as you pull back. Usuwa ponad 99% bakterii z włókien dywanowych, które mogą powodować powstawanie nieprzyjemnych zapachów. 6 lat gwarancji na kompletną sztukę umysłu. Delivers a deep clean x7 more effective than vacuuming alone-L+.
MarkaVax #ad
ProducentVax #ad
Wysokość41.73
Długość18.11
Waga16.31
Szerokość12.6
Numer części1-1-142257
Model1-1-142257
Gwarancja6 lat gwarancji.

3. Bissell

#ad

BISSELL 15585 SpotClean Pet Pro Portable, 750 W, kolor czarny/zielony, 84 decybele + nasadka do głębokiego czyszczenia wszystkich urządzeń do czyszczenia plam i dywanów Bissell

#ad
Bissell #ad - Przymocuj nasadkę do węża do czyszczenia dywanów lub przenośnego środka do czyszczenia plam i pozwól, aby nawet uporczywe plamy zniknęły.

Do łatwego czyszczenia dywanów, schodów, wykładzin dywanowych, tapicerek, łóżek dla zwierząt domowych, wyposażenia wnętrza samochodu i wielu innych. Profesjonalny środek do czyszczenia plam dla zwierząt domowych marki SpotClean łączy w sobie dużą siłę ssania, szczotki i środki czyszczące, dzięki czemu brud i plamy zwierząt domowych są skutecznie usuwane. Skuteczne akcesoria do wszystkich urządzeń do czyszczenia dywanów i plam firmy BISSEL, aby jeszcze bardziej precyzyjnie usunąć plamy.
MarkaBissell #ad

4. Kärcher

#ad

Ciśnienie natrysku 1 bar, ilość natrysku 1 l / min, Kärcher SE 4002 odkurzacz myjący zintegrowany wąż natryskowy 2 w 1, dodatkowa dysza myjąca do czyszczenia tapicerki, szerokość robocza 230 mm

#ad
Kärcher #ad - Pralko-suszarka se 4002 z systemem komfortu 2 w 1 ze zintegrowanym wężem spryskującym i dodatkową dyszą myjącą szczególnie dobrze nadaje się do czyszczenia tapicerki. Zakres dostawy: dodatkowa dysza do prania do czyszczenia tapicerki, 1 papierowy worek filtrujący, dysza do tapicerki, dysza do czyszczenia na mokro / na sucho klipsy, filtr piankowy, dysza do prania twardych podłóg, dysza szczelinowa, środek do czyszczenia dywanów RM 519 100 ml.

Technologia dysz kärcher zapewnia, że po czyszczonych powierzchniach można chodzić o 50 procent szybciej. Zastosowanie: specjalnie dla alergików - głębokość włókien i higieniczna czystość na powierzchniach tekstylnych, dywany, materace, na przykład: tapicerka, siedzenia samochodowe. Woda jest rozpylana głęboko na powierzchnie tekstylne pod ciśnieniem i odsysana wraz z rozluźnionym brudem.
MarkaKärcher #ad
ProducentKärcher #ad
Wysokość18.9
Długość17.36
Waga17.64
Szerokość15.2
Numer częściSE 4002
Model1.081-140.0
Gwarancja24 Miesięcy

5. Bissell

#ad

ProHeat 2X Revolution Pet Pro Carpet Cleaner 20666

#ad
Bissell #ad - Technologia heatWave zapewnia stałą temperaturę czyszczenia. 2 tryby czyszczenia Deep Clean i Express Clean. Który? best buy – środek do czyszczenia dywanów, lipiec 2019. Długość węża 2, 1 m. Przewodowe urządzenie elektryczne. Clean shot stain, wstępnie obrobiony, usuwa uporczywe plamy. Lekki i łatwy w manewrowaniu, z płaską stopą. 2 obrotowe rolki szczotki z 12 rzędami szczotek Dirt Lifter Power.
MarkaBissell #ad
ProducentBissell #ad
Wysokość43.31
Długość14.96
Waga17.5
Szerokość12.6
Numer części20666
Model20666

6. Bissell

#ad

Schodów i samochodów, 74 dB | BISSELL 4720 M, w zestawie formuła i akcesoria, tapicerek, 330 W, BISSELL MultiClean Spot&Stain – wielopowierzchniowy środek do czyszczenia dywanów

#ad
Bissell #ad - Receptury do usuwania plam: połącz multiclean spot&stain z formułami do usuwania plam Bissell 1087N, 1086N, 1089N i 1078N dla lepszych rezultatów czyszczenia. System podwójnego zbiornika umożliwia czyszczenie czystą wodą, podczas gdy brud i kurz są przechowywane w oddzielnym zbiorniku.

Idealnie nadaje się do skutecznego usuwania piasku, kurzu i brudu z domu oraz jako odkurzacz samochodowy. Wydajne czyszczenie: bissell multiclean spot&stain jest wyposażony w wydajny silnik o mocy 330 W o poziomie hałasu 74 dB. Idealny do domu i samochodu: dzięki wbudowanemu wężowi o długości 2, 2 m można bez problemu wyczyścić narożniki domu, siedzenia i tapicerki w samochodzie.

Cztery narzędzia do głębokiego czyszczenia: pomagają usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy. Mała szczotka 8 cm, duża szczotka 15 cm, płaska dysza XL i narzędzie do czyszczenia tapicerki 3 w 1. Technologia podwójnego zbiornika: zdejmowane zbiorniki na wodę ułatwiają napełnianie i opróżnianie.
MarkaBissell #ad
ProducentBISSELL #ad
Wysokość11.02
Długość19.69
Waga9.26
Szerokość19.69
Numer części4720M
Model4720M
Gwarancja24 Miesięcy

7. Bissell

#ad

Usuwa brud i plamy, wydajny silnik 800 W, schodów i mebli, BISSELL ProHeat 2 x Revolution profesjonalny środek do czyszczenia dywanów, do wykładzin dywanowych, pojemność zbiornika 3,7 l

#ad
Bissell #ad - W zestawie akcesoria do wysokich powierzchni: zestaw zawiera akcesoria, które ułatwiają czyszczenie wyżej położonych powierzchni. Regulowane tryby czyszczenia dla indywidualnych potrzeb: wybierz jeden z różnych regulowanych trybów czyszczenia, aby dokładnie dopasować czyszczenie do swoich potrzeb i osiągnąć optymalne rezultaty.

Pobierz instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim, aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące użytkowania produktu, przewiń stronę produktu w dół do "Przewodniki produktu i dokumenty" i pobierz pomocną instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Odkryj wszystkie funkcje i optymalnie wykorzystaj swój produkt! Głębokie czyszczenie za pomocą obrotowych wałków szczotek dirt-lIFter: obracające się rolki szczotki Dirt-Lifter z 2 x 6 rzędami włosia zapewniają gruntowne głębokie czyszczenie i usuwają nawet uporczywe zabrudzenia. Zbiornik na świeżą wodę zapewnia pojemność 3, 7 l dla dłuższego czasu czyszczenia.

Wskazówka: nie należy używać urządzenia do odsysania płonących lub dymiących przedmiotów lub materiałów takich jak papierosy, zapałki lub gorący popiół. Stałe ciepło z technologią heatwave: innowacyjna technologia HeatWave zapewnia stałą temperaturę wody podczas czyszczenia, co zapewnia skuteczne i dokładne czyszczenie. Atwo docieraj do trudno dostępnych miejsc i skutecznie czyścisz. Duża siła ssania i szybki czas schnięcia: ciesz się dużą mocą ssania i szybkim czasem schnięcia wynoszącym zaledwie jedną godzinę.
MarkaBissell #ad
ProducentBISSELL #ad
Wysokość43.5
Długość12.6
Waga18.08
Szerokość14.96
Numer części1858N
Model1858N
Gwarancja2 lata.

8. Bissell

#ad

Revolution HydroSteam – środek do czyszczenia dywanów – do uporczywych i lepkich zabrudzeń – z kablem – do dywanów, tytanowy, mebli tapicerowanych, schodów – 77 dBa – czarny, niebieski –, BISSELL

#ad
Bissell #ad - Czyszczenie powierzchni – wąż z narzędziem do czyszczenia trudno dostępnych powierzchni. Tryb wstępnej obróbki parą – do uporczywych, wysuszonych, lepkich zabrudzeń.

Dual dirtlifter powerbrushes – 2 obrotowe wałki szczotkowe usuwają głęboko osadzone plamy. Przetestowany na nowym dywanie ze środkami ochronnymi. Instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Tryb szybkiego schnięcia – do suchych dywanów w około 30 minut. Technologia hydrosteam – usuwa zakleszczone, klejące zabrudzenia, zabrudzenia i smary. Dwa oddzielne zbiorniki – zawsze czyścić świeżą wodą. Wyniki mogą się różnić.
MarkaBissell #ad
ProducentBISSELL #ad
Numer części3670N
Model3670N

9. Bissell

#ad

Plastikowe, Bissell 2571N HydroWave urządzenie do czyszczenia dywanów, 2,3 l

#ad
Bissell #ad - Rodek do czyszczenia dywanów bissell hydroWave czyści głęboko we włókna dywanu i usuwa to, co pozostawiają tradycyjne odkurzacze. W trybie ekspresowego czyszczenia dywany są po ok.

Wysuwany uchwyt bissell hydroWave umożliwia kompaktowe i łatwe przechowywanie w mniejszych mieszkaniach. Funkcja cleanshot rozpyla formułę jednym kliknięciem, aby usunąć szczególnie uporczywe plamy. 30 minut suszenia, podczas gdy tryb głębokiego czyszczenia wnika głęboko w dywan i zapewnia dokładniejsze czyszczenie. Bissell hydrowave jest wyposażony w 2 tryby czyszczenia: ekspresowe i głębokie czyszczenie. Zmotoryzowany wałek szczotkowy xl z 10 rzędami włosia DirtLifter PowerBrush, które aktywnie usuwają brud i usuwają je z dywanów – zapewnia gruntowne głębokie czyszczenie.
MarkaBissell #ad
ProducentBISSELL #ad
Wysokość12.52
Długość11.22
Waga13.23
Szerokość27.17
Numer części2571N
Model2571N
GwarancjaGwarancja producenta.

10. Bissell

#ad

BISSELL 36988 SpotClean ProHeat urządzenie do czyszczenia plam + nakładka 3 w 1 do wszystkich urządzeń do czyszczenia plam i dywanów Bissell

#ad
Bissell #ad - Usuwa plamy i zabrudzenia szybko i łatwo w połączeniu z silnymi środkami czyszczącymi Bissell 2 próbki detergentu w zestawie.

Bissell spotclean proheat usuwa plamy i zabrudzenia wszędzie tam, dywanach i miękkich powierzchniach, gdzie się znajdują: na dywanach, materace, takich jak sofy, wnętrza samochodu i wiele innych. Skuteczne akcesoria do wszystkich urządzeń do czyszczenia dywanów i plam firmy BISSEL, aby jeszcze bardziej precyzyjnie usunąć plamy. Przymocuj nasadkę do węża do czyszczenia dywanów lub przenośnego środka do czyszczenia plam i pozwól, aby nawet uporczywe plamy zniknęły.
MarkaBissell #ad