Top 10 AUGPLATTE Mit öse – Sprzęt do pokładów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Homgaty

#ad

Otwory na śruby 5 mm, płyta wierzchnia ze stali nierdzewnej, Homgaty Płytki oczkowe, jakość morska 4 sztuki, stal nierdzewna 304, płyta masztu z oczkiem

#ad
Homgaty #ad - Płyta wierzchnia dokładnie według rysunku, super wykończona, jak i na zewnątrz. Maksymalna nośność0, 5 t. Szerokie zastosowaniepłytka oczkowa może być używana do mocowania małych jachtów i łodzi, dekoracyjne liny i siatki, takich jak mocowania sufitowe, uchwyty sufitowe, podłogi lub sufitu i mogą być stosowane na wiele sposobów, żagiel cieniowy, taśmy oporowe na ćwiczenia i wiele innych rzeczy, ale nadaje się również do użytku w pomieszczeniach.

Płyta oczkowa ze stali nierdzewnej - odporna na pot, wysoka jakość. Rozmiar i zakres dostawyrozmiar: 35 x 40 mm, otwory na śruby: 5 mm, zawartość opakowania: 4 sztuki. Płyty są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i bezpiecznie zespawane.

Piękny wygląd powierzchnia polerowana na wysoki połysk, oczka ścienne bez ostrych krawędzi lub podobnych, piękny wygląd. Dzięki temu haczyki ścienne/sufitowe można używać zarówno w pomieszczeniach, nierdzewna, o zwiększonej nośności. Płytki z oczkami można przymocować do ściany, na przykład linka sufitowa, które mieszczą się w granicach magazynowych.
MarkaHomgaty #ad
ProducentHomgaty #ad
Wysokość0.71
Długość3.86
Szerokość3.54
Numer częściHomgaty-98X4

2. HOMPER

#ad

Płyta wierzchnia ze stali nierdzewnej, HOMPER Karabińczyk ze stali nierdzewnej i płyta oczkowa ze stali nierdzewnej z oczkiem, płyty oczkowe do mocowania żagla przeciwsłonecznego/ściany, mocowanie

#ad
HOMPER #ad - Materiał ten idealnie nadaje się do długiego użytkowania na świeżym powietrzu, technologia spawania temperatury topnienia zapewnia stabilność i trwałość, nierdzewna, z jasną politurą powierzchni, dłuższą żywotność. Opakowanie: zestaw zawiera 6 oczków ze stali nierdzewnej i 6 karabińczyków ze stali nierdzewnej, 12 śrub i wtyczek z tworzywa sztucznego.

Common pad eyeŚrednica pierścienia: 5 mm, maksymalna nośność: 50 kg. Pasują do siebie i dobrze współpracują z linami, łańcuchami i pasami, zapewniając wszechstronne wiązanie, a karabińczyk jest uformowany ze sprężynową bramką, olinowanie i mocowanie. Atwa obsługahak pierścieniowy na płytkę oczną jest wyposażony w pierścień pętelkowy do mocowania, którą można łatwo otwierać i zamykać. Stal nierdzewna 304płytka oczkowa ze stali nierdzewnej 304, mocna i trwała, odporna na zużycie, odporna na korozję.

Szerokie zastosowanie podłużna podkładka pod oczy może być używana do małych jachtów i łodzi, wędrówek, żagli przeciwsłonecznych, również jako torby i akcesoria domowe, wentylatorów sufitowych, hamaków, belek dachowych, do treningu sprężynowego, taśm oporowych do ćwiczeń, dekoracyjnych lin i siatek, sprzętu pokładowego morskiego, huśtawek do jogi, liny tarasowej, pierścieni gimnastycznych, sprzętu outdoorowego itd.
MarkaHOMPER #ad
Producentmanufacturer #ad
Numer częściCENGOY6545

3. PRIOstahl

#ad

PRIOStahl MASTPLATTE stal szlachetna V2A zaczep AUGPLATTE płyta sufitowa wybór

#ad
PRIOstahl #ad - Masywne wykonanie. Najwyższa jakość. Wybór pomiędzy różnymi rozmiarami. Elektropolerowana powierzchnia.
MarkaPRIOstahl #ad
ProducentPRIOstahl #ad

4. KAMERO

#ad

Płyta oczkowa, KAMERO 5 x stal szlachetna V4A, D8, 50 x 40 mm, płyta wierzchnia

#ad
KAMERO #ad - Od żagli przeciwsłonecznych przez huśtawkę aż do mocowania linki, można używać jej na praktycznie wszystko. Nasze mocowanie ze stali nierdzewnej może być mocowane w zależności od potrzeb na sufitach i ścianach i dzięki temu może być stosowane do najróżniejszych celów.

20 x 20 mm, nośność: 180 kg, otwory na śruby: 5 mm. Grubość pałąka: 8 mm, oczko wewnętrzne ok. Wybierz grubość od 4 do 16 mm i nośność do 1200 kg. Płyta oczkowa, d8, v4a, stal szlachetna, 50x40 mm, nierdzewna. Oferujemy państwu wyszukaną płytę na oczy również w wielu innych rozmiarach. Zestaw 5 sztuk.
MarkaKAMERO #ad
ProducentKarabiner #ad
Numer częściAPE 316

5. everlar

#ad

Everlar® Płytka oczkowa premium ze stali nierdzewnej A2 I 4 szt. I oczko ścienne M60 I Płytki oczkowe z oczkiem do wielu zastosowań I odporna na warunki atmosferyczne płytka pod oczy

#ad
everlar #ad - WytrzymaŁa jakoŚĆ premium: wysokiej jakości płyta oczkowa jest wykonana z odpornej na warunki atmosferyczne stali nierdzewnej AISI304/A2, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymała i trwała. Grubość materiału pierścienia: 6 mm / średnica otworu na śrubę: 5, 3 mm / długość: 60 mm / odstęp między otworami na śruby: 43 mm.

Jako oczka żagla przeciwsłonecznego. Atwy montaŻ: oczka ścienne można łatwo zamontować jako mocowanie ścienne lub mocowanie na ścianie lub suficie za pomocą śrub, np. Wszechstronne zastosowanie: płytka z oczkami everlar ma wszechstronne zastosowanie, jako oczka do żagla przeciwsłonecznego, jako zaczepy do mocowania konia, do łodzi, jako mocowanie sufitowe lub oczko sufitowe, jako oczka mocujące lub haki mocujące do różnych zastosowań w domu i ogrodzie, do hobby i spędzania wolnego czasu oraz oczywiście dla profesjonalistów.

Przetestuj nasze produkty bez ryzyka dzięki sprawdzonej i wygodnej polityce zwrotu Amazon. Wymiary: szerokość: 20 mm / rozmiar pierścionka: 19 x 19 mm / wysokość 26 mm. Everlar jest zarejestrowaną niemiecką marką, która jest synonimem wysokiej jakości i bliskich klientom. W przypadku pytań i problemów prosimy o kontakt. Wysoka jakość z przekonania: w 100% wierzymy nasze produkty.
Markaeverlar #ad
ProducentLoudplaces Solutions UG (haftungsbeschränkt) #ad
Wysokość1.57
Długość3.94
Szerokość2.95
Numer częściLPS1088
ModelLPS1088

6. Prmape

#ad

Prmape 20 sztuk oczek do błotnika, stal nierdzewna 304, pasek pod oczy z 40 śrubami do kajaka 4 mm, 5 mm, oczka do przykręcania

#ad
Prmape #ad - Długość śruby 16 mm. Ponadto pasek na oczy jest wystarczająco wytrzymały, aby powiesić ciężkie przedmioty. Wysokość: 18 mm. Wysokość: 15 mm. Odpowiedni dla przyjaciół, członków rodziny, kolegów, którzy chętnie jeżdżą nad jezioro, bardzo polubią tę rzecz.

Szerokie zastosowanie - ta płytka oczkowa ze stali nierdzewnej z oczkiem może być używana do łodzi, bimini, kajaków, kajaków lub do zawieszenia żagli przeciwsłonecznych i wielu innych. Rednica / szerokość: 5 mm. Rozmiar - długość oczka ze stali nierdzewnej: 45 mm. Atwa instalacjawystarczy umieścić płytę oczkową w żądanym miejscu i przymocować ją za pomocą śrub.

Wysokiej jakości materiałyte podkładki pod oczy ze stali nierdzewnej są wykonane z masywnej stali nierdzewnej 304, która jest mocno i trwale zespawana, mają dobrą nośność i dobrze nadają się jako elementy mocujące na co dzień. Rednica / szerokość: 4 mm; długość: 53 mm. Idealny prezent ta płytka oczkowa idealnie nadaje się na prezent.
MarkaPrmape #ad
ProducentPrmape #ad

7. Helweet

#ad

Oczko ścienne, oczka w kształcie litery U, 4, Płytka oczkowa ze stali nierdzewnej, wytrzymała stal nierdzewna, płyta z oczkami, płyta z oczkami, płyta masztowa, płyta oczkowa ze stali nierdzewnej

#ad
Helweet #ad - Nośność: klamra do drzwi w kształcie rombu ma wysoką nośność, a haczyk oczkowy jest dobrze przyspawany do każdej deski, gładką powierzchnię, co bardzo dobrze nadaje się jako element mocujący w codziennym życiu i nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Ilość: w sumie dostępne są 4 klamry do drzwi w kształcie rombu, a ich ilość jest duża, aby spełnić różne wymagania. Zastosowanie: blokada diamentowa może być przymocowana do ściany, podłogi lub sufitu, żyrandoli, a także może być używana do zawieszenia moskitiery, hamaków, akcesoriów do jogi lub nawet podczas surfowania do zawieszenia huśtawki. Atwa instalacja: otwory na śruby są wiercone w kilka minut i można je łatwo zainstalować wszędzie, wewnątrz lub na zewnątrz, idealnie i szybko pasują do płyt kartonowo-gipsowych, słupków i innych rodzajów ścian.

Materiał: diamentowa klamra do drzwi ze stali nierdzewnej wykonana jest ze stali nierdzewnej, ma wysoką twardość, jest nośna, może być używana w wilgotnym środowisku, wodoodporna, jest odporna na zużycie i korozję oraz może być bezpiecznie używana przez długi czas.
MarkaHelweet #ad
ProducentHelweet #ad
Wysokość0
Długość0
Szerokość0
Numer częściHelweet
Model0

8. Heqishun

#ad

12 sztuk, płyta wierzchnia, żagiel przeciwsłoneczny, Sling Trainer Oblong Pad ze stali nierdzewnej 5 mm i karabińczyków, uchwyt, karabińczyk straży pożarnej

#ad
Heqishun #ad - Nie są łatwe do złamania, odklejania i odpadania, a do użytku domowego są szczotkowane, bardzo dobrze nadają się do wspinaczki, wysoki połysk i są gładkie w dotyku. Karabińczyk: ten karabińczyk jest wykonany z wysokiej jakości stali i ocynkowany galwanicznie do aktywnej ochrony przed korozją, zgodnie z normą DIN 5299 C – sprawdzona jakość.

Płytka oczka: długość: 4, 5 cm; szerokość w kształcie litery U: 1 cm; każda dostawa zawiera 6 karabińczyków i 6 płyt oczkowych. Wskazówka: przed zakupem należy sprawdzić rozmiar śruby i granice łożyska. Wymiary: karabińczyk: 5 x 2, 5 cm. Wiele okazji: zestaw ten nadaje się do wielu miejsc, linki, plecaki, żagiel przeciwsłoneczny, kemping, takich jak linek osłonowych, sportowe taśmy oporowe, dekoracyjne linki i siatki, łańcuchy, pierścienie do kluczy, koła zębate wewnętrzne i zewnętrzne i wiele więcej w obszarze magazynowania.

Twoje powierzchnie są szczotkowane, wysoki połysk i są gładkie w dotyku. Płytka oczkowa oblong pad: ta podkładka oblong z wytrzymałej stali nierdzewnej 304 jest trwała i przenośna, może udźwignąć do 40 kg i jest używana w codziennym życiu jako elementy mocujące.
MarkaHeqishun #ad
ProducentHeqishun #ad
Numer częściSTOP-MV-5544601
ModelSTOP-MV-5544601

9. Marhynchus

#ad

10 sztuk Boot Top Pad Eye Deck Loop Tie Down 316 Pad-Eye Fender Oczka Kayak Deck Loops do mocowania

#ad
Marhynchus #ad - Specyfikacja: szerokość oczu górnej podkładki łodzi wynosi 6 mm, całkowita długość produktu wynosi 72 mm, a otwór instalacyjny 5 mm. Gładka powierzchnia: nie ma ostrych krawędzi i nie złapie ubrań, ładunków, lin, żyłek wędkarskich itp.

Atwa instalacja: wystarczy umieścić podkładkę pod oczy w żądanej pozycji, a następnie dokręcić śruby. Obszar zastosowania: oczko do górnej podkładki łodzi jest często używane do trzymania i mocowania obiektów takich jak łodzie, flądry, kajaki, kajaki itp. Materiał premium: oczko do łodzi wykonane jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 316, która jest mocna i trwała, charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję w słonej wodzie i dobrą nośnością.
MarkaMarhynchus #ad
ProducentMarhynchus #ad
Wysokość3
Długość3
Szerokość3
Numer częściMarhynchus6sa5fgrqwc1366
Model01

10. everlar

#ad

Everlar® Płytka oczkowa premium ze stali nierdzewnej A2 I 4 szt. I oczko ścienne 30 x 35 I Płytki oczkowe z oczkiem do wielu zastosowań I odporna na warunki atmosferyczne płytka pod oczy

#ad
everlar #ad - WytrzymaŁa jakoŚĆ premium: wysokiej jakości płyta oczkowa jest wykonana z odpornej na warunki atmosferyczne stali nierdzewnej AISI304/A2, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymała i trwała. Przetestuj nasze produkty bez ryzyka dzięki sprawdzonej i wygodnej polityce zwrotu Amazon.

Wysoka jakość z przekonania: w 100% wierzymy nasze produkty. Atwy montaŻ: oczka ścienne można łatwo zamontować jako mocowanie ścienne lub mocowanie na ścianie lub suficie za pomocą śrub, np. Wymiary: szerokość: 35 mm / wysokość 20 mm. Jako oczka żagla przeciwsłonecznego. W przypadku pytań i problemów prosimy o kontakt. Grubość materiału pierścionka: 5 mm / rozmiar pierścionka: 12 x 13 mm / długość: 30 mm / średnica otworu na śrubę: 4, 3 mm.

Wszechstronne zastosowanie: płytka z oczkami everlar ma wszechstronne zastosowanie, jako oczka do żagla przeciwsłonecznego, jako mocowanie sufitowe lub oczko sufitowe, jako zaczepy do mocowania konia, jako oczka mocujące lub haki mocujące do różnych zastosowań w domu i ogrodzie, do łodzi, do hobby i spędzania wolnego czasu oraz oczywiście dla profesjonalistów. Everlar jest zarejestrowaną niemiecką marką, która jest synonimem wysokiej jakości i bliskich klientom.
Markaeverlar #ad
ProducentLoudplaces Solutions UG (haftungsbeschränkt) #ad
Wysokość1.57
Długość3.94
Szerokość2.95
Numer częściLPS1089
ModelLPS1089