Top 10 Bike Phone Holder – Mocowania motocyklowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MOLEKSDAL

#ad

Rower, uchwyt rowerowy na telefon komórkowy, kierownica do iPhone 14/13/12 Pro, MOLEKSDAL Uchwyt na telefon komórkowy, uchwyt na telefon komórkowy motocyklowy 1S szybkomocującybez blokady aparatu

#ad
MOLEKSDAL #ad - Obrót o 360°, którą można ustawić pod dowolnym kątem, wygodny do szybkiego otwierania trybu nagrywania, a jednocześnie uchwyt do jazdy jest wyposażony w obracającą się kulkę o 360 stopni, nie blokuje aparatu i przycisku bocznego telefonu, nagrywanie pięknych chwil w dowolnym momencieUchwyt na telefon komórkowy motocyklowy ma nową konstrukcję półobudowy, dzięki czemu nie przegapisz żadnych ekscytujących chwil podczas jazdy.

1s quick lock & releaseŁatwa obsługa jedną ręką, możesz cieszyć się szybką instalacją, nawet jeśli podczas jazdy pojawi się poważne wgniecenie, po raz pierwszy po zainstalowaniu uchwytu na telefon komórkowy, dzięki innowacyjnej podwójnej blokadzie, szybkie blokowanie i zwalnianie telefonu, najpierw ustaw szerokość klipsa do telefonu, telefon nie ześlizgnie się w dół. Wielofunkcyjnauchwyt na telefon komórkowy motocyklowy jest wyposażony w amortyzujące wstrząsy silikonowe podkładki, ramię zaciskowe jest równomiernie obciążone i bezpiecznie dopasowuje się do boków i spodu telefonu komórkowego, aby uniknąć zarysowań i kompleksowo chroni telefon komórkowy i zachowuje swoją stabilność nawet podczas jazdy po wyboistych drogach. Takich jak iphone 14, x, 4-7, galaxy s23, 12, 13, s8, s22, 8 plus 7 6s 6, note 9, 11 pro max, iphone xr, s22, iPhone Xs, iPhone 14 Plus, Pro, S21, S10, LG i inne smartfony.

Do szybkiej instalacji. Quick handlebar clampuchwyt rowerowy na telefon komórkowy jest wyposażony w ulepszoną nową generację zacisków na kierownicę, kompatybilny z kierownicą o średnicy 22 mm - 32 mm lub kwadratowymi szynami, rowerów wewnętrznych, motocykli, łatwiejszy i wygodniejszy w instalacji, skuterów elektrycznych, pasuje do większej liczby rozmiarów kierownicy, idealny do rowerów, wózków dziecięcych itp. Kompatybilny z większą liczbą telefonów komórkowychten uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy jest odpowiedni do telefonów komórkowych 5, s23 +, 2" o maksymalnej grubości mniejszej niż 16 mm.
MarkaMOLEKSDAL #ad
ProducentMOLEKSDAL #ad
Wysokość3.15
Długość4.33
Waga0.51
Szerokość3.54
Numer częściM8SP
ModelM8SP
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji

2. ROCKBROS

#ad

Obracany o 360°, ROCKBROS Uchwyt na telefon komórkowy do roweru i motocykla, uniwersalny, do smartfonów o przekątnej 4,2-6,8", uchwyt na kierownicę od 22,2 do 31,8 mm

#ad
ROCKBROS #ad - Stabilny i bezpieczny: ten rowerowy uchwyt na telefon komórkowy rockbros jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium CNC. Pasuje do prawie wszystkich smartfonów i urządzeń GPS. Rednica kierownicy 22, motocykli, górskich, 8 cala 55 – 95 mm. Dzięki konstrukcji z pięcioma narożnikami smartfony lub urządzenia GPS mogą stabilnie i stabilnie przymocować do uchwytu podczas intensywnych wyjazdów.

Ten uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do rowerów wyścigowych, 2 do 6, 2-31, 8 mm. Obrót o 360°: nasz uchwyt na telefon komórkowy może być obracany o 360°. Dzięki temu uchwyt na telefon komórkowy można bardzo łatwo zamontować i zdemontować. 100% zadowolenia: jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z uchwytu ROCKBROS możesz odesłać w ciągu 60 dni i otrzymać zwrot pieniędzy.

Dzięki temu jest bardzo trwały, lekki i odporny na utlenianie. Telefon komórkowy można dowolnie ustawić pod dowolnym kątem. Atwa instalacja: w opakowaniu znajduje się imbus. Uniwersalny: nasz uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do telefonów komórkowych o szerokości od 4, skuterów elektrycznych itd. W razie pytań lub problemów możesz się z nami swobodnie skontaktować. W zależności od potrzeb można również wybrać styl lusterka wstecznego.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Waga0.26
Szerokość1.57
Numer części699-BK
Model699-BK

3. ROCKBROS

#ad

Obracany o 360°, ROCKBROS Uchwyt na telefon komórkowy do roweru i motocykla, uniwersalny, do smartfonów o przekątnej 4,2-6,8", uchwyt na kierownicę od 22,2 do 31,8 mm

#ad
ROCKBROS #ad - Telefon komórkowy można dowolnie ustawić pod dowolnym kątem. Pasuje do prawie wszystkich smartfonów i urządzeń GPS. Ten uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do rowerów wyścigowych, górskich, skuterów elektrycznych itd. W razie pytań lub problemów możesz się z nami swobodnie skontaktować.

100% zadowolenia: jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z uchwytu ROCKBROS możesz odesłać w ciągu 60 dni i otrzymać zwrot pieniędzy. Dzięki temu uchwyt na telefon komórkowy można bardzo łatwo zamontować i zdemontować. W zależności od potrzeb można również wybrać styl lusterka wstecznego. Stabilny i bezpieczny: ten rowerowy uchwyt na telefon komórkowy rockbros jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium CNC. Dzięki konstrukcji z pięcioma narożnikami smartfony lub urządzenia GPS mogą stabilnie i stabilnie przymocować do uchwytu podczas intensywnych wyjazdów.

Uniwersalny: nasz uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do telefonów komórkowych o szerokości od 4, 8 cala 55 – 95 mm. Rednica kierownicy 22, 2 do 6, motocykli, 2-31, 8 mm. Obrót o 360°: nasz uchwyt na telefon komórkowy może być obracany o 360°. Atwa instalacja: w opakowaniu znajduje się imbus. Dzięki temu jest bardzo trwały, lekki i odporny na utlenianie.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Waga0.33
Szerokość1.57
Numer części699-BR
Model699-BR

4. ROCKBROS

#ad

ROCKBROS Uchwyt na telefon komórkowy do roweru i motocykla, uniwersalny, obracany o 360°, do smartfonów o przekątnej ekranu 4,2 – 6,8 cala, do kierownicy 22,2 do 31,8 mm

#ad
ROCKBROS #ad - Ten uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do rowerów wyścigowych, skuterów elektrycznych itd. Stabilny i bezpieczny: ten rowerowy uchwyt na telefon komórkowy rockbros jest wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium CNC. Pasuje do prawie wszystkich smartfonów i urządzeń GPS.

Dzięki konstrukcji z pięcioma narożnikami smartfon lub urządzenia GPS można stabilnie i mocno przymocować do uchwytu podczas intensywnych wyjazdów. Rednica kierownicy 22, 8 mm. Uniwersalny: nasz uchwyt na telefon komórkowy nadaje się do telefonów komórkowych o szerokości od 4, górskich, motocykli, 2-31, 2 do 6, 8 cala 55 – 95 mm. W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt. Atwa instalacja: w opakowaniu znajduje się klucz imbusowy. Dzięki temu uchwyt na telefon komórkowy można bardzo łatwo zamontować i zdemontować.

W razie potrzeby można również wybrać styl lusterka wstecznego. Obrót o 360°: nasz motocyklowy uchwyt na telefon komórkowy można obracać o 360°. Dzięki temu jest bardzo trwała, lekka i odporna na utlenianie. Możesz swobodnie ustawić swój telefon pod dowolnym kątem. 100% satysfakcji: jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z uchwytu Rockbros, możesz odesłać w ciągu 60 dni i otrzymać zwrot pieniędzy.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Wysokość3.15
Długość3.94
Waga0.26
Szerokość1.57
Numer części699-BO
Model00000

5. VICSEED

#ad

Samsunga i wszystkich, VICSEED Uchwyt rowerowy na telefon komórkowy – pierwsza ochrona przed kradzieżą na kierownicę rowerową – obracany o 360° i 0,1 s Go – uchwyt na telefon motocyklowy do iPhone'a

#ad
VICSEED #ad - Bezpieczna konstrukcja antykradzieżowa - uchwyt na telefon komórkowy vicseed 2023 z bezpieczną konstrukcją antykradzieżową i funkcją można przymocować do kierownicy bez konieczności wyjmowania. Atwa obsługauchwyt na telefon komórkowy rowerowy jest zaprojektowany ze strukturą sprężynową, 0, 1 s szybko wkłada lub wyjmuje telefon, która automatycznie się cofa, a mapa jest elastyczna, łatwo ustawić pod dowolnym kątem, którą chcesz sfotografować.

Ekskluzywny serwis vicseed 1 do 1 jesteś dla nas najważniejszy! każde zapytanie zostanie potraktowane poważnie przez nasz zespół serwisowy. Naszym celem jest nie tylko perfekcja naszych produktów, skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się Twoimi obawami, ale również przyjemne doznania zakupowe. Doskonała ochrona w jakości wojskowej - innowacyjna ochrona wojskowa sgs: powłoka o grubości 30 mm + gruba silikonowa warstwa chroniąca przed uderzeniami, uchwyt na telefon komórkowy chroni Twój drogi smartfon w każdej sytuacji SGS: GZIN211006060060 Niezależnie od tego, a następnie bardziej czytelny.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania przed zakupem lub w trakcie użytkowania, aż będziesz zadowolony. Uchwyt na telefon komórkowy pasuje do wszystkich telefonów komórkowych 4, rowerze spinningowym, Google Pixel itd. 204kmnaszym stałym celem jest tworzenie produktów, chroni telefon przed zarysowaniami i wibracjami. Amortyzowany uchwyt rowerowy na telefon komórkowy VICSEED z 4 ramionami zaciskowymi i ryglem bezpieczeństwa, czy jest to płaska ulica, rowkowanej konstrukcji klips rowerowy może mocno zacisnąć kierownicę. Nasz profesjonalny zespół serwisowy działa przez 24 godziny online.
MarkaVICSEED #ad
ProducentVICSEED #ad
Wysokość3.54
Długość5.91
Waga0.73
Szerokość3.54
Numer częściXZCAU-468

6. andobil

#ad

Ochrona przed kradzieżą 2024 wytrzymały uchwyt na telefon komórkowy motocyklowy, kierownica rowerowa do iPhone 15,, uchwyt na telefon komórkowy, łatwy montaż, andobil Uchwyt na telefon komórkowy

#ad
andobil #ad - Mamy również 36 miesięcy gwarancji, niezależnie od problemu, jesteśmy z Tobą. Głowica kulowa jest swobodnie obracana o 360 stopni, Twój telefon komórkowy można dowolnie ustawić pod dowolnym kątem, czujnika światła, czasu lub map podczas jazdy. Do zainstalowania rowerów, Treadmil itp.

Stabilność uchwytu jest nie do pobicia nawet w przypadku wyboistych tras, a nowo ulepszony zacisk jest w całości wykonany z metalu, dzięki czemu Twój telefon nigdy nie spadnie. Jesteś dla nas najważniejszy andobil 7 x 24h profesjonalna obsługa klienta online. Umieść swój telefon na uchwycie telefonu rowerowego, wygodniej i bezpiecznie. Upewnij się, że uchwyt na telefon komórkowy nie zostanie skradziony! Ponadto nie blokuje identyfikatora twarzy, co maksymalizuje elastyczność podczas oglądania telefonu komórkowego i śledzenie przebiegów, przycisku Home i czujnika palca.

Nawet jeśli rower niespodziewanie przewróci się, telefon nie zostanie przewrócony i pozostaje nienaruszony. Najprostsza obsługa jedną ręką aby zapewnić wygodniejszą obsługę, zestaw głośnomówiący itp. Każde zapytanie zostanie potraktowane poważnie przez nasz zespół serwisowy. Samodzielny montaż - montaż jest bardzo prosty i szybki. Wystarczy poluzować śrubę na zacisku, motocykli, rowerów elektrycznych, skuterów, wózków dziecięcych, wózków zakupowych, zamocować zacisk na kierownicy i ponownie dokręcić śrubę.
Markaandobil #ad
Producentandobil #ad
Wysokość3.23
Długość6.54
Waga0.82
Szerokość3.35
Gwarancja‎36 miesięcy gwarancji

7. andobil

#ad

Uchwyt na telefon komórkowy łatwy montaż obracany o 360° uchwyt rowerowy do iPhone 15 14 13 12, andobil Uchwyt na telefon komórkowy rowerowy 2023 maksymalne bezpieczeństwo cztery ramiona zaciskowe

#ad
andobil #ad - Wszystkie operacje można wykonać jedną ręką, ramię napinające 1S jest szybko otwierane. Głowica kulowa jest swobodnie obracana o 360 stopni, czasu lub map podczas jazdy. Nawet jeśli rower niespodziewanie przewróci się, które nie tylko redukują wibracje, telefon nie zostanie przewrócony i pozostaje nienaruszony.

Spraw, co maksymalizuje elastyczność podczas oglądania telefonu komórkowego i śledzenie przebiegów, czujnika światła, aby Twoja podróż była przyjemnością. Każde zapytanie zostanie potraktowane poważnie przez nasz zespół serwisowy. Do zainstalowania rowerów, wózków zakupowych, skuterów, Treadmil itp. Po wewnętrznej stronie cliparme znajdują się faliste poduszki silikonowe, ale również chronią telefon przed zarysowaniami. Wytrzymały i bezpieczny uchwyt rowerowy na telefon komórkowy przeszedł test wytrzymałości zgodnie ze standardem wojskowym nr GZMR220100266502, dzięki czemu nie musisz się już martwić, a szyjka nowo ulepszonego zacisku jest wykonana ze stali nierdzewnej, że uchwyt pęknie.

Umieść swój telefon na uchwycie na telefon komórkowy, łatwa w obsłudze nawigacja, wygodniej i bezpiecznie. Stabilność uchwytu na telefon komórkowy jest nie do pobicia nawet w przypadku wyboistych tras, dzięki czemu telefon nigdy nie spadnie. Wystarczy poluzować śrubę na zacisku, motocykli, wózków dziecięcych, rowerów elektrycznych, zamocować zacisk na kierownicy i ponownie dokręcić śrubę. Regulowany kąt widzenia 360° nasz uchwyt na telefon komórkowy jest kompaktowym i idealnym uchwytem.
Markaandobil #ad
Producentandobil #ad
Waga0.82
Numer częściHU-XI-201

8. andobil

#ad

Andobil Uchwyt na telefon komórkowy rower 2024 ostateczne bezpieczeństwo ochrona przed kradzieżą kierownicy roweru uchwyt na telefon komórkowy motocykl łatwy montaż uchwyt rowerowy na telefon

#ad
andobil #ad - Klipsy są regulowane i pasują do każdej średnicy kierownicy od 15 mm do 50 mm. Ekstremalna ochrona przed wstrząsami i upadkiem oryginalna konstrukcja "czterech ramion zaciskowych" mocno otacza Twój smartfon. Najprostsza obsługa jedną ręką aby zapewnić wygodniejszą obsługę, łatwa w obsłudze nawigacja, zestaw głośnomówiący itp.

Nawet jeśli rower niespodziewanie przewróci się, które nie tylko redukują wibracje, telefon nie zostanie przewrócony i pozostaje nienaruszony. Wystarczy poluzować śrubę na zacisku, skuterów, wózków dziecięcych, rowerów elektrycznych, motocykli, zamocować zacisk na kierownicy i ponownie dokręcić śrubę. Spraw, aby twoja podróż była przyjemnością. Głowica kulowa jest swobodnie obracana o 360 stopni, co maksymalizuje elastyczność podczas oglądania telefonu komórkowego i śledzenie przebiegów, czujnika światła, Twój telefon komórkowy można dowolnie ustawić pod dowolnym kątem, czasu lub map podczas jazdy.

Jesteś dla nas najważniejszy andobil 7 x 24h profesjonalna obsługa klienta online. Ponadto nie blokuje identyfikatora twarzy, przycisku Home i czujnika palca. Mamy również 36 miesięcy gwarancji, niezależnie od problemu, jesteśmy z Tobą. Upewnij się, że zgubisz uchwyt na telefon! nowo zaprojektowany uchwyt na telefon komórkowy andobil z funkcją ochrony przed kradzieżą, że uchwyt na telefon komórkowy nie zostanie skradziony! Każde zapytanie zostanie potraktowane poważnie przez nasz zespół serwisowy.
Markaandobil #ad
Producentandobil #ad
Waga0.82
Gwarancja‎36 miesięcy gwarancji

9. GUB

#ad

Rowerowy, uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy, motocyklowy, elektryczny, GUB Pro2 uchwyt na telefon komórkowy, motocyklowy, aluminiowy, uchwyt szybkomocujący, obrotowy uchwyt na telefon komórkowy,

#ad
GUB #ad - Aby upewnić się, że każdy może skorzystać z naszego uchwytu na telefon komórkowy, które umożliwiają zamocowanie uchwytu na 99% wszystkich kierownicach. Zainwestuj w bezpieczeństwo i komfort swoich wycieczek rowerowych dzięki naszemu wysokiej jakości aluminiowemu uchwytowi na telefon komórkowy. Dzięki temu można wygodnie uzyskać dostęp do aplikacji nawigacyjnych lub śledzić jazdę za pomocą aplikacji do śledzenia fitness.

Niezależnie od tego, czy w formacie pionowym lub poziomym – nasz uchwyt zapewnia elastyczność mocowania smartfona zgodnie z własnymi preferencjami. Zabezpiecz swój smartfon podczas jazdy rowerem dzięki naszemu wysokiej jakości aluminiowemu uchwytowi na telefon komórkowy! Dzięki starannemu wykonaniu i wysokiej jakości Twój smartfon jest mocowany bezpieczniej niż z jakimkolwiek innym uchwytem. Niezależnie od tego, czy do codziennej drogi do pracy lub na pełne przygód wycieczki rowerowe – nasz uchwyt zapewnia bezpieczny i wygodny sposób korzystania ze smartfona podczas jazdy.

Również w przypadku silnych wstrząsów upadek nie jest już możliwy. Dzięki temu możesz używać smartfona bez uciążliwego zdejmowania etui ochronnego, a mimo to korzystać z bezpiecznego mocowania naszego uchwytu. Uchwyt można otworzyć od 55 mm do 100 mm i zapewnia miejsce na smartfony również z etui. Po zamocowaniu go na kierownicy można wygodnie zamocować smartfon w uchwycie i równie łatwo wyjąć po trasie. Alternatywnie uchwyt można zamontować bezpośrednio na mostku, dołączamy dwa różne wielkości pasowania, aby spełnić indywidualne potrzeby.
MarkaGUB #ad
ProducentGUB #ad
Wysokość3.74
Długość1.18
Waga0.24
Szerokość5.51
Numer części4251001629158
Model4251001629158

10. Babacom

#ad

Kierownica rowerowa, amortyzator wstrząsów, Babacom Uchwyt na telefon komórkowy, uchwyt na smartfon, rower, kompatybilny z iPhone 14,, bezpieczna ochrona, uchwyt na telefon komórkowy, blokada 1s

#ad
Babacom #ad - W dużej mierze kompatybilny z urządzeniami takimi jak iphone 14/14 Pro Max/13 Pro Max/13/12 Pro Max/12 Pro/12/12 Mini, Note 20/10/9 i wiele innych. Zamek jednym kliknięciem zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo: uspokój się dzięki naszemu systemowi zamykania na telefon komórkowy na kierownicę rowerową, czy śledzisz swój cel, który zapewnia, że Twój telefon pozostaje na swoim miejscu nawet podczas jazdy z dużą prędkością lub wyboistymi jazdami.

Niezależnie od tego, możesz spokojnie jeździć bez obawy, czy odbierasz połączenia telefoniczne, że telefon się wyślizgnie. Ulepszona konstrukcja zaciskowa dla łatwiejszej instalacji: odnów swoje wrażenia z jazdy dzięki naszemu ulepszonemu uchwytowi rowerowemu na telefon komórkowy! Pożegnaj się z żmudną instalacją dzięki naszej łatwej w obsłudze konstrukcji zaciskowej – nie są wymagane żadne narzędzia. Wskazówka: proszę koniecznie sprawdzić rozmiar swojego telefonu i kierownicy, aby upewnić się, że nasz rowerowy uchwyt na telefon pasuje prawidłowo. Popraw swoje wrażenia z jazdy jeszcze dzisiaj i ciesz się komfortem i bezpieczeństwem naszych uchwytów na telefon motocyklowy.

Uchwyt pasuje do kierownicy o średnicy od 0, bieżni, 71 do 1, 4 cala i dlatego idealnie nadaje się do różnych pojazdów, wózków dziecięcych, w tym rowerów, skuterów, wózków golfowych i wielu innych. Uniwersalna kompatybilność: ten uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy zapewnia miejsce na telefony komórkowe o rozmiarze od 4, samsung Galaxy S23/S22 /S21 /S20/S10, 7 do 6, 8 cala i grubości do 15 mm w tym etui na telefony. Wyściełany materiał, niezawodna ochrona: chroń swój telefon przed uderzeniami i upadkami dzięki naszemu wysokiej jakości materiałowi silikonowemu i pogrubionej konstrukcji z czterema narożnikami, która zapewnia doskonałą odporność na uderzenia.
MarkaBabacom #ad
ProducentBabacom #ad
Wysokość1.38
Długość8.66
Szerokość3.74
Numer częściB6C
ModelB6C