Top 10 Apple Watch Cellular – Smartwatche

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Apple

#ad

Apple Watch Series 6 GPS, sportowy pasek czarny, 44 mm aluminiowa obudowa Space Grey

#ad
Apple #ad - Synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki. Sprawdź swój rytm serca za pomocą aplikacji EKG. Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji.

Rejestruje treningi, takie jak bieganie, chodzenie, joga, jazda na rowerze, pływanie i taniec. Apple watch wymaga iphone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 14 lub nowszym. Wyświetlacz always-on retina jest 2, 5 razy jaśniejszy na świeżym powietrzu, gdy Twój nadgarstek jest na dole. S6 sip jest do 20% szybszy niż w przypadku serii 5. Model gps umożliwia odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka. Konstrukcja odporna na pływanie. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.42
Długość11.65
Waga0
Szerokość2.99
Numer częściM00H3FD/A
ModelM00H3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

2. Apple

#ad

Apple Watch Series 6 GPS + Cellular, 44 mm aluminiowa obudowa Space Grey, sportowy pasek czarny

#ad
Apple #ad - Sprawdź swój rytm serca za pomocą aplikacji EKG. Dzięki modelowi gps + cellular możesz dzwonić, otrzymywać sms-y i wskazówki – bez telefonu. Konstrukcja odporna na pływanie.

Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji. Obsługiwani dostawcy: O2, Telekom i Vodafone. Wyświetlacz always-on retina jest 2, 5 razy jaśniejszy na świeżym powietrzu, gdy Twój nadgarstek jest na dole. S6 sip jest do 20% szybszy niż w przypadku serii 5. Synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki. Apple watch wymaga iphone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 14 lub nowszym. Rejestruje treningi, jazda na rowerze, chodzenie, takie jak bieganie, joga, pływanie i taniec. Apple watch i iphone potrzebują tego samego operatora telefonii komórkowej.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.42
Długość11.65
Waga0
Szerokość2.99
Numer częściMG2E3FD/A
ModelMG2E3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

3. Apple

#ad

Granatowa, Apple Watch Series 6 GPS + Cellular, sportowa bransoletka, 44 mm aluminiowa obudowa, niebieska

#ad
Apple #ad - Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Wyświetlacz always-on retina jest 2, 5 razy jaśniejszy na świeżym powietrzu, gdy Twój nadgarstek jest na dole.

Apple watch i iphone potrzebują tego samego operatora telefonii komórkowej. Obsługiwani dostawcy: O2, Telekom i Vodafone. Konstrukcja odporna na pływanie. Rejestruje treningi, takie jak bieganie, jazda na rowerze, chodzenie, joga, pływanie i taniec. Apple watch wymaga iphone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 14 lub nowszym. S6 sip jest do 20% szybszy niż w przypadku serii 5. Sprawdź swój rytm serca za pomocą aplikacji EKG. Synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki. Dzięki modelowi gps + cellular możesz dzwonić, otrzymywać sms-y i wskazówki – bez telefonu. Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.42
Długość11.65
Waga0
Szerokość2.99
Numer częściM09A3FD/A
ModelM09A3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

4. Apple

#ad

Niebieska, granatowa, 44 mm aluminiowa obudowa, sportowa bransoletka, Apple Watch Series 6 GPS

#ad
Apple #ad - Synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki. Sprawdź swój rytm serca za pomocą aplikacji EKG. Model gps umożliwia odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka.

Konstrukcja odporna na pływanie. Wyświetlacz always-on retina jest 2, 5 razy jaśniejszy na świeżym powietrzu, gdy Twój nadgarstek jest na dole. Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji. Apple watch wymaga iphone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 14 lub nowszym. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. S6 sip jest do 20% szybszy niż w przypadku serii 5. Rejestruje treningi, jazda na rowerze, joga, takie jak bieganie, chodzenie, pływanie i taniec.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.42
Długość11.65
Waga0
Szerokość2.99
Numer częściM00J3FD/A
ModelM00J3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

5. Apple

#ad

Apple Watch Series 6 GPS + Cellular, sportowy pasek czarny, 40 mm aluminiowa obudowa Space Grey

#ad
Apple #ad - Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji. Synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki. Apple watch wymaga iphone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 14 lub nowszym.

Obsługiwani dostawcy: O2, Telekom i Vodafone. Konstrukcja odporna na pływanie. Wyświetlacz always-on retina jest 2, 5 razy jaśniejszy na świeżym powietrzu, gdy Twój nadgarstek jest na dole. Apple watch i iphone potrzebują tego samego operatora telefonii komórkowej. S6 sip jest do 20% szybszy niż w przypadku serii 5. Dzięki modelowi gps + cellular możesz dzwonić, otrzymywać sms-y i wskazówki – bez telefonu.

Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Rejestruje treningi, takie jak bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, joga, pływanie i taniec. Sprawdź swój rytm serca za pomocą aplikacji EKG.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.42
Długość11.65
Waga0
Szerokość2.99
Numer częściM06P3FD/A
ModelM06P3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

6. Apple

#ad

Apple Watch Series 6 GPS + Cellular, sportowa bransoletka, 40 mm aluminiowa obudowa, niebieska, granatowa

#ad
Apple #ad - Wyświetlacz always-on retina jest 2, 5 razy jaśniejszy na świeżym powietrzu, gdy Twój nadgarstek jest na dole. Konstrukcja odporna na pływanie. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie.

Obsługiwani dostawcy: O2, Telekom i Vodafone. Apple watch i iphone potrzebują tego samego operatora telefonii komórkowej. Sprawdź swój rytm serca za pomocą aplikacji EKG. Dzięki modelowi gps + cellular możesz dzwonić, otrzymywać sms-y i wskazówki – bez telefonu.

Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji. Apple watch wymaga iphone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 14 lub nowszym. Rejestruje treningi, jazda na rowerze, takie jak bieganie, joga, chodzenie, pływanie i taniec. Synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki. S6 sip jest do 20% szybszy niż w przypadku serii 5.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.42
Długość11.65
Waga0
Szerokość2.99
Numer częściM06Q3FD/A
ModelM06Q3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

7. Apple

#ad

Sportowy pasek do zegarka RED, 44 mm aluminiowa obudowa ProductRED, Apple Watch Series 6 GPS + Cellular

#ad
Apple #ad - Apple watch i iphone potrzebują tego samego operatora telefonii komórkowej. Konstrukcja odporna na pływanie. Rejestruje treningi, takie jak bieganie, jazda na rowerze, chodzenie, joga, pływanie i taniec.

Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji. Dzięki modelowi gps + cellular możesz dzwonić, otrzymywać sms-y i wskazówki – bez telefonu. Apple watch wymaga iphone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 14 lub nowszym. S6 sip jest do 20% szybszy niż w przypadku serii 5. Sprawdź swój rytm serca za pomocą aplikacji EKG.

Obsługiwani dostawcy: O2, Telekom i Vodafone. Synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Wyświetlacz always-on retina jest 2, 5 razy jaśniejszy na świeżym powietrzu, gdy Twój nadgarstek jest na dole.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.42
Długość11.65
Waga0
Szerokość2.99
Numer częściM09C3FD/A
ModelM09C3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

8. Apple

#ad

Sportowy pasek biały, Apple Watch Series 6 GPS + Cellular, kolor srebrny, 44 mm obudowa ze stali nierdzewnej

#ad
Apple #ad - Sprawdź swój rytm serca za pomocą aplikacji EKG. Rejestruje treningi, chodzenie, joga, jazda na rowerze, takie jak bieganie, pływanie i taniec. Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji.

Synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki. Apple watch i iphone potrzebują tego samego operatora telefonii komórkowej. S6 sip jest do 20% szybszy niż w przypadku serii 5. Dzięki modelowi gps + cellular możesz dzwonić, otrzymywać sms-y i wskazówki – bez telefonu. Wyświetlacz always-on retina jest 2, 5 razy jaśniejszy na świeżym powietrzu, gdy Twój nadgarstek jest na dole. Konstrukcja odporna na pływanie. Obsługiwani dostawcy: O2, Telekom i Vodafone. Apple watch wymaga iphone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 14 lub nowszym. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.42
Długość11.65
Waga0
Szerokość2.99
Numer częściM09D3FD/A
ModelM09D3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

9. Apple

#ad

44 mm obudowa ze stali nierdzewnej, Apple Watch Series 6 GPS + Cellular, sportowa bransoletka czarna, grafitowa

#ad
Apple #ad - Sprawdź swój rytm serca za pomocą aplikacji EKG. Dzięki modelowi gps + cellular możesz dzwonić, otrzymywać sms-y i wskazówki – bez telefonu. Obsługiwani dostawcy: O2, Telekom i Vodafone.

Konstrukcja odporna na pływanie. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji. S6 sip jest do 20% szybszy niż w przypadku serii 5. Apple watch i iphone potrzebują tego samego operatora telefonii komórkowej.

Rejestruje treningi, chodzenie, takie jak bieganie, joga, jazda na rowerze, pływanie i taniec. Synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki. Apple watch wymaga iphone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 14 lub nowszym. Wyświetlacz always-on retina jest 2, 5 razy jaśniejszy na świeżym powietrzu, gdy Twój nadgarstek jest na dole.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.42
Długość11.65
Waga0.88
Szerokość2.99
Numer częściM09H3FD/A
ModelM09H3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

10. Apple

#ad

Apple Watch Series 6 GPS + Cellular, 44 mm obudowa ze stali nierdzewnej, sportowa bransoletka cypryjska zieleń, złota

#ad
Apple #ad - Wyświetlacz always-on retina jest 2, 5 razy jaśniejszy na świeżym powietrzu, gdy Twój nadgarstek jest na dole. Synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki. Rejestruje treningi, joga, chodzenie, jazda na rowerze, takie jak bieganie, pływanie i taniec.

Apple watch i iphone potrzebują tego samego operatora telefonii komórkowej. Obsługiwani dostawcy: O2, Telekom i Vodafone. Zmierz zawartość tlenu we krwi za pomocą nowego czujnika i aplikacji. Dzięki modelowi gps + cellular możesz dzwonić, otrzymywać sms-y i wskazówki – bez telefonu. Apple watch wymaga iphone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 14 lub nowszym. S6 sip jest do 20% szybszy niż w przypadku serii 5. Konstrukcja odporna na pływanie. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Sprawdź swój rytm serca za pomocą aplikacji EKG.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.42
Długość11.65
Waga0
Szerokość2.99
Numer częściM09F3FD/A
ModelM09F3FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple